LEPO A DA NIJE MORE???
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: LEPO A DA NIJE MORE???

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb LEPO A DA NIJE MORE???

Bas nesto razmisljam o onoj staroj "Upoznaj zemlju da bi je vise voleo",pa sam odlucila da ovo pozno leto provedem na nekom egzoticnom mestu u nasoj Srbiji.Negde gde je priroda nestvarno lepa.Neka bliza odrednica mi je predeo oko Soko Banje,ali nije zacrtano.Ima li neko takva iskustva? A da, morala bih da imam i smestaj za mene i muzica,sto podrazumeva da nam ne bi odgovarao planinski dom i sl. Ako znate neku kucicu za izdavanje ili nesto tipa apartmana,pisite,mnogo bi mi pomoglo,a nadam se da ce i ostali slediti moj primer.Prelepa je ova nasa zemlja pa hajde da je malo i reklamiramo.

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: LEPO A DA NIJE MORE???

Soko banja je za lechenje bolesnih, preporuchujem ti da dodjesh na Zlatibor.
    luckastalutkica

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: LEPO A DA NIJE MORE???

Ma nisam mislila na leciliste nego na krajolik oko Banje.A sta ima zanimljivo na Zlatiboru u ovo doba?Ja bih predele gde ima potocica,slpova itd.

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio donchevita
    Bas nesto razmisljam o onoj staroj "Upoznaj zemlju da bi je vise voleo",pa sam odlucila da ovo pozno leto provedem na nekom egzoticnom mestu u nasoj Srbiji.Negde gde je priroda nestvarno lepa.Neka bliza odrednica mi je predeo oko Soko Banje,ali nije zacrtano.Ima li neko takva iskustva? A da, morala bih da imam i smestaj za mene i muzica,sto podrazumeva da nam ne bi odgovarao planinski dom i sl. Ako znate neku kucicu za izdavanje ili nesto tipa apartmana,pisite,mnogo bi mi pomoglo,a nadam se da ce i ostali slediti moj primer.Prelepa je ova nasa zemlja pa hajde da je malo i reklamiramo.
    Ako hoces vodopade i da budes smestena u planinarskom domu ili u privatnom idi u Sopotnicu /to je selo posle prijepolja/lepo je da budes 2-3 dana odmor i priroda je odlicna,

Obećava _Ljupka_ (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Lepo je na Tari, mogu vam dati brojeve telefona ljudi kod kojih smo bili za 1. maj.
    Kucica, prelepa priroda....mislim ako vam treba tako nesto...

Primećen član
    Učlanjen
    12.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Imas ovde temu "KUDA ZA VIKEND" gde je opisano mnogo lepih mesta i dato nekoliko zanimljiv linkova koje ako posetis, sigurno ces naci nesto adekvatno za sebe...

Iskusan Fibi3 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    175

Borsko jezero.
    Prelepa priroda, cista voda za kupanje, dobra plaza, cist vazduh, mir, tisina ...a udaljeno od Beograda samo 3 sata voznje kolima. Nalazi se u podnozju planine Crni vrh, na nadmorskoj visini oko 450 metara. Iako je udaljeno samo 17 km od Bora, vazduh je izuzetno cist. Preko dana sija pravo "morsko" sunce, a uvece vec moras da se toplije oblacis a nocu spavas kao beba. Toplo preporucujem! Ovo smo otkrili pre par godina sasvim slucajno, i od tada svake godine idemo tamo. Nema mnogo ljudi, dolaze samo vikendasi. Postoji samo jedan hotel "Jezero" koji je poluprazan. Evo ti slicice vikendice gde mi stalno odsedamo.

Slične teme

1. Šta nije lepo u Nišu?
    Autor Sokolica_M u forumu Srbija
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 19.04.2010., 12:15
  2. Od Srbije nezavisnost nije dobio samo onaj ko je nije tražio
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.10.2008., 10:45
  3. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.08.2008., 20:58
  4. Znam da nije lepo ali...