Ona ima samo 14 godina..

S

srebro

Gost
a ja joj držim časove matematike....počela je da se sprema za prijemni..A nešto se dešava medju nama.Svaki put kada se slučajno dodirnemo sevaju varnice,kada nam se pogledi sretnu buljimo jedno u drugo kao hipnotisani,a kada čujem kako teško diše pored mene čini mi se da gubim razum...Juče sam joj pustio moj omiljeni disk,oduševila se i odnela ga je sa sobom....Stalno mi njen glas zvoni u glavi,a kada zažmurim mogu da zamislim njeno lice do najsitnijih detalja.Počeo sam i da je sanjam.Potpuno sam siguran da i ona prolazi kroz nešto slično,ali ja sam stariji i mudriji,ja sam joj nastavnik..6 godina stariji.. :oops: Šta da radim???
 
srebro:
a ja joj držim časove matematike....počela je da se sprema za prijemni..A nešto se dešava medju nama.Svaki put kada se slučajno dodirnemo sevaju varnice,kada nam se pogledi sretnu buljimo jedno u drugo kao hipnotisani,a kada čujem kako teško diše pored mene čini mi se da gubim razum...Juče sam joj pustio moj omiljeni disk,oduševila se i odnela ga je sa sobom....Stalno mi njen glas zvoni u glavi,a kada zažmurim mogu da zamislim njeno lice do najsitnijih detalja.Počeo sam i da je sanjam.Potpuno sam siguran da i ona prolazi kroz nešto slično,ali ja sam stariji i mudriji,ja sam joj nastavnik..6 godina stariji.. :oops: Šta da radim???

Mozda si stariji ali nisi mudriji.Da si mudar znao bi da je to kaznjivo zakonom.A i kosi se sa profesorskom etikom.
Savet:drzi casove za upis na faks. :lol:
 
mozda sam ja malo depresivna pa cu zbog toga to i preneti na moj komentar, ali NAJISKRENIJE ti preporucujem da dignes ruke od svega...
prvo izbice skandal ako saznaju nesto njeni roditelji, drugo ona ce tek za 4 godine postati punoletna, trece imam isqstva sa tim "nemogucim" varijantama => sve je divno, sve je bajno, ali posto je nemoguce, kad pukne - pukne ti ceo svet, bash zbog toga sto si se upustio u nesto nedozvoljeno... glupo poredjenje, ali po meni nesto slicno nekim gadnim drogama koje ti daju osecaj srece i kad naglo prestanes tek onda shvatis kako je zivot grozan itd... kao sto rekoh depresivna sam nesto u zadnje vreme, ali mislim da sam ti dala dobar savet... ;)
 
Hej, pa ovde ima razumnih ljudi. Bas mi je drago sto mislite da ta veza ne bi bila ok. Mozda se cudite ovom mom komentaru, ali ja sam navikla na nenormalne stvari, i uvek me odusevi nesto normalno.....
 
Da je ona malo starija, tih 6 godina bi bile nistavni aforizam... :roll: zbog one zakonske kaznjivosti! Danasnje devojcice su strasno napredne u svakom smislu :twisted: ... mada je i moja prababa sa nekih 14 godina odbegla za pradedu i sa njime provela ceo svoj vek, a Romeova Julija :wink: bila tu negde sa godinicama!
Moja zivotna filozofija je da ono sto zaista vredi u zivotu, nikada ne propada! Prema tome, ako je to ljubav (a prema navedenim simptomima oba aktera velika verovatnoca je da jeste...nesto kao duhovni blizanci...stanje svesti u svetlosti... prepoznavanje, nakon cega sledi faza "niti spavam, niti jedem-samo na nju/njega mislim!",prva prava i jedina, NEPONOVLJIVA), ona ce potrajati i nakon nekoliko godina, pod uslovom da ostanete u kontaktu. Pamet u glavu profo,a ljubav u srce i dusu! Sacekaj jos par godinica i pazi da se neki agresivniji konkurentski element ne infiltrira u vase redove! :D
 
nije_lako:
Prema tome, ako je to ljubav (a prema navedenim simptomima oba aktera velika verovatnoca je da jeste...nesto kao duhovni blizanci...stanje svesti u svetlosti... prepoznavanje, nakon cega sledi faza "niti spavam, niti jedem-samo na nju/njega mislim!",prva prava i jedina, NEPONOVLJIVA), ona ce potrajati i nakon nekoliko godina, pod uslovom da ostanete u kontaktu.


Prema navedenim simptomima on bi nju rado kresno,a za ostalo nisam siguran
 
srebro:
a ja joj držim časove matematike....počela je da se sprema za prijemni..A nešto se dešava medju nama.Svaki put kada se slučajno dodirnemo sevaju varnice,kada nam se pogledi sretnu buljimo jedno u drugo kao hipnotisani,a kada čujem kako teško diše pored mene čini mi se da gubim razum...Juče sam joj pustio moj omiljeni disk,oduševila se i odnela ga je sa sobom....Stalno mi njen glas zvoni u glavi,a kada zažmurim mogu da zamislim njeno lice do najsitnijih detalja.Počeo sam i da je sanjam.Potpuno sam siguran da i ona prolazi kroz nešto slično,ali ja sam stariji i mudriji,ja sam joj nastavnik..6 godina stariji.. :oops: Šta da radim???


Sacekaj da napuni 16 god.I ja sam se u cetrnaest zaljubila u tipa koji je bio 5 god stariji od mene,tada je ta razlika bila veoma ispoljena.Sada kada imam sesnaest mnogo je drugacije,mozemo da pricamo o svemu.Cak mislim i da sam zbog njega zrelija od svojih vrsnjakinja.Zbog razlike u godinama shvatila sam mnoge stvari.
 
Nda, ona je stvarno idealna za tebe, buduci da ti se gade one par godina starije, koje vise nisu nevine (pogledati topic u kojoj srebro pominje 16-godisnjakinju koja je bad jer se vec tuca :roll: )... Stoga, lijepo ti njoj drzi casove dok ne napuni 16 godina, pricaj joj kako su muskarci zli i pokvareni i hoce samo da iskoriste mlade, naivne curice, a kad dovoljno poraste onda joj kao pravi zastitnik, skini djanu, jer, boze moj, ti ces da je cuvas i mazis i pazis, posto je ona sve sto zelis - em mlada, em neiskvarena, em nevina... Tako ce ego da ti poraste do neslucenih visina, buduci da ce ona u tebe da gleda kao u boga :arrow: pametan, lijep, stariji, pazljiv, a i zna sve u krevetu... :twisted:
Ma daaaa, ne moze biti bolje, nego sto jeste... :idea:
 
Gazdarica:
Nda, ona je stvarno idealna za tebe, buduci da ti se gade one par godina starije, koje vise nisu nevine (pogledati topic u kojoj srebro pominje 16-godisnjakinju koja je bad jer se vec tuca :roll: )... Stoga, lijepo ti njoj drzi casove dok ne napuni 16 godina, pricaj joj kako su muskarci zli i pokvareni i hoce samo da iskoriste mlade, naivne curice, a kad dovoljno poraste onda joj kao pravi zastitnik, skini djanu, jer, boze moj, ti ces da je cuvas i mazis i pazis, posto je ona sve sto zelis - em mlada, em neiskvarena, em nevina... Tako ce ego da ti poraste do neslucenih visina, buduci da ce ona u tebe da gleda kao u boga :arrow: pametan, lijep, stariji, pazljiv, a i zna sve u krevetu... :twisted:
Ma daaaa, ne moze biti bolje, nego sto jeste... :idea:
haha... no comment needed 8)
 
Pa znas,sex sa osobom koja je navrsila 14 god. zivota NIJE kaznjiv zakonom,(bar nije bio do pre 2-3 godine)osim ako nije rec o obljubi ili protivprirodnom bludu.Znaci ,o tome ne moras da brines.
Ono o cemu bih ja na tvom mestu brinula jeste tata te devojcice :twisted:
 
:twisted:
E profesore, profesore!!!
Mnogi vole klinke, volim ih i ja, ali ti ga baš pretera!!!
Zajebi to, nemoj da si lud. Suviše je mlada.
Nemoj ni da čekaš da poraste-kad ona bude imala 16-17, ti ćeš imati 22-23.
Nisi valjda toliko napaljen da bi je čekao?
To je samo tvoja trenutna strast, razumemo mi to, ali 14 godina je isuviše malo.
Bolje nadji neku stariju, odnosno prvo raščisti svoju glavu.
Tebe u stvari k njoj privlače tvoji tripovi. :twisted:
 
Gazdarica:
Nda, ona je stvarno idealna za tebe, buduci da ti se gade one par godina starije, koje vise nisu nevine (pogledati topic u kojoj srebro pominje 16-godisnjakinju koja je bad jer se vec tuca :roll: )...
Da,devojke koje menjaju partnere kao cipele i koje služe nekom za obično zadovoljavaljanje bez obaveza,mogu samo da čiste ulicu ispred moje kuće :!: Svaki muškarac koji imalo drži do sebe trebalo bi da razmisli o tome.A ti i svi ostali kojima moj stav smeta(da ne ulazimo u razloge) možete da me tužite upravi vodovoda..:P :lol:
 
srebro:
a ja joj držim časove matematike....počela je da se sprema za prijemni..A nešto se dešava medju nama.Svaki put kada se slučajno dodirnemo sevaju varnice,kada nam se pogledi sretnu buljimo jedno u drugo kao hipnotisani,a kada čujem kako teško diše pored mene čini mi se da gubim razum...Juče sam joj pustio moj omiljeni disk,oduševila se i odnela ga je sa sobom....Stalno mi njen glas zvoni u glavi,a kada zažmurim mogu da zamislim njeno lice do najsitnijih detalja.Počeo sam i da je sanjam.Potpuno sam siguran da i ona prolazi kroz nešto slično,ali ja sam stariji i mudriji,ja sam joj nastavnik..6 godina stariji.. :oops: Šta da radim???

Prvo sacekaj da polozi prijemni(i to dobro)... da te roditelji ne izgaze... Ako ostane sve kao i pre, i ako je ona zrela devojka(dete)onda strpljivo negujte platonsku ljubav 2 godine(tad ce imati 17 godina), e onda moze nesto ozbiljnije(drzanje za ruku), a kad napuni 18, e onda ona moze da radi sta hoce... :D
 
srebro:
Gazdarica:
Nda, ona je stvarno idealna za tebe, buduci da ti se gade one par godina starije, koje vise nisu nevine (pogledati topic u kojoj srebro pominje 16-godisnjakinju koja je bad jer se vec tuca :roll: )...
Da,devojke koje menjaju partnere kao cipele i koje služe nekom za obično zadovoljavaljanje bez obaveza,mogu samo da čiste ulicu ispred moje kuće :!: Svaki muškarac koji imalo drži do sebe trebalo bi da razmisli o tome.A ti i svi ostali kojima moj stav smeta(da ne ulazimo u razloge) možete da me tužite upravi vodovoda..:P :lol:
Ma da svaki muskarac treba da drzi do sebe.Ali MUSKARAC.
Covece ta devojcica ima 14 godina.Ne znam kakav "muskarac" moze da ima bilo kakve odnose sa
decom.Sem odnos- profesor-ucenik-
A ti bi inace verovatno bio sa njom u obavezi i bez zadovoljavanja?
Prijateljski savet: Drzi se razlomaka
 
Anonymous:
nije_lako:
Prema tome, ako je to ljubav (a prema navedenim simptomima oba aktera velika verovatnoca je da jeste...nesto kao duhovni blizanci...stanje svesti u svetlosti... prepoznavanje, nakon cega sledi faza "niti spavam, niti jedem-samo na nju/njega mislim!",prva prava i jedina, NEPONOVLJIVA), ona ce potrajati i nakon nekoliko godina, pod uslovom da ostanete u kontaktu.


Prema navedenim simptomima on bi nju rado kresno,a za ostalo nisam siguran

Duso draga,ocigledno je da se u svojoj karijeri nisi cestito zaljubio, a kamo li nesto ozbiljnije! Nauci da citas i izmedju redova...:roll:
Za tvoju informaciju: "kresanje" je osim klasicnog prirodnog nagona u vecini slucajeva spojeno i sa emocijama!!! :wink:
 
da sam kojim slucajem na njegovom mestu rekao bih njenim roditeljima da vise ne mogu da joj budem ucitelj i drzao se podalje od njenih ociju.... ne smatram da je drustvo spremno da prihvati tako nesto, a pogotovo ne smatram da je neki par u mogucnosti da prkosi opstem shvatanju..... no, bajke su mozda tako i nastale
 
Gazdarica:
Nda, ona je stvarno idealna za tebe, buduci da ti se gade one par godina starije, koje vise nisu nevine (pogledati topic u kojoj srebro pominje 16-godisnjakinju koja je bad jer se vec tuca :roll: )... Stoga, lijepo ti njoj drzi casove dok ne napuni 16 godina, pricaj joj kako su muskarci zli i pokvareni i hoce samo da iskoriste mlade, naivne curice, a kad dovoljno poraste onda joj kao pravi zastitnik, skini djanu, jer, boze moj, ti ces da je cuvas i mazis i pazis, posto je ona sve sto zelis - em mlada, em neiskvarena, em nevina... Tako ce ego da ti poraste do neslucenih visina, buduci da ce ona u tebe da gleda kao u boga :arrow: pametan, lijep, stariji, pazljiv, a i zna sve u krevetu... :twisted:
Ma daaaa, ne moze biti bolje, nego sto jeste... :idea:

Cemu ogorcenost?! Ako govoris iz licnog iskustva, mogu da shvatim...:roll:
Bolja je i ta varijanta, nego da u petnaestoj ima prvi abortus, u 16. neku venericnu bolest, sa 18 eventualno aids... samo zato da bi u ime zivotnog iskustva izmenjala gomilu momaka!!! Posle, negde oko 40-e ako ne bude imala cancer necega, i kada bude znala da izlazi na kraj sa muskim rodom, od muza cuje reci:"D**ljo!Koliko si ih do sada progutala?"
PS Nije moje iskustvo, ali sam videla neka!
 

Back
Top