Daj da demantiramo onog Engleza!

Уопште немам намеру да демантујем Енглезе.....мени баш одговара да за њих ја лично будем најглупљи човек на свету - онда ће ме сигурно заобићи са својим "интелигентним" животним и државним решењима.......
 
eremita:
Уопште немам намеру да демантујем Енглезе.....мени баш одговара да за њих ја лично будем најглупљи човек на свету - онда ће ме сигурно заобићи са својим "интелигентним" животним и државним решењима.......
Ti sta god da uradis ostajes najgluplji covek na svetu i svako ce da te zaobidje,bez problema.


:lol: :lol: :lol:
 
King David:
Narode, hajdemo na malo ljepse teme, buduci je ona tema zakljucana , a jomini progitao kljuc :-D , neka svatko od vas uradi dolje prilozeni test, pa, ako zeli, neka obznani rezultat. Ako nece, ne mora, nitko se nece osjetiti povrjedjenim zbog tog :D

Budite hrabri, demantirajte Engleza!

http://www.iqtest.dk/main.swf

njega je demantovala srpska Mensa koja je jedna od vodecih u svetu, uprkos malom broju stanovnika...
 
PLESsitnihDEMONA:
Bas sam fino ubio vreme 20ak minuta.A malo sam se i smorio:D,spava mi se pa mi je rezultat nesto loshiji.
Razultat 121!
Fala!


Eh, Stari, gdje bas ti da izadjes javno sa rezultatom! Sad ce se svatko, kome je skor
manji od 121 osjecati inferiorno. :wink:
A lijepo stoji da je prosjek u rasponu od 90 do 110. Dakle, nemate se zasto sramiti ako vam
je iznad 90, znanstveno je ustvrdjeno na opitima, da vecina populacije ima IQ u granicama prosjeka.. Uostalom,
ovo je samo jedan od IQ testica...pogledajmo samo, koliko je forumasa pogledalo ovu temu, pa
necete me ubjediti, da barem polovica od njih nije radilo test, znatizelje radi! :lol:

A, sto cemo sa onima koji su odlogovani pristupali forumu??? :roll:

Stari, ti sad mora da dobijas gomile PP-ova od raznoraznih dama sa foruma, jer si iznadprosjecan
primjerak. ;)

P.S. Dajte ljudi, demantirajmo tog Britanca, zar da nam se smije iz prikrajka? :evil:
 

Back
Top