Letovanje u septembru!

vladimir70

Početnik
Poruka
2
Tivat-naselje Donja Lastva.
Klimatizovani apartmani, (tv-sve je novo),opremljeni sa svim potrebnim sitnicama za boravak, potpuna intima(nema ono da ti komsija viri preko terase itd),a pored kuce je veliki parking samo za goste.Inace,radi se o izdvojenoj kuci pored sume,sa velikim dvoristem-rostilj,stolovi,posebna prostorija za sve goste-perionica sa ves masinom.Mir i tisina,kao i sigurnost zagarantovani.More je na 50-tak metara-izmedju nas i plaze je hotel"Kamelija",cije usluge mozete da koristite-bazeni besplatni.Plaza je uredjena,ne naplacuje se,imate potpuni izbor u duzini od 2-3km(pjesak,kamen,beton itd),nema terorisanja sa lezaljkama i suncobranima-ko zeli,moze iznajmiti, a voda je cista kao nigdje u zalivu.Da-voda.Raspolazemo i sa sopstvenim zalihama vode,koje nikakva restrikcija ne moze potrositi.Ma,vracamo pare,ako je ne bude(ovo shvatite ozbiljno). A sto se tice gostoljubivosti domacina,navratite, pa se sami uvjerute.Kontakt telefoni:

069/494960

u svako doba dana i noci.

Za konkretnija obavjestenja,plan kuce i slike apartmana javite se na

pan2(et)cg.yu

gdje mozete i rezervisati ono sto vam odgovara.
Mozete posjetiti i
www.crnogorskoprimorje.com
smjestaj-tivat-Tivat PHOTO
 
Svaka cast za kucu i apartmane, to nisam videla, ali ove hvalospeve o plazi ispred Kamelije, ne mogu da precutim! Gde si ti video pesak?? To je celom duzinom betonski plato a u vodi neki sljunak, kamenje i shut! Uzas od plaze a i daljina od 50m je diskutabilna, posto se Kamelija proteze do magistrale, kuca je sigurno preko puta a to je jeko nezgodno za prelazenje sa malom decom. Znam jer sam godinama letovala u EPS-ovom odmaralistu koje je preko puta hotela Tivat a odmah do Kamelije.
Moji utisci su divni zato sto sam bila student i imala super drustvo a to ti je najvaznije kad si mlad, ali ako ides sa porodicom i malom decom.... treba se dobro raspitati.
Sve najbolje i pozdrav
 
Pomogao sam, ali sam i rekao svoje misljenje.
Kada je Crna Gora u pitanju dolazi u obzir (ako izuzmem izvikana mondemska letovalista) Herceg Novi, Budva i Kotor (ako ne zelis mnogo da se kupas). Cuo sam da je ove godine jos bolji provod u Kotoru. Otvorena neka nova diskoteka, no sve to tek iduce, ove godine nisam hteo ni na vikend u CG.
 
Jao diskoteka....kakav bljak, pogotovu pored onih silnih zelenih lasera koji "putuju San Giocvanijem" Koji kic !!! Sramota za Kotor i gradonacelnicu koja je tako nesto dozvolila.....To je poslednje mesto gde bi zelela da udjem....ali ko voli da......mada sto bi neko dosao na more zbog diekoteke....Kotor je lep i zanimljiv zbog nekih drugih stvari....
 
Ma kapiram, uzivam ja u lepoti, ali necu valjda ici opet u Kotor da uzivam u lepoti, ako sam bio bar 5 puta. Ima valjda jos lepih mesta...
U Kotor sada idem samo iz pobuda da se zezam, i to samo na jednu ili dve noci...
Mogu da spavam cak i u kolima, posto bih svaku noc zaginuo...
A u Tivtu nemam sta da trazim... Niti je lep grad niti obala, niti ima nekih extra mesta za izlak. Moze porodicno, ali opet nije lep grad niti obala, pa nije ni za kuliranje ni za kupanje
 
Slazem se za Tivat.Rupa je.
Ono sto im se mora priznati je ODLICAN sadrzaj kada je o "kulturi " rec ... koji imaju tokom celog leta....Fenomenalne izlozbe , odlicne pozorisne predstave....nema zamerke....ono sto ni jedan grad na primorju do sada nije uspeo ,u tom kontekstu ,oni jesu...i uspevaju to da odrze...Pohvala za direktorku tamosnjeg Centra za Kulturu kkoja moze samo da sluzi kao primer!!
 
Pajamaco, sledeci put mi se javi ....pa "zanoci" bre kod mene...Jeste Kotor najlepsi....i meni....Ljudi hm....druga prica....ima svugde svakakvih ali poseban je to mentalitet....hm...no Kotor je kao ceo kao scenografija neke pozorisne predstave....
 
pajamaca:
vidiš, nikad ne bih rekla da se u tivtu išta događa!!!
Da,zamisli....Upravo zbog toga sam to i naglasila.....Takva rupa od grada a u stanju da ti priusti toliko zadovoljsta.....dok ,sramota, jedan grad kao sto je Kotor npr...tako lep....i mogao bi samo biti jos lepsi kada bi ponudio neke kvalitetnije sadrzaje.....NISTA....Bude mozda jedna do dve kvalitetne izlozbe u toku godine i to je to...Ove druge ne pominjem jer su ......
O pozoristu da ne govorim....
To je vec tuzno....
 

Back
Top