Ona ima samo 14 godina..

srebro:
Ja nemam 4 banke pa su tvoja poredjenja glupa i neću da je zaobidjem jer počinjemo da se zaljubljujemo i slažemo se odlično uostalom i znači mi više nego bilo koja matora profuknjača,a moj sadržaj glave je bio i ostaće nedostižni pojam za tebe. :twisted: :evil:

Nisi skapirao: ja znam da nemas 4 banke, vec sam hteo da istaknem - kako bi bilo da je odnos godina obrnut, ali ocigledno ti ljutina, griznja savesti ili nesto drugo smanjuju uracunljivost. Zasto bi ja dostizao pojam (?)...? Valjda se ta izjava podvodi pod tvoje stanje mogucnosti rasudjivanja, pa se nisi dobro izrazio. Kakvo je to slaganje sa osobom koja je tek postala teenager, a ti imas 20 god? To je slika o tebi...
Svakako stojim na istom stanovistu, a dublja analiza bi bila isuvise siroka, zbog nedostataka detalja, ali si dobio odgovor - ocigledno ne i ono sto si trazio: podrsku!
Zasto mislis da su sve starije zenske osobe profuknjace, e to je vec mozda neki tvoj kompleks iz mladosti, ali svakako nije u redu da generalizujes. Jer ako bi neko poceo da generalizuje po tvom ponasanju/misljenju, bio bi: BOOOM!
Tako, nemoj ti mnogo da se nerviras, ucini kako ti srce kaze, a neka matora (?) profuknjaca neka ti mesi tortu sa turpijom, pa preko ograde u nove "radne" pobede: ima ovih od 12 god. prste da polizes...
 
bobitza7:
Ma kakve bre stvari sa 14 godina,dal si bre ti normalna!!?? :shock:
devojcica je u pubertetu i zanimaju je mnoge stvari! Ona hoce da izgleda starije, znaci ne treba joj neki klinac vec neko stariji, a Srebro je dosta stariji, i sada se klinka tripuje kako je zaljubljena. On ce na nju stvarno da se primi a ona ce njega, kad shvati da to nije to, da otkaci.
 
e, mozda sam starija od tebe. Ja ovo pricam iz iskustva. Sa mojih 14 godina ja sam pocela da pusim, da izlazim sa starijim momcima i jos mnogo toga sam isprobala. To mi sada deluje bezveze i mnogo glupo, ali tako razmisljas sa 14 godina.
 
Jeste da je zanima svasta, ali ne treba joj neki, za nju matori, perverznjak, da je jos vise navlaci na to...
Djevojcica treba da uziva u carima prvih simpatija, pogleda, drzanja za ruke, prvih poljubaca i dodira, a ne da se satire od qrca...
 
Nia:
e, mozda sam starija od tebe. Ja ovo pricam iz iskustva. Sa mojih 14 godina ja sam pocela da pusim, da izlazim sa starijim momcima i jos mnogo toga sam isprobala. To mi sada deluje bezveze i mnogo glupo, ali tako razmisljas sa 14 godina.

Onda posavetuj te devojcice da neprave "iste gluposti"i da uce na tudjim graskama ne na svojim!
 
bobitza7:
Nia:
e, mozda sam starija od tebe. Ja ovo pricam iz iskustva. Sa mojih 14 godina ja sam pocela da pusim, da izlazim sa starijim momcima i jos mnogo toga sam isprobala. To mi sada deluje bezveze i mnogo glupo, ali tako razmisljas sa 14 godina.

Onda posavetuj te devojcice da neprave "iste gluposti"i da uce na tudjim graskama ne na svojim!
:x hoces da kazes da sam ja pogresila sto sam probala neke stvari pre tebe? Pa nisam ja bila pod staklenim zvonom, i to samo od kuce do skole i od skole do kuce, kao ti, ocigledno. Ja necu da ta mala bude s profesorom, zato i kazem da ona ne zna sta hoce pa je bolje on da razmisli o tome malo.
 
Pa raspravlja se zato sto on bedu nece da navuce samo sebi, vec i jednoj devojcici. Smatram da je licemer jer planira sa njom da radi nesto zbog cega ce je kasnije prezirati! Mislis da posle mesec-dva nece poceti da sumnja da sad, posto je spavala sa njim, mozda vec spava sa svakim; uskoro ce i ona u njegovim ocima biti "pokvarena roba" i sutnuce je da bi nasao drugu "nepokvarenu"...
Srebro, nisi odgovorio na moje pitanje od juce - kakve su tvoje namere prema tom detetu, da li mislis samo da je kreses ili zelis da je ozenis i budes joj veran do kraja zivota?
 
1. ja nisam toliki skot kao što neki od vas misle
2. ako budem spavao sa tom devojkom to sigurno neće biti za mesec dana(sve u svoje vreme)....a neću je sigurno ni ostaviti posle toga...
3. mogao sam u životu povaliti gomilu takve ,, dece" od 14,15 godina koje jure za mnom ali nisam hteo i mislim da to nešto govori o meni
4. za one koji su bili ok prema meni da kažem da matematika odlično napreduje(pametna je to glavica,samo lenja) a ovog vikenda upadamo u beovoz i idemo u pionir da je učim da kliza...
5. neću više da trošim energiju i vreme da bi me ovde svakojaki likovi kritikovali i napadali,ne isplati se trošiti se na nešto ovako negativno i zato više neću posećivati forum.Puno pozdrava za sve.
 
srebro:
1. ja nisam toliki skot kao što neki od vas misle

ne... malo si veci... :?

srebro:
2. ako budem spavao sa tom devojkom to sigurno neće biti za mesec dana(sve u svoje vreme)....a neću je sigurno ni ostaviti posle toga...

ne... ostavices je za vreme seksa kad shvatis da ona ipak nije jos uvek postala profi u krevetu...

srebro:
3. mogao sam u životu povaliti gomilu takve ,, dece" od 14,15 godina koje jure za mnom ali nisam hteo i mislim da to nešto govori o meni

da... da samo deca jure za tobom... posto ocito zrelim osobama ne bi palo na pamet da imaju ista s' tobom...

srebro:
4. za one koji su bili ok prema meni da kažem da matematika odlično napreduje(pametna je to glavica,samo lenja) a ovog vikenda upadamo u beovoz i idemo u pionir da je učim da kliza...

a ti si neki profa-multipraktik? ... ccc, ne dao bog ljudima da posalju dete kod tebe...

srebro:
5. neću više da trošim energiju i vreme da bi me ovde svakojaki likovi kritikovali i napadali,ne isplati se trošiti se na nešto ovako negativno i zato više neću posećivati forum.Puno pozdrava za sve.

Drago mi je sto necemo vidjati bolesne i uvrnute umove poput tvojeg... Zasigurno ce forum biti makar malo cistiji...
 
srebro:
1. ja nisam toliki skot kao što neki od vas misle
2. ako budem spavao sa tom devojkom to sigurno neće biti za mesec dana(sve u svoje vreme)....a neću je sigurno ni ostaviti posle toga...
3. mogao sam u životu povaliti gomilu takve ,, dece" od 14,15 godina koje jure za mnom ali nisam hteo i mislim da to nešto govori o meni
4. za one koji su bili ok prema meni da kažem da matematika odlično napreduje(pametna je to glavica,samo lenja) a ovog vikenda upadamo u beovoz i idemo u pionir da je učim da kliza...
5. neću više da trošim energiju i vreme da bi me ovde svakojaki likovi kritikovali i napadali,ne isplati se trošiti se na nešto ovako negativno i zato više neću posećivati forum.Puno pozdrava za sve.
a da mi predamo administratoru zahtev da otvori pod forum vrtič... tamo bi se ti sigurno našao... možda dobiješ i moderatorsku funkciju :twisted:
 

Back
Top