poljubac u dugoj vezi

indijanka

Početnik
Poruka
26
Evo jedno mozda cudno pitanje. U dugim vezama koliko poljubac izgubi na znacaju? I da li se redje ljubimo posle onog prvog zaljubljivanja i da li je posle poljubac samo stvar navike? Nekako imam utisak da se onaj pravi francuski desava samo kao uvertira za sex?
 
indijanka:
Evo jedno mozda cudno pitanje. U dugim vezama koliko poljubac izgubi na znacaju? I da li se redje ljubimo posle onog prvog zaljubljivanja i da li je posle poljubac samo stvar navike? Nekako imam utisak da se onaj pravi francuski desava samo kao uvertira za sex?


khm, nekako mi naopako postavljeno ovo..kako uvretira za sex bre..valjda pozelis prvo poljubac, a onda , neminovno, pozelis i sex:lol: :lol: :lol:

ili ne zelis vise ni poljubac:mrgreen:
 
indijanka:
Evo jedno mozda cudno pitanje. U dugim vezama koliko poljubac izgubi na znacaju? I da li se redje ljubimo posle onog prvog zaljubljivanja i da li je posle poljubac samo stvar navike? Nekako imam utisak da se onaj pravi francuski desava samo kao uvertira za sex?

Pa nije, ne gubi na znachaju u vezi sa duzinom veze.Gubi znachaj od dechka do dechka.Sve SPONTANO, bre ide.
 
prvi je za mene uvek bio najlepsi :) uopravo sam izasla iz duuuuuuge veze, i poljubac je tu potpuno izgubio znacaj. ali jos uvek se secam onog prvog, kada sam bukvalno sva zadrhtala, na kraju mogu da kazem puno je obecavao, i nije mi zao zbog vremena provedenog sa tom osobom. mada je poslednji pravi poljubac bio samo delic pozude, strasti
 
ako ides ulicom i obratis malo paznju na parove po njihovom ljubljenju mozes da ocenis koliko su svez par. Taze parovi se ne odlepljuju, toliko su spojeni da vise i ne znaju koji je ciji jezik, ali zato parovi u dugim, ozbiljnim vezama tesko da se i poljube na ulici. To je valjda normalno, prosla je prva strast.... Isto je kao sa seksom... u pocetku veze zaplicete se sa partnerom i po 3 puta dnevno, pred svaki obrok, ali kasnije, posle nekoliko godina u vezi i 3 puta nedeljno ili u 2 nedelje je bingo.
I da, i ja mislim da u dugim vezama ljubljenje je ucestalo samo pred sex. LJubljenje radi ljubljenja je, u dugim vezama, retkost. Ne mislim da ljubljenje moze biti navika...jednostavno poprimi drugo znacenje.
 

Back
Top