Радикали оформили већину у Бору

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Promenjen odnos snaga u Boru
21. avgust 2006. | 07:47 | Izvor: Beta
Bor -- DSS i DS više nemaju većinu u SO Bor, centrale tih partija isključile odbornike koji su pristupili novoj odborničkoj grupi.

Bor


Nova odbornička grupa, Borski demokratski blok, podržala je novog predsednika opštine, republičkog poslanika Srpske radikalne stranke Branislava Rankića, i s radikalima, socijalistima i Pokretom snaga Srbije formirala skupštinsku većinu.
 
Можете очекивати сличан сценарио и на републичком нивоу у скоријој будућности. Све је више оних који су свесни да је долазак Радикала на власт неминован. Надам се само да СРС неће примати у своје редове свакога, а посебно не оне који су активно учествовали у пост-петооктобарским догађањима.
 
radikali jedino sto ce uspeti to je da satru onaj prcvoljak od demokratske stranke sto se koprca ko riba na suvom. za ozbiljan zaokret radikalima treba veca podrska koju polako preuzima nova srbija. smisao pripadnistva partiji, ideji ili nekom cilju, u srbiji je istruleo sa moronima-liderima istih koji su umislili da su bogom dani...ono sto je danas spo i vuk to ceka ds ako ne naprave ozbiljan zaokret u shvatanju spoljne politike. radikali to nece uraditi jer sa plocom koju sviraju u repeat modu, mogu da izdrze dok i maloumnima ne dosadi.... o ostalim partijama na politickoj sceni je nesuvislo i pricati jer il ne postoje il kao vladajuca pocinju da se gube kao bolesnik kome anesteziolog da pogresnu mesavinu.....
 
marlоn:
radikali jedino sto ce uspeti to je da satru onaj prcvoljak od demokratske stranke sto se koprca ko riba na suvom. za ozbiljan zaokret radikalima treba veca podrska koju polako preuzima nova srbija.

ovde se slazem...osecam da ce ih "domacinska" koalicija koshtunjavog,velje ilica i don palme markovica ocistiti na narednim izborima,tako da aca vuchic nece vise zanosno puciti usne svaki put kad udje u studio na tv-pljuvanje...isprasice ih "domacini"samo tako,zivi bili pa videli...
 
~Petar~:
..dobro je rekao pagan,ko je mogao,pobegao je iz tog sranya....
ne znam marlone,sto velja ne poseti taj bor,tom gradu je potreban ozbiljan zaokret:D

pero,nikako ne volim velju,ali uopste ne vidim nacin kako bi bilo ko njima pomogao..majdanpek i bor su klinicki mrtvi gradovi,koji se odrzavaju na socijalnoj pomoci,jednostavno je takva struktura tih gradova,napravljeni su kao rudarski centri,ali rude vise nema...mozda je i bolje da prestanu da postoje...nikakvi radikali ni velje ne bi njih mogli spasiti..jedino je u zajecaru bolja situacija,medjutim zajecar i nije rudarski grad,odrzava se zahvaljujuci drugim granama industrije...
 
marlоn:
pa ti pero sedis u bg-u ne znas sta dileja velja radi po srbiji, koliko je asfaltirao puteva...to srbija ne pamti. i za svaku lokaciju je uslov da mestani predju u novu srbiju.... nece bre vise niko fraj da ide na glasanje....sad ce gucha pa idi da vidis, mozes ferari da vozis 'ladno posrbiji, bez da ti otpadne trap.

u pravu si to za puteve...to niko ko se krece po srbiji ne moze da spori..svuda se radi i mnogo je toga sredjeno...medjutim,pazi se zamene teza...jesu ti svi putevi napravljeni za mandata velimira ilica,ali se ne sme zaboraviti ko je sve to iskeshirao..to su krediti EBRD,odnosno EU koje cemo svi mi u buducim godinama otplacivati...uzeto je preko milijardu dolara kredita za te puteve...naravno,ne kazem da je to lose samo po sebi, to je jos jedan znak pomoci i pruzene ruke prijateljstva od strane EU srbiji...i to se ne sme zaboraviti i omalovaziti...dali pare,mi sad radimo,pod rukovodstvom ilica,koji naravno nije izvadio pare iz svog dzepa,vec uzeo od EU sa obavezom da srbija sve to kasnije vrati...toliko..svejedno,pohvale velji za rad..nije savrseno,ima tu mnogo mutljavina,ali sve u svemu..dobro je
 
marlоn:
bas tako pagane....iscedjena drenovina...i boli ih sve. zato i radikali pobedjuju, jer nikog ne zanima...

pa ni njihovu decu,decu tih ljudi koji jos tamo zive ne zanima...skoro sva omladina iz bora se preselila negde drugde..u majdanpeku gajba od 80 kvadrata 5000 evra...niko nece da zivi tamo,ruine od mesta,bez mogucnosti za oporavak...sta da im radimo,morace da se sele ako hoce bolji zivot..jbg,to je tuzna istina i nikakvi radikali im tu nece pomoci
 
serb_pagan:
pero,nikako ne volim velju,ali uopste ne vidim nacin kako bi bilo ko njima pomogao..majdanpek i bor su klinicki mrtvi gradovi,koji se odrzavaju na socijalnoj pomoci,jednostavno je takva struktura tih gradova,napravljeni su kao rudarski centri,ali rude vise nema...mozda je i bolje da prestanu da postoje...nikakvi radikali ni velje ne bi njih mogli spasiti..jedino je u zajecaru bolja situacija,medjutim zajecar i nije rudarski grad,odrzava se zahvaljujuci drugim granama industrije...
ma znam...to i treba da se gasi.ne znam ko duze moze da zivi na mestu gde padaju kisele kishe...yebiga,valjda nemaju kinte da se sele
nego marlon je nesto promovisao velju kao "ozbiljni zaokret"..taman sam mislio da ga nabedim da je za velju..ali se povadio sa prichom o keshu i kupovini..
a velja asfaltira..kul,svaka cast..samo bi to trebalo da je normalno,to mu je i posao,a ne po narudzbini i broju clanova svoje partije
 
~Petar~:
a velja asfaltira..kul,svaka cast..samo bi to trebalo da mu je normalno,to mi je i posao,a ne po narudzbini i broju clanova svoje partije
sto rece onaj veljin ortak pre nego sto je zbrisao.."srbijoooo,najlepsha bajkoooo..."uzgred,cela ta prica oko bogija,njegova mega popularnost,spika i krah kristalno pokazuju svu nemoc i naivnost gradjana srbije...
 
~Petar~:
ma znam...to i treba da se gasi.ne znam ko duze moze da zivi na mestu gde padaju kisele kishe...yebiga,valjda nemaju kinte da se sele
nego marlon je nesto promovisao velju kao "ozbiljni zaokret"..taman sam mislio da ga nabedim da je za velju..ali se povadio sa prichom o keshu i kupovini..
a velja asfaltira..kul,svaka cast..samo bi to trebalo da je normalno,to mu je i posao,a ne po narudzbini i broju clanova svoje partije

pero.... ide ovako...prosta jednacina...srbija mesto varosica..infrastuktura nikakva, oces da ti srede, okrenes telefon...kaze covek nema greske za 7 dana izlaze masine..al' jer ima ali da se skupi 100, 200, 500, novih clanova za novu srbiju. sastanu se umne glave iz sela, mesta varosice...kazu pa nije lepo ucena, al ebiga ima da nam sredi mesto, selo il varosicu... i rese i svi koji su bili dss, radikali ds-ovaca nema jer su oni samo u bg-u...odma uzmu novu kapu i..... za sedam dana velja izvede masine, asfaltere sta treba...drzi rech. i kazu seljaci, mestani il kako os...e svaka mu cast, svi nas lazu, jedino velja odrzava obecanje...pa ti vidi, za godinu, dve , pet ima nova srbija da preuzme 90 posto radikalskih glasova.....
 
marlоn:
pero.... ide ovako...prosta jednacina...srbija mesto varosica..infrastuktura nikakva, oces da ti srede, okrenes telefon...kaze covek nema greske za 7 dana izlaze masine..al' jer ima ali da se skupi 100, 200, 500, novih clanova za novu srbiju. sastanu se umne glave iz sela, mesta varosice...kazu pa nije lepo ucena, al ebiga ima da nam sredi mesto, selo il varosicu... i rese i svi koji su bili dss, radikali ds-ovaca nema jer su oni samo u bg-u...odma uzmu novu kapu i..... za sedam dana velja izvede masine, asfaltere sta treba...drzi rech. i kazu seljaci, mestani il kako os...e svaka mu cast, svi nas lazu, jedino velja odrzava obecanje...pa ti vidi, za godinu, dve , pet ima nova srbija da preuzme 90 posto radikalskih glasova.....
sto je krajnje dzukachki buduci da te masine,asfaltere i sve sto treba finansiraju gradjani koji glasaju i za demokrate i radikali i oni neopredeljeni i svi ostali,dok NS ucenama skuplja kajmak...svejedno,podrzavam "domacinsku"koaliciju u borbi protiv radikala...bice tu jos svasta da se vidi..kad patrioJote i domacini krenu u medjusobne obracune...
 
serb_pagan:
sto je krajnje dzukachki buduci da te masine,asfaltere i sve sto treba finansiraju gradjani koji glasaju i za demokrate i radikali i oni neopredeljeni i svi ostali,dok NS ucenama skuplja kajmak...svejedno,podrzavam "domacinsku"koaliciju u borbi protiv radikala...bice tu jos svasta da se vidi..kad patrioJote i domacini krenu u medjusobne obracune...
e tacno tako
 
marlоn:
pa o tome ja i pricam kolege... dzukachki jeste, al ovaj nesto nudi i radi u srbiji...za razliku od mnogih pre njih koji su samo mlatili praznu slamu i setili se srbije sire i uze samo pred izbore...sa lazima kao po obicaju.
Vidim da je ovde reč u glavnom o Velji i ima tu dosta istine, stvarno se trudi čovek i ako uzme nešto za sebe nije mu zameriti. Treba i da uzme ako ima za narod mora da ima i za onoga ko je za narod.
Jedino, nešto mi se vrzma u glavi oko toga i tako mi nešto dođe da mi se rimuje "Velja za kralja" ne znam odakle mi to ali eto da kažem, ne zvuči loše a i simpatično je.
 
untouchable:
Можете очекивати сличан сценарио и на републичком нивоу у скоријој будућности. Све је више оних који су свесни да је долазак Радикала на власт неминован. Надам се само да СРС неће примати у своје редове свакога, а посебно не оне који су активно учествовали у пост-петооктобарским догађањима.

Pa nisu gadljivi radikali, ovaj je izabran uz pomoć 3-4 odbornika Demokratske stranke i 3-4 iz DSS, ko tu nije učestvovao u 5. oktobarskim dogadjanjima?
 

Back
Top