eMule

capablanca

Primećen član
Poruka
906
eMule mi skida jako sporo... sta da radim da ga ubrzam... imam net 64K a skida samo bola kb u sekundi... :)

I ne moze da mi prodje onaj TCP test iako sam skroz iskljucio sve moguce firewall...
 
Prikljucen sam preko wireless lokalne mreze.... i ja mislim da imam low ID a kako da dobijem High ID???

I jel to vazi i za LimeWire i ostale p2p programe?
 
A sto mi se Lime stalno iskljucuje

a inace radi normalno... ali se iskljucuje

a sto je jos bolje recimo sada.... skida mi pesmu jednu u punoj brzini a nije konektovan... i kliknem ja da mi trazi nesto a on izbacuje prozor i kaze da nije konektovan ?!?!?!?

i nece da radi search a skida pesmu

imam 64 k konekciju a skida sa 7kb\s

dakle sasvim lepo skida
 
Znaci ovi p2p programi su golo gov**... Samo puse ku*ac na moom kompjuteru da im j**m mater...

samo neka sr*nja... te ne radi, te ceka neke linkove, te trazi sourceve te...

uopste mi nista ne radi... a svaki stoti fajl koji povucem se normalno downloaduje..

jel tako svima ili da sve uninstaliram i da upisem fax za informatiku i dausavrsim ltoliko hakeraj da oborim kompletnu svetsku internet mrezu i da izmislim neki virus da svi racunari na planeti explodiraju da mi se dusa smiri....
 
ume to da se desava sa eMuleom...
sto es mene i emulea tice, evo sta ja radim kada hocu sa njega nesto da skidam...
startujem ga, kazem mu da se nakaci na KAD network, i sacekam jedno sat sat i po, dok on pohvata sve servere, pa udri...
samo, emule koristim jednom u 100 godina...
za skidanje muzike koristim SoulSeek (ovde neces naci domacu), a za filmove, softver i ostalo Torrente...

P2P programi su blago koje ne damo nikome :)
 
...i meni je eMule davao LowID dok nisam nastelovao router...
...od tada me glava vise ne boli...
...imas sa oficijenog eMule sajta linkove za stelovanje svakog modela routera posebno...nije tesko...
 
capablanca:
a ja koristim sad LimeWie

uninstalirao sam emule

sta da radim sa limeom...

LimeWier moze da pravi problem oko registracije,... imao sam poblema sa njim pa sam ga deinstalirao...


Jel mozete da mi preporucite neki free program za dowloadovanje muzike???

Pozdrav!
 

Back
Top