Hajde, zabavi me malo.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Kratko, mazno, bez ikakvog posebnog znacenja. Jednostavo. "Hajde, zabavi me malo." Bez posebnog akcentovanja neke reči.

Koliko vam je puta devojka zatražila da je zabavite ? Koliko je devojkama stalo da su momci zabavni ? Koliko ima očekivanja, prepuštanja u ovim rečima ?
 
babydoll:
Pa zar nismo zasluzile da nas zabavite, dragi? Lepe i mirisne, uzbudljive i podantne, razdragane i vesele, ponekad hirovite i luckaste, al uvek spremne za zabavu i muskarca sa duhom. Cmok!
Daleko bilo da niste. Taman posla, draga. Cmok!

Nego, izgleda da nisam bio dovoljno jasan, bar sudeći po broju komentara.

Meni ta rečenica zvuči baš, ono, posebno. Puna je poverenja prema muškarcu, sadrži u sebi opuštenost, naklonost, predavanje. Veru u muške sposobnosti, i kako reče beby doll, u njegovu duhovitost, visprenost. Nekako, podrazumeva da muškarac potpuno razume šta se u njenoj duši trenutno dešava i da zna šta joj treba u tom momentu. Istovremeno devojka ovim rečima govori da dobrovoljno prepušta inicijativu. I prihvatiće da razgovor, a i sve ostalo krene onim tokom koji muškarac izabere.

Voleo bih i vas, savremeni, da čujem.
A posebno naše lepe i mirisne, uzbudljive i podantne, razdragane i vesele, ponekad hirovite i luckaste, ali uvek spremne za zabavu i muskarca sa duhom, dame.
 
Bravo Milojko,super tema.Mislim da takvim ribama,ne treba decko nego klovn,i da je to cest problem sa "mamimin i tatinim" princezama koje su naucile da neko zarad nihovog raspolozenja glumi budalu!Neko ko je u stanju da kaze tako nesto ne zasluzuje ni trunku obzira!Pozdrav! :wink:
 
Dartraven:
Bravo Milojko,super tema.Mislim da takvim ribama,ne treba decko nego klovn,i da je to cest problem sa "mamimin i tatinim" princezama koje su naucile da neko zarad nihovog raspolozenja glumi budalu!Neko ko je u stanju da kaze tako nesto ne zasluzuje ni trunku obzira!Pozdrav! :wink:
Hm, čini mi se da nam se po ovom pitanju mišljnja totalno razlikuju. :D
 
Dartraven:
Bravo Milojko,super tema.Mislim da takvim ribama,ne treba decko nego klovn,i da je to cest problem sa "mamimin i tatinim" princezama koje su naucile da neko zarad nihovog raspolozenja glumi budalu!Neko ko je u stanju da kaze tako nesto ne zasluzuje ni trunku obzira!Pozdrav! :wink:
Vidiš Dartraven nismo ni mi sve princeze takve.Naravno da volim kada me momak raspoloži,i ne mora zbog toga glumiti budalu.Daj ohladi malo čovječe :wink:
 
Dartraven:
Bravo Milojko,super tema.Mislim da takvim ribama,ne treba decko nego klovn,i da je to cest problem sa "mamimin i tatinim" princezama koje su naucile da neko zarad nihovog raspolozenja glumi budalu!Neko ko je u stanju da kaze tako nesto ne zasluzuje ni trunku obzira!Pozdrav! :wink:


Hej, Dart pa totalno si u krivu, kad bih ja rekla nekom daj zabavi me malo bilo bi to:

Hej decko,zabavi me malo!? Onako mazno, dok mi se okice sjaje od znatizelje i zadovoljstva, dok mi u stomaku lete leptirici i dok cekam da budem prepustena samo NJEMU.
 
Ja nikada nisam rekla muskarcu "daj zabavi me malo"... Ali zaboga! Ako je iole pravo musko, videce i sam napr. da sam neraspolozena... pa ce pokusati da me zabavi ili ne - zavisi od trenutka, situacije i inspiracije. Ako mi je dosadno... ne nije mi nikad dosadno. Ako sam hirovita... ne nisam ni hirovita... ja zaista ne znam u kojoj situaciji bih upotrebila tu recenicu.
I bas me interesuje, sta napr. ti radis Milojko, kad ti zensko kaze tako nesto? I zenske takodje, kako vas to on zabavlja? Daj bas me interesuje. Mozda i naucim nesto... :D
P.S. Postoji puno drugih recenica koje u sebi sadrse opustenost, naklonost i predavanje.
P.S. Ili je to neki novi fazon za poziv na mazenje? :roll:
 
babydoll:
Dartraven:
Bravo Milojko,super tema.Mislim da takvim ribama,ne treba decko nego klovn,i da je to cest problem sa "mamimin i tatinim" princezama koje su naucile da neko zarad nihovog raspolozenja glumi budalu!Neko ko je u stanju da kaze tako nesto ne zasluzuje ni trunku obzira!Pozdrav! :wink:


Hej, Dart pa totalno si u krivu, kad bih ja rekla nekom daj zabavi me malo bilo bi to:

Hej decko,zabavi me malo!? Onako mazno, dok mi se okice sjaje od znatizelje i zadovoljstva, dok mi u stomaku lete leptirici i dok cekam da budem prepustena samo NJEMU.
Izvini Baby nisam mislio nista lose naspram "maznog ponasanja" koji ti opisujes,samo su se u moje vreme za takve stvari koristile malo drukcije "fraze"!Pozdrav! :wink:
 
Kapris:
Ja nikada nisam rekla muskarcu "daj zabavi me malo"... Ali zaboga! Ako je iole pravo musko, videce i sam napr. da sam neraspolozena... pa ce pokusati da me zabavi ili ne - zavisi od trenutka, situacije i inspiracije. Ako mi je dosadno... ne nije mi nikad dosadno. Ako sam hirovita... ne nisam ni hirovita... ja zaista ne znam u kojoj situaciji bih upotrebila tu recenicu.
I bas me interesuje, sta napr. ti radis Milojko, kad ti zensko kaze tako nesto? I zenske takodje, kako vas to on zabavlja? Daj bas me interesuje. Mozda i naucim nesto... :D
P.S. Postoji puno drugih recenica koje u sebi sadrse opustenost, naklonost i predavanje.
P.S. Ili je to neki novi fazon za poziv na mazenje? :roll:
Ma pusti to Kapris,mi smo ocigledno pripadnici "stare garde"!U nase vreme se "zvalo na kafu"! :wink: :lol:
 
Dartraven:
Ma pusti to Kapris,mi smo ocigledno pripadnici "stare garde"!U nase vreme se "zvalo na kafu"! :wink: :lol:
Hahahah... ej, "daj zabavi me malo..."
winknudge.gif
 

Back
Top