Veze Odraslih Ljudi

Ne kaže se "gradila političku karijeru", mislim pre 42 godine i kasnije..."Mama je bila u KPJ, pa se i poslovna karijera podrazumevala"...

moji nikad ne preskachu da se popichkaju bar tri puta dnevno... svako ima svoje male zajednichke rituale...
Heh, mojima je bliže ovo..mada ne 3 puta dnevno, nego jednom u 3 dana, pa otac zabvoravi zbog čega se naljutio, i onda se pomire. Inače, pola života nisu živeli zajedno, a u braku su i vole se kao golubovi. Ujutru piju kafu i crnogorsku lozu. U kuhinji. Zatim odu na matine kod čika Voje.

Ja ne volim polipe. Najbitniji mi je razgovor.
 
Ne, na dupetu...
Ne volim one koje se prilepe kao polipi i samo ponavljaju: volimtevolimte..
Ja, sestro, kako bih ti objasnio, volim sadržaj..da me plete i veze, mene me, ko Šeherezada da bude...posle ćemo da se njuškamo, to se podrazumeva..
 
Ne kaže se "gradila političku karijeru", mislim pre 42 godine i kasnije..."Mama je bila u KPJ, pa se i poslovna karijera podrazumevala"...

Хеххее..па није сваки члан партије имао успешну пословну каријеру....знаш ли, бре, колико је чланова било??:?

(Али, наравно да је морала бити члан да би напредовала! :wink: )
 
He, mozda nema nikakve veze sa temom, ali upravo sam cula od jednog Iranca, kako njegova baba ni jednu jedinu noc nije spavala bez njegovog dede od kako su se vencali (sto je bilo mnogo pre njene dvadesete). Takodje su uvek spavali skroz bez odece, izgleda...:arrow:


P.S. Meni je vise od svega bitno da mogu i da zelim da razgovaram sa njim. Kad to zamre, znam da je good bye & good luck odmah iza coska.
P.P.S. Sto ne znaci da bih volela da zivimo odvojene zivote. :?
 
CaLiMeRo:
P.S. Meni je vise od svega bitno da mogu i da zelim da razgovaram sa njim. Kad to zamre, znam da je good bye & good luck odmah iza coska.
Pa ne mora to odmah preko kolena.

Nekad komunikacija malo moze i da posustane (decenije su u pitanju ;)), ali nista ne mora da bude izgubljeno. Naidju razne faze, ali moze se osveziti komunikacija (ako nije bas totalni kolaps). Ako ima emocija sa obe strane i dovoljno svesti koliko je vazno da oboje grade vezu konstantno, ne treba odustajati nikako.

Nemoguce je da u visedecenijskom odnosu nema oscilacija.
 
višedecenijskom :shock: :lol:



au :)

dygel.gif
 
gurmanci:
Pa ne mora to odmah preko kolena.
:D Ma, naravno. Mozda nisam jasno napisala.
Mnoooooogo meni treba da previjem nesto preko kolena, btw. :wink:
I, moze u dvoje i jako lepo da se cuti... Hocu da kazem da nisam mislila na faze, vec na situaciju kad nesto postane opsti trend u odnosu. A to se oseti.
I, da se razumemo - nisam ni od onih ljudi koji ocekuju da je partner kao TV kutija, pa da mora (klikom na dugme) stalno da ih zabavlja.

P.S. Oscilacije... da, imas pravo. Odrasla sam pored roditelja koji su oduvek zajedno :D ... Bilo je tu osilacija, ali, da budem sasvim postena, kod njih to nikada vezano za njih same... Imali su probleme u braku samo zbog trecih ljudi, ili zbog previse obaveza. Mimo toga - ne.

He, secam se kad sam bila mala, da su oni satima uvece, kad nas smeste u krevet, umeli da razgovaraju. :D
 
CaLiMeRo:
Hocu da kazem da nisam mislila na faze, vec na situaciju kad nesto postane opsti trend u odnosu. A to se oseti.

To se nikad ne desi preko noci, zato sam i napisala ono o posmatranju situacije na terenu. ;)

Situacije se menjaju i moramo da se prilagodjavamo. Ono sto je bio uspesan nacin u jednom trenutku, u drugom to ne mora da bude. Mi sami vise nismo oni isti koji smo bili pre desetak godina. Ni nama ni nasim partnerima ne odgovaraju iste stvari celog zivota. Menjaju se i potrebe i zelje, ali da bismo to primetili moramo da POSMATRAMO sebe i svog partnera, da razmislimo sta nam se dogadja, sta zelimo, sta je kome u ovom trenutku VAZNO, kako da unesemo vise neznosti i vise radosti.

To nikada ne ostane bez rezuzltata :D
 
Skoro sam gledao nesto na tu temu gde je receno da je najbolji termometar jedne veze poljubac!

Kad ljudi prestanu da razmenjuju poljupce, makar i one male slatke u prolazu to je znak da je veza krenula pogresnim putem!

Zato ljudi LJUBITE SE!
 
WIBU:
Skoro sam gledao nesto na tu temu gde je receno da je najbolji termometar jedne veze poljubac!

Kad ljudi prestanu da razmenjuju poljupce, makar i one male slatke u prolazu to je znak da je veza krenula pogresnim putem!
Zato ljudi LJUBITE SE!


nidje veze...eto ja mislim da je bash suprotno...
 
pa zato sto sam vidio sluchajeve kuco maco a kod kuce shaka u glavu parti....treba pokazati partneru da ga volish ili da ti je stalo a ne okolini..a dosta ljudi to radi..cmaka se samo zbog okoline...shta ja znam..izgleda da ja nisam egzibicionista...obichno su ljudi koji se cmachu non-stop svuda ogranichenih intelektualnih sposobnosti...
 

Back
Top