Kad ona pocne da se hladi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Kad ona pocne da se hladi

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Kad ona pocne da se hladi

Nekada sretnemo neke ljude.Ljude koji bi mnogo mogli da nam znace u zivotu.Koje bi mogli da volimo i koji bi nas voleli!
    Nazalost neki put,neke ljude sretnemo u nekom pogresnom trenutku,izdanju.......
    i tako mi sami nepripremljeni,dali zbog neke stare ljubavi,iluzije koja jos tumara u glavi da ce sve da se vrati,ponovo bude lepo i bajno kao pre.Prihvatimo te neke nove olako,povrsno i rizicno kratko ,Pretstavimo sebi tamo tu neku osobu u svojoj glavi jednu dve tri noci.Trenutno olaksanje,neko ko vam leci poremecene snove i povredjeni ego.I toj nekoj predstavite sebe svakakvog samo ne onakvog kakvi ste u prirodi.Ulepsate sve cak i ono sto je najruznije u vama.Pricate o nekim osecanjima koje gajite za tu osobu u vasem prisustvu.Jednostavno nije vam stalo.Ona je i tako samo povrsna zamena za nekog koga volite i koga zelite.Potrosna roba.Ali vreme prolazi i vi i niste svesni da je ona uz vas.A vi i dalje............................................. ...
    Iako niste takvi postajete takvi.Djubre koje potrosi nekog preko noci ali ustvari isto tako kao sto ste i vi potroseni i djubre postali.
    Da zaslepljenost koja traje toliko dugo koliko i prva prava ljubav.Rodi se i vi se sa njom rodite,naviknete da volite i shvatite da ustvari sve je to nesto lepo.....ali amo momenat i vi stojite sami,zaljubljeni,zbunjeni bez nekog koga zelite celim telom,svim srcem i svojim zivotom.SAMI na ulici i na kisi snegu ili vetru sve je to isto samo jedno osecanje je u vama .PRAZNINA.
    i neko vreme posle nje ...Te praznine ostane vam samo gorcina i na kraju mrznja.
    Tada dolazi potraga kao napaljeni ker koji nanjusi svaku kulju pa cak iako je i za glavu veca.....
    a postanete i vi losi,zlobni,sujetni

I tek taada tako syebane uhviti vas neka vredna svega i sve vase ljubavi.
    Natzalost budete zli ustvari neobazrivi oholo piovredjeni i tek kada shvatite da ste i vi nekog povredili na koga ste navikli i koga ste zavoleli..........................I ona bude suvise daleko da bi imalo smisla traziti razumevanje i oprostaj
    Poslednji put ažurirao/la Bustura : 18.08.2006. u 20:54
    Ma sta da vam kazem.Kada vi ionako sve najbolje znate.

hanibaI77
    Guest

Podrazumevano Re: Kad ona pocne da se hladi

ko moze da preprica u dve proste recenice?

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hani,javi mi na PP,ako neko uprosti ovaj uvodni post.
    Ja da sam hteo da citam ovoliko,otisao bih u biblioteku,a ne bih dosao na net.

hanibaI77
    Guest

takodje
    meni svaki put bude zao kad kazem nesto pametno na forumu,kao da sam ga bacila u provaliju

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio hanibaI77
    takodje
    meni svaki put bude zao kad kazem nesto pametno na forumu,kao da sam ga bacila u provaliju
    Neki put neki ljudi pisu ono sto im je na srcu.Ne da bi izigravali pamet.Jednostavno da bi izbacili teret sa semora biti nesto sto se baca u provaliju.Nekada neke poruke imaju svoje znacenje.Samo teba razmislita gde lezi smisao
    Ma sta da vam kazem.Kada vi ionako sve najbolje znate.

hanibaI77
    Guest

ma izvini bustura,nama je samo dosadno,a i cini nam se da ovaj podforum vise niko ne shvata ozbiljno
    ne otvaraj svoje srce na ljis
    evo ja necu vise da ti kvarim temu

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nekad neki ljudi,nekad neke poruke,nekad nesto,nekad nista,nekad nikad...i tako ponekad da a nekada ne.
    Nekada mozda...nekada mozda i ne.
    Sve u svemu (nije sve u svemu) NEKADA,neki,neko,nesto....

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Bustura
    Neki put neki ljudi pisu ono sto im je na srcu.Ne da bi izigravali pamet.Jednostavno da bi izbacili teret sa semora biti nesto sto se baca u provaliju.Nekada neke poruke imaju svoje znacenje.Samo teba razmislita gde lezi smisao
    SVAKI put kad živi stvor poželi da napiše BILO ŠTA što bi mu olakšalo dušu, on otvori SVOJ dnevnik ili otvori SEBI blog pa javno piše o tome.
    Probaj, interesantno je
    "Samo retki nađu retke..."
    By Balašević :wink:

Zainteresovan član merlinka (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Aman, pustite čoveka!
    nije mu lako......
    ma probaj sve da vratiš pravu.......

Neproveren član Cossack (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ako tako mislis sredi se, pa juri za njom.
    Ja se ne bih predavao.

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

onda sledeci put budes bolji i nemas frku

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Ja se vrlo brzo hladim, ali se zato vrlo brzo i zapalim.Samo shto kad ON (stari dechko, ili udvarach, ili simpatija) jednom izgubi red onda se dugo ne poklope mesto i vreme da bih bila ponovo sa starim dechkom, mada je teoretski moguce.
    luckastalutkica

Bliss
    Guest

Smile Re: Kad ona pocne da se hladi

...svaka cast na iskrenosti....i na temi...

Bliss
    Guest

Wink Re: Kad ona pocne da se hladi

" Nema tih reči koje mogu nadomestiti šibanje godina u lice, i nema te priče od koje se može isplesti mreža za hvatanje vremena…Za sedam jeseni, koji minut posle pola jedan, jedan ili pola dva, i ona će negde zastati pod zamuckujućim plavim neonom sa reklame iznad izloga prodavnice modne obuće… i onda će znati…Sivi dah uspomene pažljivo će oduvati prašinu sa smešne stare ogradice od posesivnosti koju sam jednom uzalud dizao oko skrivenog senovitog vrta u kom su pupile njene ambicije…Uzdahnuće, verovatno… Čestice sjaja rastopiće joj se načas u pogledu, kao odraz udaljenih zvezda u vodi… Biće sama , nadam se…Jer, tad će se u ritmu njenog pulsa možda pojaviti ona uznemirena i ključna sinkopa koju sam poslednjih dana uzalud osluškivao u odjecima naših tišina… Tišina… Da…I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo… Da sam sve druge voleo tamnom stranom srca…Štedeći se… Učeći se kako ću najbolje voleti nju…Kada je konačno nađem… "

Zainteresovan član Kedi (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Reputaciona moć
    45

Zavisi zbog cega se hladi.Neke stvari ne mozete podgrejati, kao da su sarme, ali ako ima tu necega, onda se ne treba predavati...

Primećen član
    Učlanjen
    04.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sve sami filozofi

Aleksej_BASO
    Guest

Nekada sretnemo neke ljude.Ljude koji bi mnogo mogli da nam znace u zivotu.Koje bi mogli da volimo i koji bi nas voleli!
    i tako mi sami nepripremljeni,dali zbog neke stare ljubavi,iluzije koja jos tumara u glavi da ce sve da se vrati,ponovo bude lepo i bajno kao pre.Prihvatimo te neke nove olako,povrsno i rizicno kratko ,Pretstavimo sebi tamo tu neku osobu u svojoj glavi jednu dve tri noci.Trenutno olaksanje,neko ko vam leci poremecene snove i povredjeni ego.I toj nekoj predstavite sebe svakakvog samo ne onakvog kakvi ste u prirodi.Ulepsate sve cak i ono sto je najruznije u vama.Pricate o nekim osecanjima koje gajite za tu osobu u vasem prisustvu.Jednostavno nije vam stalo.Ona je i tako samo povrsna zamena za nekog koga volite i koga zelite.Potrosna roba.Ali vreme prolazi i vi i niste svesni da je ona uz vas.A vi i dalje............................................. ...
    Iako niste takvi postajete takvi.Djubre koje potrosi nekog preko noci ali ustvari isto tako kao sto ste i vi potroseni i djubre postali.
    Da zaslepljenost koja traje toliko dugo koliko i prva prava ljubav.Rodi se i vi se sa njom rodite,naviknete da volite i shvatite da ustvari sve je to nesto lepo.....ali amo momenat i vi stojite sami,zaljubljeni,zbunjeni bez nekog koga zelite celim telom,svim srcem i svojim zivotom.SAMI na ulici i na kisi snegu ili vetru sve je to isto samo jedno osecanje je u vama .PRAZNINA.
    i neko vreme posle nje ...Te praznine ostane vam samo gorcina i na kraju mrznja.
    Tada dolazi potraga kao napaljeni ker koji nanjusi svaku kulju pa cak iako je i za glavu veca.....

Natzalost budete zli ustvari neobazrivi oholo piovredjeni i tek kada shvatite da ste i vi nekog povredili na koga ste navikli i koga ste zavoleli..........................I ona bude suvise daleko da bi imalo smisla traziti razumevanje i oprostaj

Cesto se desi da shvatis da imas nesto tek kada izgubis....

I desi se da se zivot promeni iz korena u trenutku.....

VALJDA je zivot takav............ VALJDA tako mora biti....

Zainteresovan član Chubbchubb (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Ma skroz razumem coveka! Evo i ja prolazim kroz nesto slicno...
    I da, A BASO, zivot ume da se promeni iz korena u otkucaju srca

1976! nije na forumu
    Uz pokvarenu maštu i prljave strasti, ja sam vrlo, vrlo, vrlo zadovoljan tip
    Domaćin 1976! (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    95

"Nađeno je draže nego izgubljeno"NJegoš

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Eeeee pa da ti je zaista stalo ti bi uradio nesto, da je vratis...a ne da sazaljevas sam sebe...ako te jos uvek voli, nije nista izgubljeno..to sto si napisao ovde reci njoj... :wink:

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Zavisi sta je u pitanju. Nekad napravis neoprostive greske i glupo je ocekivati da ti to neko oprosti kada ni ti sam ne bi. Nekad vredi da bar pokusas da dobijes oprostaj. Obicno ides dalje. Iskusniji i pametniji.
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

@Bustura
    Svaka cast... jako dobro mi je poznata ta prica.
    Realno...

Zainteresovan član brick5 (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2006.
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    @Bustura
    Svaka cast... jako dobro mi je poznata ta prica.
    I meni.

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

e al ste vi neki slepci

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Ako nije problem, voleo bih da cujem objasnjenje zasto smo slepci?
    Realno...

Slične teme

1. EU ubeđuje Prištinu da počne razgovore sa Beogradom
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.02.2009., 22:39
  2. Kad ce da pocne utakmica iran-usa
    Autor Vagrant u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.03.2006., 10:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu