Koliko sati dati?

Tuzni_patak:
Da li u vezi postoji obzir, ili samo hoću (želje)?

Koliko je jak kriterijum vremena i posvećivanja vremena za opstanak veze?
Koliko često se dešava da osoba u jednom trenutku vapi za susretima , čak je spremna da zloupotrebi logiku i prikaže nedovoljnost susretanja kao "ne ljubav" "kuliražu", a situacija se promeni u danu, i odjednom zbog svoje nove raspodele prioriteta , sada , nekom drugom , bude spremna da ponudi isto onoliko vremena koliko je dobijala kada je zbog toga bila nezadovoljna i raskidala?

Ili ste svi zlatni , kao po običaju.

a bre al ga zakomplikova...:shock:
svi smo zlatni, po obicaju8-)
 
...dechko mi je jel` u drugom gradu.... vidjali smo se vikendom... kad ja ne radim... ili ponekad, ali retko preko nedelje....
...e sad sam ja na odmoru... po prvi put provodimo vishe vremena zajedno.... josh uvek nismo krenuli da se ujedamo... ali chekam svakog trena.
 
Tuzni_patak:
Da li u vezi postoji obzir, ili samo hoću (želje)?

Koliko je jak kriterijum vremena i posvećivanja vremena za opstanak veze?
Koliko često se dešava da osoba u jednom trenutku vapi za susretima , čak je spremna da zloupotrebi logiku i prikaže nedovoljnost susretanja kao "ne ljubav" "kuliražu", a situacija se promeni u danu, i odjednom zbog svoje nove raspodele prioriteta , sada , nekom drugom , bude spremna da ponudi isto onoliko vremena koliko je dobijala kada je zbog toga bila nezadovoljna i raskidala?

Ili ste svi zlatni , kao po običaju.

Ево, ја нисам златна! (Да разбијем опште слагање!:lol: )

Дешава ми се да не будем златна, од ситуације до ситуације....зависи....
Дешавало ми се да кукам због тако ретког виђања, а онда да и сама то одложим ако ми искрсне неки интересантнији провод...:?
 
Molim da ne navodite raju na sopstveno pogrešno mišljenje....svako neka čuva svoje...i unapredjuje ga.

U prevodu uopšte ne očekujem Hellen da se javi...a ni ostale vaše favorite....Otvorite posebnu temu "kladionica" ili anketu , pa tamo sugerišite....
 
Tuzni_patak:
Molim da ne navodite raju na sopstveno pogrešno mišljenje....svako neka čuva svoje...i unapredjuje ga.

U prevodu uopšte ne očekujem Hellen da se javi...a ni ostale vaše favorite....Otvorite posebnu temu "kladionica" ili anketu , pa tamo sugerišite....
Jbg Patak, sad si se vec izbezobrazio... Hajde sto nam zabranjujes da postujemo na onoj temi, hajde sto neces da napises ko je to tamo dobrodosao nego mi treba da ispadamo budale misleci da smo pametni pa se sami prijavljujemo, hajde sto nam ne das da iznosimo misljenje vec nam savetujes da ga "cuvamo"... Ama, sve to, nego nam jos preporucujes da otvaramo nove glupe teme, pored vec postojecih tvojih!?
Nije u redu, majke mi...
 
Da i za to ima posebna tema "Patkove skice"....

Jeste sebično , ali čitanjem tih redova i nesakrivanjem sirovih misli (nekad i surovih) ta sebičnost nekome ispadne i nesebičnost....
----------------------------
Za hellen , to je sugestija da čitate ono što je napisano , a ne stalno gde su djavoli što ispod mire vire...Nit je patak mira , niti uvek djavla ima ispod pupka....nekome je to najbolji drug...
 
Мене иначе критикују што увек читам само оно што је написано...

Еееее...ал пошто немаш ђавола испод пупка....онда ништа!
 

Back
Top