Nadimci

ja sam uglavnom jeca...jelena sam kad se deru na mene...
jele je relativno novo

ne znam kako dajemo nadimke...valjda u tom momentu kad se desi nesto...iz prica ili sta god...
 
Хм, Ниџис, Трајче, Ник, Тнт, Chinese, Тркуља(овај је најгори), Фенсер(боже сачувај), уххх, и сви су редовно у употреби...:D
 
Mene svi zovu Nikolić, poneko Niks i Džoni. Nikola retko. Uglavnom dajemo po prezimenu Lucić - Luci, Kulić - Kuli... Neke i po imenu Nenad - Nele ili Knele, Nebojša - Neša, Nešolina ili Ćelavi (jednom je bio ćelav pre jedno 2 godine)...
 
А, да, заборавио сам Џони, како ли сам то успео, скоро све старије рибе ме зову тако..:mrgreen:
 
Svi koji me poznaju me zovu Beba. Uglavnom su nadimci skracenice od imena ili prezimena ili po nekom glupom dogadjaju, posle koga tu osobu nastavimo da zovemo po tom nadimku koji je tad dobila.
 
uuuuuuu imam dosta nadimaka,najvise je od imena napravljeno
taca,tanja(mrzim kad me neko tako zove,jer tog nekog mrzi da izgovara celo ime),tacko,toocy,cutie,talija,tatn,tacolin,tackica.....uf mislim da ima jos,ali ne mogu svega da se setim
 
tata me zove neksi, baka neco, deka neco, tetka neco, deo drustva nensi, deo drustva nevena, dva druga neno, a moj dragi me zove bebice, guzo, krofnice i sve ono ostalo uobicajeno duso, sreco, blaa, blaaaa

ali, tako kad me neko zeza, peva mi pesmu koju mi je pevao komsija kad sam bila mala :"nena pena, macka pecena" :roll: :roll:
ali, ovo je pecEna, ne pEcena :)



a nadimke dajemo po nekim glupim situacijama
 

Back
Top