prijateljstvo

sve vise i vise vremena mi je potrebno
najkrace...pa ne znam ali sigurno neku nedelju,nikad sati,sati za zezanciju i taj tip druzenja ok
hmmm cudno,moj muz ima nekoliko drugara ali godinama i ne stice nove
ja buduci da sam u mnogo gradova zivela svuda ostavljam intenzivna druzenja,sve su to mogle biti price do kraja zivota,ali odem i vise se ne vidimo ali tad je to bilo to.i posle ne znam sta je s njima,ponekad se iznenadim kad saznam da se raspituju kako sam,pocinjem da se pitam koliko je sve to pravo s moje strane...
 
Jedan razgovor.
butterflytwo.gif
 
Meni su sva prijateljstva od detinjstva, poneko jos dodala u skoli, a jedino za ovo poslednje mi je trebalo tih par vidjanja, ali nas dve kao da se znamo od ranije, prvi kontakt smo ostvarile kad smo bile devojcice
 
Najkraci period bi bio otprilike mesec dana..to bi bilo da shvatis da li ti neko odgovara za druzenje...
Inace za neka prava prijateljstva potrebno je vise vremena, razne situacije i sl.
 
jedno sest meseci poznanstva, pa jos sest meseci upoznavanja u raznim situacijama (odlazak u pozoriste, bioskop, na kolace, kafu, restoran s vremena na vreme), pa jedno sest meseci intenzivnog druzenja, razmena knjiga, cd-ova, dvd-ova, da bi dogurale do kupovanja papirnih maramica za obe kada jednu ostavi momak. ..godinu i po otprilike.
sa prijateljima (muskarcima) mnogo krace, jedno tri meseca, jer od njih ne ocekujem iste stvari
 
@ brick5 - aha ; ) Tek posle svadje ukapirash koliko ti je stalo do nekog.

How come, we don't even talk no more,
And you don't even call no more,
We don't barely keep in touch at all,
And I don't even feel the same love when we hug no mo',
And I heard it through the grape vine we even beefin' now,
After all the years we've been down,
Ain't no way, no how,
This bullshit can't be true,
We family, aint a damn thing change unless it's you........
 
brick5:
Arijel nisam na to mislio.
moja najbolja drugarica i ja smo se prvi put posvadjale pre 6 meseci...ono ozbiljno ljudski posvadjale, da zanemarimo svadje oko olovaka i gumica u shkoli...ako bi vazilo da prijateljstva nastaju tek posle svadje, jel to znaci da onih 11god koliko smo se druzile pre te svadje mi ustvari nismo bile prijateljice??? :roll: sori,onda se ne slazem sa tobom...tj kod mene nije tako ;)
 
~Arijel~:
moja najbolja drugarica i ja smo se prvi put posvadjale pre 6 meseci...ono ozbiljno ljudski posvadjale, da zanemarimo svadje oko olovaka i gumica u shkoli...ako bi vazilo da prijateljstva nastaju tek posle svadje, jel to znaci da onih 11god koliko smo se druzile pre te svadje mi ustvari nismo bile prijateljice??? :roll: sori,onda se ne slazem sa tobom...tj kod mene nije tako ;)
:confused: :confused: :confused: :confused:
 
@brick5
ne mogu da ti odgovorim na pp. mozda je bolje da nisi ovde napisao samo "Meni neko postane prijatelj tek kada se ljudski jednom posvadjamo." jer deluje cudno,a inace je cela prica skroz ok!
 
~Arijel~:
@brick5
ne mogu da ti odgovorim na pp. mozda je bolje da nisi ovde napisao samo "Meni neko postane prijatelj tek kada se ljudski jednom posvadjamo." jer deluje cudno,a inace je cela prica skroz ok!

Ok, nismo se razumeli.
I nema na sta da mi odgovoris. Samo sam pokusao da pojasnim svoj stav.
 

Back
Top