bivše devojke i bivši momci

Lolita90:
šta vas je najviše iritiralo kod (svežeg) bivšeg dečka/devojke???zbog čega ste ludeli,šta vas je baš iritiralo??da li je imao/la neku čudnu naviku,uzrečicu....stav????

Ludela sam zbog toga sto je uvek nosio neke bebe okolo(komsijske,rodjake,bebe porodicnih prijatelja)........i nikad nije hteo da mi ih da jer `one hoce da budu samo kod njega`.Jednu bebu naucio da mi kaze buuuuuuuuuuuu ko da sam babaroga..... boze me sacuvaj........a sto je najgore,jos uvek smo zajedno.......
 
kod bivseg no.1 me je nerviralo to sto je nezrelo deriste
kod no.2 me je nerviralo to sto je sav leden, nezainteresovan, boli ga..za sve
kod no.3 me je nerviralo to sto je slusao sve sto mu kazem, nikad mi se nije suprotstavio, pa mi je dosadio...

medine mane nisam bas zavolela..nervira me sto je tvrrrrdoglav, ljubomoru je sad promenio koliko-toliko..napreduje ;)
 
Nerviralo me to sto mi je svaki svoj izlazak prepricavao bar dva puta-i to kao da je bila neka pustolovina a ne obican izlazak!!
Nervirao me zato sto je veliki hvalisavac
Nerviralo me sto uvijek kada pogrijesi kaze "shvatio sam neke stvari"...........ali nazalost kasno!!!!!
 
Uzasno me je iritiralo sto je bio jako okupiran svojim drustvom,naravno,to je njegova ekipa,treba da mu bude vazna,ali nekako imala sam utisak da sam ja tu suvisna,kao da mu ne trebam,a to je jako iritirajuce...A da i ta ekipa je uglavnom znala sve,sve sto se desi nama,svi su znali...IRITIRAJUCE!
 
Uzasno me je iritiralo sto je bio jako okupiran svojim drustvom,naravno,to je njegova ekipa,treba da mu bude vazna,ali nekako imala sam utisak da sam ja tu suvisna,kao da mu ne trebam,a to je jako iritirajuce...A da i ta ekipa je uglavnom znala sve,sve sto se desi nama,svi su znali...IRITIRAJUCE!

Uh..znam ,to je ono sve dele sve pricaju ovo ono..i sta god da uradis s njim njegovi ortaci ce to znati..:dash::dash:
 
Tja, jake mi veze bile, imala svega dve a ni jedna nije dugo trajala. Teško se vezujem a lako razvezujem, ako shvatate na šta mislim XD Tako da kod prvog nisam ni stigla da uočim neke mane, čim mi se nije javljao ceo jedan dan ja raskinula :D A kod drugog mi je smetalo to što je suviše voleo da zajebava sve žive- mene posebno, mislim da mu je to bilo draže nego leba da jede- a i često je spominjao svoju bivšu i uopšteno sav onaj "bataljon prelepih sisatih plavuša" koje su ga muvale od mlađanih dana pa do sada. Ha.
 
Tja, jake mi veze bile, imala svega dve a ni jedna nije dugo trajala. Teško se vezujem a lako razvezujem, ako shvatate na šta mislim XD Tako da kod prvog nisam ni stigla da uočim neke mane, čim mi se nije javljao ceo jedan dan ja raskinula :D A kod drugog mi je smetalo to što je suviše voleo da zajebava sve žive- mene posebno, mislim da mu je to bilo draže nego leba da jede- a i često je spominjao svoju bivšu i uopšteno sav onaj "bataljon prelepih sisatih plavuša" koje su ga muvale od mlađanih dana pa do sada. Ha.

Ja te shvatam..ej sto ja nisam takva..:zper:
Ja se teeesko vezujem,i jos teze razvezujem!:roll:
 

Back
Top