Le Pen u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DellBoy-011:
pazi ovog šta mi je napisao:lol:
Nisam ti bre ja kolega, jesti ti normalan:lol:

Схватам да постови стижу великом брзином па не можеш баш све да их обрадиш, али ипак уложи мало труда, прочитај све и два-три пута, ако треба, па тек онда нешто напиши. Или, још боље, ћути, испадаш паметнији.
 
untouchable:
Схватам да постови стижу великом брзином па не можеш баш све да их обрадиш, али ипак уложи мало труда, прочитај све и два-три пута, ако треба, па тек онда нешто напиши. Или, још боље, ћути, испадаш паметнији.

Pa kopirao si moj post, a obraćaš se njoj.
Ma nema veze, ionako pola ne čitam što napišeš, težak si:lol:
 
untouchable:
Истина, тешко је ово штиво за тебе. Пробај нешто са сликама, можда ће ти ићи лакше.

kako si ti naporan:lol:
Tvoj prosečan post ne prelazi red i po, i uglavnom se svodi na inaćenje i lupetanje tipa: šta ako je le pen bio sa mesićem, pa bio je i tadić:roll:
I argument ti je, obično, to što si ti ubedjen u nešto.
Što je najgore, misliš da si pametan i uspešan, a znaš i sam da nisi8-)
 
Sanja Vukovic:
sta god rekao deda Micun,nece biti proglasen za ratnog zlocinca

Ма какав црни рат, деда је рат почео '45, кад је требало ослобађати београдске станове. Тако и ви чекајте неку вашу прилику, па као деда - јуриш на попове и станове. Лумпен-пролетери свих земаља уједините се!
 
DellBoy-011:
kako si ti naporan:lol:
Tvoj prosečan post ne prelazi red i po, i uglavnom se svodi na inaćenje i lupetanje tipa: šta ako je le pen bio sa mesićem, pa bio je i tadić:roll:
I argument ti je, obično, to što si ti ubedjen u nešto.
Što je najgore, misliš da si pametan i uspešan, a znaš i sam da nisi8-)

Whatever, ако ти је лакше да тако ублажиш осећај инфериорности после дискусија са мном, ок. :D
 
untouchable:
Ма какав црни рат, деда је рат почео '45, кад је требало ослобађати београдске станове. Тако и ви чекајте неку вашу прилику, па као деда - јуриш на попове и станове. Лумпен-пролетери свих земаља уједините се!

Kao što je toma grobar jurišao na dva komada?:-D
 
DellBoy-011:
Kao što je toma grobar jurišao na dva komada?:-D

Тома ваш Гробар је стан добио на потпуно законит начин, са преко тридесет година радног стажа, за разлику од оног Ђинђића који је јадан прогањан од Слобе згрнуо станове у центру града, акције предузећа итд итд... Све бавећи се "опозиционим радом".
 
untouchable:
Ма какав црни рат, деда је рат почео '45, кад је требало ослобађати београдске станове. Тако и ви чекајте неку вашу прилику, па као деда - јуриш на попове и станове. Лумпен-пролетери свих земаља уједините се!



SMARAS
SJASI
ODJEBI
IDI UDAVI SE
 
untouchable:
Тома ваш Гробар је стан добио на потпуно законит начин, са преко тридесет година радног стажа, за разлику од оног Ђинђића који је јадан прогањан од Слобе згрнуо станове у центру града, акције предузећа итд итд... Све бавећи се "опозиционим радом".

A gde si to pročitao da je dobio?:lol: :lol: :lol:
Ova dva na novom beogradu je kupio, plitki:lol:
 
DellBoy-011:
Vidi ovako, ja sa tobom ne diskutujem, ja te z a j e b a v a m:lol:
I vidim da ti ni to nije jasno:lol:

Па то толико слабо покушаваш да радиш да сумњам да су твоје намере икоме јасне. Да би неког зајебавао потребно је да си интелигентнији, духовитији, информисанији од њега. Ти ниједан услов не испуњаваш, тако да то пре личи на ударање ногицама о под.
 
untouchable:
Тома ваш Гробар је стан добио на потпуно законит начин, са преко тридесет година радног стажа, за разлику од оног Ђинђића који је јадан прогањан од Слобе згрнуо станове у центру града, акције предузећа итд итд... Све бавећи се "опозиционим радом".




Pusti smaraca,njegova vrsta polako,ali sigurno IZUMIRE
 
DellBoy-011:
A gde si to pročitao da je dobio?:lol: :lol: :lol:
Ova dva na novom beogradu je kupio, plitki:lol:

Не, стан је добио као државни службеник. Након марксистичког закона о екстрапрофиту, продао је стан, платио "екстрапрофит" и купио од "Напред"-а стан, у изградњи, који му сад као стављају на терет.
 
untouchable:
Па то толико слабо покушаваш да радиш да сумњам да су твоје намере икоме јасне. Да би неког зајебавао потребно је да си интелигентнији, духовитији, информисанији од њега. Ти ниједан услов не испуњаваш, тако да то пре личи на ударање ногицама о под.




SKOCI U SAVU I VIDI JESU LI STIGLE ZIMSKE GUME
 
untouchable:
Па то толико слабо покушаваш да радиш да сумњам да су твоје намере икоме јасне. Да би неког зајебавао потребно је да си интелигентнији, духовитији, информисанији од њега. Ти ниједан услов не испуњаваш, тако да то пре личи на ударање ногицама о под.

Ooooo sve si bolji:lol:
Inteligentniji, duhovitiji i ifnormisaniji:lol:
Jesi zaboravio koliko si se puta ispalio sa svojim informacijama, poslednji put za Čedinu izjavu o šilerovoj:lol:

A to sa nogicama, tako tepaj paoli, ona ide na fitnes.
 
untouchable:
Не, стан је добио као државни службеник. Након марксистичког закона о екстрапрофиту, продао је стан, платио "екстрапрофит" и купио од "Напред"-а стан, у изградњи, који му сад као стављају на терет.



JESI LI TI NJEGOVA SVALERKA,PA ZNAS RAZVOJNI PUT TOME GROBARA?
 
DellBoy-011:
Ooooo sve si bolji:lol:
Inteligentniji, duhovitiji i ifnormisaniji:lol:
Jesi zaboravio koliko si se puta ispalio sa svojim informacijama, poslednji put za Čedinu izjavu o šilerovoj:lol:

A to sa nogicama, tako tepaj paoli, ona ide na fitnes.

Ја се испалио? :D :D :D Тако што сам ти показао да зграда у Шилеровој није била завршена још у време кад је Чеда тамо био стални гост? Дечко, здрав ли си?
 
untouchable:
Ја се испалио? :D :D :D Тако што сам ти показао да зграда у Шилеровој није била завршена још у време кад је Чеда тамо био стални гост? Дечко, здрав ли си?

Plitki, ti si samo kopirao šta je čeda rekao, a nisi pokazao ni dokazao da je zgrada završena.
Ja živim blizu, ne trebaju mi ni tvoje ni čedine izjave, ja znam kad je završena i useljena.
Šta ti tu nije jasno?
 
DellBoy-011:
Plitki, ti si samo kopirao šta je čeda rekao, a nisi pokazao ni dokazao da je zgrada završena.
Ja živim blizu, ne trebaju mi ni tvoje ni čedine izjave, ja znam kad je završena i useljena.
Šta ti tu nije jasno?





REKAO MU VUCIC POSLE STRASNE NOCI PUNE VRCAVIH TEMA,kako ne razumes slepu pederske zaljubljenost koju izazivaju radikalske govorne mane!
 
DellBoy-011:
Plitki, ti si samo kopirao šta je čeda rekao, a nisi pokazao ni dokazao da je zgrada završena.
Ja živim blizu, ne trebaju mi ni tvoje ni čedine izjave, ja znam kad je završena i useljena.
Šta ti tu nije jasno?

А ми би као требали да уместо чединог јавног признања, узмемо твоју изјаву као истиниту? хмммм, зашто? Ти си као неки ауторитет, шта?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top