Da li je velicina grudi zaista toliko bitna?

Zavisi od konstitucije. Ako je devojka krupna, stoji joj da ima i vece grudi, ako je mrsavija lepo joj stoje manje.
Nije mi nesto previse bitna ta velicina, jer znam devojke koje imaju male grudi (skladne njihovoj gradji) i jako im dobro stoje :per:.

Velike grudi, imaju prednosti nekima deluju zenstvenije privlacnije, ali grudi ne trebaju da budu presudni faktor.

large.gif


Kako ima velike i lepe, okrugle....oci :mrgreen:
 
Zavisi od konstitucije. Ako je devojka krupna, stoji joj da ima i vece grudi, ako je mrsavija lepo joj stoje manje.
Nije mi nesto previse bitna ta velicina, jer znam devojke koje imaju male grudi (skladne njihovoj gradji) i jako im dobro stoje :per:.

Velike grudi, imaju prednosti nekima deluju zenstvenije privlacnije, ali grudi ne trebaju da budu presudni faktor.

large.gif


Kako ima velike i lepe, okrugle....oci :mrgreen:

da, da tako svi kazu, kao nije im vazno a svi blenu kad vide na ulici, oce noge da polome :evil:
 
da, da tako svi kazu, kao nije im vazno a svi blenu kad vide na ulici, oce noge da polome :evil:

Blenem kada je u pitanju dubok dekolte, kada se naziru bradavice kroz odecu... Veruj mi uopste nije presudna velicina.

Za one koji bi sada rekli koja je svrha dekoltea ako su sise male. Zene sa malim sisama cesto pokazu vise nego one sa velikim.

yLbi0GE.jpg


Ovako nesto sam dosta puta licno video u gradskom prevozu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top