zezanje fonom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lolita90

Početnik
Poruka
32
e sad ovo je ozbiljna tema(ozbiljno):da li ste nekad zivkali bezvezne brojeve telefona i zezali ljude???šta ste najčešće govorili??koje su najsmešnije provale vezane za to??da li ste nekad nekako nagrabusili zbog toga??dajte neke primere za zajebavanje ljudi!!eto..jedna ozbiljna tema
 
ovo smo radili na senoritinom rodjendanu:
izaberemo broj iz imenika
zovemo na svakih 30min, skoro sat vremena i trazili smo ''Mariju''
onda zove ''Marija'' taj isti broj, i pita ko ju je trazio, i onda slusamo kako ljudi shize...naravno usput se smisli neka prica...medjutim, potrefilo se da zrtva nije imala lovca...
 
Ja i drug smo zvali ljude i govorili im da su osvojili nagradnu igru, kao lupamo brojeve i koga nazovemo osvaja. I onda im kažemo da prime nagradu u Njegoševu 11. :lol: Ljudi se primili brutalno :lol: Nismo išli u Njegoševu da ih gledamo kako se ispaljuju.
 
stalno smo to radili...kezili smo ih kako stignemo....
tovarili smo ih kako sy dobili neke nagrade,kako sy narychili neshto pa da idy da podigny,pa da im dolaze striptizete koje sy "rezervisali" za to veche pa sad kao to treba da plate,a da ne pricham koliko smo pyta zezali profesora iz matisha,geografije i fizike....provale sy bile zeshce...i niko nas nikada nije provalio...mada to je bilo pre mozda 3-4 godine...posle smo ykapirali da je to dosadno i veoma detinjasto pa smo i prekinyli... :twisted:
 
Ијаооо, ја сам имао пун комп лично снимљених клипова, и пропаде све кад сам обарао систем...Нооооуууууу... :(
 
Radimo to uvijek kad imamo neki test,naime poslije dobre zurke-niko od nas nije spreman za glupi test,i onda mi fino odemo na govornicu-nazovemo policiju i kazemo da je bomba podmetnuta u skoli.............i onda policija dodje-i naravno mora se prekinuti nastava,onda mi odemo na kafu i zayebavamo se.Ali ovo sa policijom nam uvijek upali(ali mora musko zvati,grublji glas zvuci uvjerljivije)!!!!!!! :)
 
Nedodirljiva88:
Radimo to uvijek kad imamo neki test,naime poslije dobre zurke-niko od nas nije spreman za glupi test,i onda mi fino odemo na govornicu-nazovemo policiju i kazemo da je bomba podmetnuta u skoli.............i onda policija dodje-i naravno mora se prekinuti nastava,onda mi odemo na kafu i zayebavamo se.Ali ovo sa policijom nam uvijek upali(ali mora musko zvati,grublji glas zvuci uvjerljivije)!!!!!!! :)

To je bilo i u mojoj gimnaziji, i upalila fora
 
Nedodirljiva88:
Radimo to uvijek kad imamo neki test,naime poslije dobre zurke-niko od nas nije spreman za glupi test,i onda mi fino odemo na govornicu-nazovemo policiju i kazemo da je bomba podmetnuta u skoli.............i onda policija dodje-i naravno mora se prekinuti nastava,onda mi odemo na kafu i zayebavamo se.Ali ovo sa policijom nam uvijek upali(ali mora musko zvati,grublji glas zvuci uvjerljivije)!!!!!!! :)
to stalno rade kod nas.... :D
 
Pa i jesi mawa... mawecka :mrgreen: Studiraćeš u ns-u ne boj se, a sad ti je bolje tu sa drugovima i ljudima koje znaš. ;) Malo smo mnogo off topicovali ali tema je s*anje i ovako i onako, a i moderatora nema :mrgreen:
 
Ja svakih nekoliko dana kada prolazim neka ekskurzija je tu. Ili neki kinezi dolaze ili učenici ili stranci... Prošli put sam išao u radnju i neki exkurzija iz Srbije je bila, imali su neki čudan akcenat. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top