dzez balet

ja sam trenirala jazz balet 10 godina pa ako te zanima neshto slobodno pitaj ... mozhe se pocheti kad god hocesh. postoje pochetne grupe, nema veze koliko imash godina. ja znam chak i neke zhene koje treniraju u istom klubu kao i njihove cerke :) naravno nisu i istoj grupi...
 
Naravno da mozes!
Dzez balet je nesto sasvim drugo od klasicnog baleta.
Ne znam da li planiras da se bavis dzez baletom rekreativno ili profesionalno.
Ima dosta programa dzez baleta koji su prilagodjeni uzrastu i predznanju, tako da mogu da se ukljuce i mnogo stariji od tebe (naravno rekreativno).
Ukoliko nameravas nesto vise od rekreacije, bilo bi pozeljno da vec imas neko baletsko iskustvo, mada danas ni to nije prepreka.
Danas postoje i programi klasicnog baleta za odrasle.
 
jel mogu i ja da dobijem neki uput za sajt o dzez baletu u beogradu i gde moze da se pohadja?
ja sam nekada igrala moderan balet, pa sam sad razmisljala o dzez baletu, cisto u rekrativne svrhe..:)
hvala unapred
 
Ja imam 26 godina i vec mesecima zelim da krenem na dzez balet ali su mi rekli da samo decu primaju cini mi se u Bozidar Adziju. Moze li mi neko reci gde mogu krenuti rekreativno i gde primaju i starije. Isla sam na aerobik ali nije mi to to...Mooolim vas da mi neko kaze, moram se pokrenuti malo, hvala unapred :bye:
 
Pozdrav devojke!!!

Ja znam odlicnu skolu jazz baleta, u samom je centru! Devojka koja to drzi je super! Primaju sve uzraste, ja sam isla dok mi je cerkica isla na balet!
Evo broja pa se raspitajte sve sto vas interesuje 065 66 23 647

p.s. pozdrav za sve, i necete pogresisti ako se upisete na jazz, suuuper jee
 
imate skolu bas u samom centru grada koja je jedina bez ogranicenja u godinama znam da je u Dobracinoj ulici ide moja sestra i presrecna je...imaju kombinaciju klasicnog i jazz baletu tj.po jedan cas iz jednog i drugog i rade na spic patikama cak i u tim godinama...devojka koja drzi je stvarno fenomenalna.
 

Back
Top