Како је у Првој?

Marqueaux

Primećen član
Poruka
731
Размишљам да се преселим из своје гимназије, а пошто ми је прва најближа, волео бих да добијем информације од некога са друштвеног смера, 89 г, немачко одељење. Првенствено бих хтео да одем због друштва које је смарачко код мене, па ме занима :
1) Има ли места? :confused:
2) Какво је друштво?
3) Какве су профе, а посебно онај који предаје физику :roll: ... и матиш


ПРОЧИТАЈТЕ И ОВО: Ово питање је упућено и за одговарајуће људе из гимназија које су у центру или бар близу.

Хвала
 
ustazasenje iliti sesta :roll:


pazi, to za drustvo je moje misljenje, vecina devojaka iz mog odeljenja bi rekla da je drustvo strava, ali njih je 24 cini mi se.
Meni je smor. Treba da nadjem ortaka izmedju njih petorice, od cega su trojica totalni autsajderi :-(
 
Ja znam samo jednog decka iz prve i on kaze da je drustvo ocajno blago receno. On je ok decko, a ni sa kim se ne druzi odande jel su svi kreteni. Kaze da se vise zajebava sa profesorima nego sa decom, pa ti vidi. Ako vec razmisljas da se prebacujes onda bolje razmisli jos jednom. Ako je i u sestoj smor, onda se prebaci u neku drugu skolu. Srecno.
 
Znaci peta ode. Nesto sam zamrzeo matis u poslednje vreme i nema teorije da cu ozbiljno njom da se bavim.


za vanilin kolac ;)

Da li bi mogla da mi kazes malo vise o cetrnestoj, molim te.
ja bih STVARNO hteo negde da zbrisem, jer na pomisao vracanja tamo, odmah mi pozli. Jos dve godine s njima, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, pa ja cu da odapnem



A, da, i ja se sa pojedinim profama vise zezam nego sa "drugovima"...
 
Meni ucenje nije toliki problem, ali me ubija okruzenje, ti ljudi iz odeljenja.

Vec sam rekao, devojke se sve zezaju jer ih je mali milion i super im je i svaka je nasla neku ortakinju, nepresusne zenske price :) , ali meni je bas smor. Druzenje je bas nikakvo za mene.

Cinjenica je da cu se posle gimnazije s tim ljudima sresti samo u prolazu na ulici ako se ovako nastavi, a hoce. Moj ortak je sa svojim drustvom iz odeljenja i sa mnom letos zapalio u nemacku, a ovima treba mesec dana da se dogovore za jbn basket posle skole. :-|
 
Vec kada se pricha o Prvoj, da li tamo i dalje predaja Leonora? Ona je nemachki predavala u mojoj osnovnoj pa je otishla u Prvu i od tada ne znam nishta o njoj. A bila je kul tip. Jest' da nishta nismo nauchili kod nje, ali smo se super zezali.e
 

Back
Top