Muskarci, da li jos uvek...........?

sve je vec zauzeto:
......mastubirate kada ste u vezi? I da li to krijete od svoje partnerke? Ne znam da li je tema bila, valda nije.. :D


NAravno. MAsturbacija je NAJNORMALNIJA RADNJA!

Uostalom ja na to gledam kao odrzavanje forme. Neko ce se na to nasmejati ali... Zato ja mogu da ***** celu noc, a taj sto se smeje misli da je faca kada 3x opali zensku.
 
E moje zene zar ja moram da vas ucim???

CINJENICA je, a ako ja to kao dugogodisnji sexo-proucivac kazem, nadam se da cete mi verovati, da zene teoretski mogu da masturbiraju mnooogo vise puta nego muskarci.

Jos uvek, tako cenim, niste spremne da vam kazem 2 ulitimativna broja, koja su max. masturbiranja na dan do sada izvedeni za muskarca i zenu. Mozda je to cak bilo i na sat.

Bilo kako bilo, znam zene ili devojke koje su umele da masturbiraju, u nekom periodu svog zivota, po vise od 10 puta na dan! Tako da to nije nista cudno.



Svakako, da tena nema isti pogled na sex kao i ona koje masturbira jednom nedeljno.

Ali kao sto sam rekao kod zena je to malo drugacije, tako da znam jednu koja nikda ne masturbira, a yebe se sve u 16, ne zna sta joj je dosta :D

Ali odgovorno tvrdim da kod muskaraca masturbiranje ima JAKO veze sa sexom. Najnormalnije je da neko ko dr.ka svaki dan, moze da yebe vise od onoga ko to radim npr. jednom nedeljno.
 
Aleksej_BASO:
E moje zene zar ja moram da vas ucim???

CINJENICA je, a ako ja to kao dugogodisnji sexo-proucivac kazem, nadam se da cete mi verovati, da zene teoretski mogu da masturbiraju mnooogo vise puta nego muskarci.

Jos uvek, tako cenim, niste spremne da vam kazem 2 ulitimativna broja, koja su max. masturbiranja na dan do sada izvedeni za muskarca i zenu. Mozda je to cak bilo i na sat.

Bilo kako bilo, znam zene ili devojke koje su umele da masturbiraju, u nekom periodu svog zivota, po vise od 10 puta na dan! Tako da to nije nista cudno.



Svakako, da tena nema isti pogled na sex kao i ona koje masturbira jednom nedeljno.

Ali kao sto sam rekao kod zena je to malo drugacije, tako da znam jednu koja nikda ne masturbira, a yebe se sve u 16, ne zna sta joj je dosta :D

Ali odgovorno tvrdim da kod muskaraca masturbiranje ima JAKO veze sa sexom. Najnormalnije je da neko ko dr.ka svaki dan, moze da yebe vise od onoga ko to radim npr. jednom nedeljno.




Uh,uh,uh...to sto je neko dugogodisnji sexo proucivac,ne znaci da je dosao do tacnih zakljucaka....a i teorija vrlo cesto nema veze sa praksom,jel znas za tu mogucnost....ok,verujem u te cifre,ako se neko trudio da obori rekord,ako je u pitanju neko potpuno besposlen i ako je u pitanju neko ko nije dugo vremena iz nepoznatih razloga imao seks,ali nikakav,pa cak ni masturbaciju...u protivnom,rec je o nenormalnoj osobi koja ima poremecen seksualni nagon.... ja u svom zivotu jos uvek nisam upoznala nikog kod koga stalno upraznjavanje seksa dovodi do pojacanje zelje za istim,u 100% slucajeva je bilo obrnuto......sto je i sasvim logicno....a to je i nauka potvrdila,bar su mene na medicinskom fakultetu tako naucili!!!!Mozda oni nemaju pojma,a? 8-)
 
Aleksej_BASO:
E moje zene zar ja moram da vas ucim???

CINJENICA je, a ako ja to kao dugogodisnji sexo-proucivac kazem, nadam se da cete mi verovati, da zene teoretski mogu da masturbiraju mnooogo vise puta nego muskarci.

Jos uvek, tako cenim, niste spremne da vam kazem 2 ulitimativna broja, koja su max. masturbiranja na dan do sada izvedeni za muskarca i zenu. Mozda je to cak bilo i na sat.

Bilo kako bilo, znam zene ili devojke koje su umele da masturbiraju, u nekom periodu svog zivota, po vise od 10 puta na dan! Tako da to nije nista cudno.



Svakako, da tena nema isti pogled na sex kao i ona koje masturbira jednom nedeljno.

Ali kao sto sam rekao kod zena je to malo drugacije, tako da znam jednu koja nikda ne masturbira, a yebe se sve u 16, ne zna sta joj je dosta :D

Ali odgovorno tvrdim da kod muskaraca masturbiranje ima JAKO veze sa sexom. Najnormalnije je da neko ko dr.ka svaki dan, moze da yebe vise od onoga ko to radim npr. jednom nedeljno.


pa verovatno si u pravu da muskarci tako mogu i da produze sex(da bi mogli vise puta, cesce), ali sa zenama to bas i nema veze.. zena moze uvek, samo ako hoce..;)
 

Back
Top