GERMANWINGS

ALEKSANDAR_LYBE

Početnik
Poruka
9
GERMANWINGS

LOW COST FUNKCIONISE
LET BELGRADE-KOLN-BELGRADE BEG-CGN-BEG

Na danasnji dan mogla je da se kupi karta
Belgrade 4.sept 4U 941
Cologne 11.sept 4U 940
Belgrade

Sa sve taksama total cena iznosi 91.17 evra / 15 evra beg-cgn+20 evra cgn-beg +38,04+17.13 takse /
------------------------------------
Inace cene samog leta ,ovo sto sam ja nasao za 15+20 evra su razne od 9 do 69 evra za jedan pravac ………..
 
ALEKSANDAR_LYBE:
GERMANWINGS

LOW COST FUNKCIONISE
LET BELGRADE-KOLN-BELGRADE BEG-CGN-BEG

Na danasnji dan mogla je da se kupi karta
Belgrade 4.sept 4U 941
Cologne 11.sept 4U 940
Belgrade

Sa sve taksama total cena iznosi 91.17 evra / 15 evra beg-cgn+20 evra cgn-beg +38,04+17.13 takse /
------------------------------------
Inace cene samog leta ,ovo sto sam ja nasao za 15+20 evra su razne od 9 do 69 evra za jedan pravac ………..
Samo što više čekaš karta je skuplja!
Ja sam leteo sa Germanwings-om na svetsko prvenstvo u fudalu za 64eura+35 aer.tax iz Zagreba do Kelna a nazad za 69+18eura i mogu reći da sam prezadovoljan:)
 
Ne, tu je fazon, slusala sam na TV, sto se ranije prijavis, karta je jeftinija. Mozda bi bilo logicnije da je obrnuto, ali to je nesto kao dok oni jos ne znaju da li ce im se let popuniti i sl. pa je povoljnije.
 
stsuki:
Ne, tu je fazon, slusala sam na TV, sto se ranije prijavis, karta je jeftinija. Mozda bi bilo logicnije da je obrnuto, ali to je nesto kao dok oni jos ne znaju da li ce im se let popuniti i sl. pa je povoljnije.


Poenta je upravo u periodu kupovine.Sto je dalji datum leta karta je jeftinija.Ali nije nikakav problem kupiti na primer sada kartu i za mart mesec i ta cena je smesna.

Popunjenost putničke kabine je takođe jedan od važnih faktora – na avionu sa 150 mesta avio-kompanija neće prodati 100 ili svih 150 po ekstremno niskoj ceni; kako se približava datum polaska i avion "puni", tako će cena rasti. Većina niskotarifnih kompanija ostvaruje tzv. faktor popunjenosti preko 0,9 (90 odsto popunjenih sedišta) na većini linija.

I jedan savet svim buducim putnicima,na letu nemate nikakva posluzenja,sokove,klopa ,kafa,voda...Sve ove sitnice mozete kupiti u avionu a cene su klasicne ,do 5 evra zavisno od kompanije.
 

Back
Top