Jednostavna pitanja

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Da li bi kao vrsta izumrli da nema sexualnog nagona...privlachnosti izmedju polova?
Dal bi bilo yebanja?
Dal bi bilo brakova?
Mozda bi se nashao neko iz principijelnih razloga da se zrtvuje za ekipu,pa da prioduzi ljudski rod,i tako to....?
 
Tesko....

Pogledaj zivotinje.

One jednom godisnje ili koliko vec puta imaju neki nagon za razmnozavanjem i obave to a osim toga kao da se nista nije deslio.... A da nije toga ne bi se nikad razmnozavali.


Sto nas dodvodi to neceg drugog....

Zivotinje to rade samo da bi se razmnozile, a samo ljudi (i delfini) rade to - sex- iz ZADOVOLJSTVA!!!


To nesto znaci. Znaci da je nama sex vise od sredstva za razmnozavanje.


No da se vratim na temu... Da ne osetimo zadovoljstvo prilikom sexa moguce je da bi izumrli.......
 
Mada....

Opet... Mi smo ljudi i imamo svest o postojanju i moguce je da bi samo iz tog razloga "odradili" to sto moramo....

Kako bi svet tada izgledao, pitanje je............
 
Enfroz2891.:
Da li bi kao vrsta izumrli da nema sexualnog nagona...privlachnosti izmedju polova?
Dal bi bilo yebanja?
Dal bi bilo brakova?
Mozda bi se nashao neko iz principijelnih razloga da se zrtvuje za ekipu,pa da prioduzi ljudski rod,i tako to....?


Zasto mi se cini da ironicno aludiras na nagon za produzenje vrste?

Bas me zivo zanima kako bi moglo da bude.
 
Enfroz2891.:
Da li bi kao vrsta izumrli da nema sexualnog nagona...privlachnosti izmedju polova?
Dal bi bilo yebanja?
Dal bi bilo brakova?
Mozda bi se nashao neko iz principijelnih razloga da se zrtvuje za ekipu,pa da prioduzi ljudski rod,i tako to....?
...Ja mislim da su tako i dinosaurusi izumrli...Mis`im - zamisli,ti si T-rex i treba da oplajvazis zenku i onda je vidis na sta lici....bedak... :(
 
Ja sam jednom gledala film, radnja filma se dogadja u buducnosti, i glavni glumci kad hoce seks, udju u jednu masinu i tu masina to odradi za njih dvoje, oboje ulaze u tu masinu.Postoje samo pojedninacno veoma cenjene osobe koje to jos uvek umeju da urade prirodno.I kad neko dvoje uspeju da urade to na prirodan nacin, onda je to znak veoma velike emotivne povezanosti izmedju njih.Ja sam dete buducnosti, seks je najveca potvrda ljubavi, u buducnosti ce svi shvatiti tu istinu.
A u sadasnjosti, ja mislim da ima onih koji odrade posao za nekog drugog ako ovaj ne moze.
 

Back
Top