7 novih pravila za ljubav

lady x

Obećava
Poruka
78
Procitah u novinama pre neki dan nesto sto me je onako malcice ubacilo u razmisljanje o "novim promenjenim principima funkcionisanja u ljubavi i braku u 21 veku", pa me interesuje sta vi dragi i postovani forumasi mislite o tome. Evo sta kaze:

1.Ranije:Moramo sve jedno drugom da kazemo!
Danas: Tajne su dobre za partnerski odnos. samo dok postoje zagonetke koje onaj drugi treba da reši, veza je zanimljiva.
2.Ranije:Vernost je osnov svakog musko-zenskog odnosa.
Danas:"Izlet" ucvrscuje brak ili stalnu vezu.
3.Ranije:Seks je dobar ili ga-nema!
Danas:Seks se razvija, kvari i popravlja!
4.Ranije:Sto je moje to je i tvoje.
Danas:Odvojeni racuni u banci su mnogo korisniji.
5.Ranije:Harmonican brak(veza) je najbolji brak(veza).
Danas:Konflikti su dobri za brak(vezu).
6.Ranije:Sve radimo zajednicki.
Danas:Bolje je da svako ima svoj put.
7.Ranije:Sve probleme resavamo kroz razgovor.
Danas:Neke probleme mora svako da resi na svoj nacin.
 
kakva stara pravila?...ja preferiram na ova savremena....
1.kad bi sve pričali jedno drugom stalno bi se svađali,
2.slažem se da mora da dođe do manjeg "izleta"
3.naravno da se sex razvija....."svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem"
4.što se računa tiče ,baš i ne mora da zna na šta trošim svaki dinar
5.posle svađe -najbolji sex
6.da sve radimo zajednički ,smučili bi smo se jedno drugom posle tri dana
7.e jedino se kod ovog poslednjeg mogu složiti sa starom verzijom
 
Ta stara pravila su simpaticna kao sto je simpaticno sto je neko jugonostalgicar.
Bilo pa proslo.
calendar1994.jpg
 
To nisu pravila restriktivnog tipa, to su opsta mesta svetske istorije veza(brakova) i ljubavi...Ne bih se bas slozila da treba da se ponasamo kao da ta "pravila" postoje...To bi onda znacilo da nam nije stalo do drugoga...Ono sto ja stalno govorim sebi i drugima je, prvo upoznaj sebe, pa onda vidi sta ti odgovara.. Sistemi vrednosti se menjaju, mi biramo ono sto nam najvise odgovara. I slazem se sa tim da niko ne mora da ima uvid u moje finansijsko stanje...
 
Kedi:
To nisu pravila restriktivnog tipa, to su opsta mesta svetske istorije veza(brakova) i ljubavi...Ne bih se bas slozila da treba da se ponasamo kao da ta "pravila" postoje...To bi onda znacilo da nam nije stalo do drugoga...Ono sto ja stalno govorim sebi i drugima je, prvo upoznaj sebe, pa onda vidi sta ti odgovara.. Sistemi vrednosti se menjaju, mi biramo ono sto nam najvise odgovara. I slazem se sa tim da niko ne mora da ima uvid u moje finansijsko stanje...
Pozz, Ked, hvala na pojasnjenju, ni ja nisam zagovornih striktnih pravila, govorimo o tome koliko se vama forumasima i sta dopada, sta bi ste prihvatili, a sa cim se ne biste slozili.
 
Pa ako moram da biram, pre bih se opredelila za oldfashion...zato sto su se veze i brakovi u vreme mojih matorih zasnivale nekako vise na prijateljskom odnosu, a strast im je dolazila naknadno...A danas je to malo okrenuto naopako...Ako mozes sve sam, sta ce ti onda momak ili muz.
Jedina dobra promena, ne mislim na nus proizvode sexualne revolucije, je to stomozemo da vidimo da li ima strasti izmedju partnera ili ne.
 
krvolok:
Aha !!! Linija manjeg otpora, da se nikome ne zameriš, a kako si krenula, još ćeš se IZVINJAVATI i Topi - mopiju zbog one planetarne ODISEJE, na koju si je vodila, pa zbog koje ceo dan nije maznula ni nekog kao Šumaher, a kamoli nešto OZBILJNIJE !!! :lol:
samo se ti zezaj ali mop je savladala osnovno gradivo (tj. prvu lekciju) poznavanja prirode za 4. osnovne..... morash priznati da je nadmashila ochekivanja..... i to za samo 15 minuta.... :roll: :-D
 
livija:
samo se ti zezaj ali mop je savladala osnovno gradivo (tj. prvu lekciju) poznavanja prirode za 4. osnovne..... morash priznati da je nadmashila ochekivanja..... i to za samo 15 minuta.... :roll: :-D
Ambicija čini čuda, zato i jesam iznenađen kada TEBE vidim da decidirano odbijaš teme u kojima si, očigledno, više nego DOOOOOOBRA ... :lol:
 
lady x:
Procitah u novinama pre neki dan nesto sto me je onako malcice ubacilo u razmisljanje o "novim promenjenim principima funkcionisanja u ljubavi i braku u 21 veku", pa me interesuje sta vi dragi i postovani forumasi mislite o tome. Evo sta kaze:

1.Ranije:Moramo sve jedno drugom da kazemo!
Danas: Tajne su dobre za partnerski odnos. samo dok postoje zagonetke koje onaj drugi treba da reši, veza je zanimljiva.
2.Ranije:Vernost je osnov svakog musko-zenskog odnosa.
Danas:"Izlet" ucvrscuje brak ili stalnu vezu.
3.Ranije:Seks je dobar ili ga-nema!
Danas:Seks se razvija, kvari i popravlja!
4.Ranije:Sto je moje to je i tvoje.
Danas:Odvojeni racuni u banci su mnogo korisniji.
5.Ranije:Harmonican brak(veza) je najbolji brak(veza).
Danas:Konflikti su dobri za brak(vezu).
6.Ranije:Sve radimo zajednicki.
Danas:Bolje je da svako ima svoj put.
7.Ranije:Sve probleme resavamo kroz razgovor.
Danas:Neke probleme mora svako da resi na svoj nacin.


Gluposti!!!


Ovo su sve izgovori ne bi li zene ucarile nesto....


E kod mene to NEMA!!!

Zeni zna se gde joj je mesto...! :twisted:

35.gif
 

Back
Top