Piercing

Ja necu te podrzim u toj ideji , dok ne kazes sta ti je tu interesantno. I koliko imas godina , i sta kazu mama i tata.... A posle cu te mozda odgovarati od ideje , ali na kraju je to ipak tvoja odluka koju moras sama da doneses , jer je tvoje telo u pitanju... :lol:
 
Ja ti isto mogu dati samo moralnu podrsku da je nikad ne stavis.Sto mislis kako ce na to gledati eventualno profesori,buduci poslodavac....Daj razmisli.A jos nisam cula osobu kojoj je to privlacno kod suprotnog pola narocito na toj lokaciji.Nista nema sto govori u prilog takvoj akciji.
 
Ne poznajem ni ja nikoga kome je to privlacno.

Zavisi sta ti je vaznije, reakcija okoline ili da stavis mindjusu.
Probas (ako ti je bas stalo), a ako ti se ne dopada, mindjusu mozes da skines (za razliku od tetovaze).
 
sidarta:
Veruj mi imam dovoljno godina da mama i tata ne moraju da kažu ništa a te godine me baš i brinu zbog želje za piercingom.

Pa ok, sto te onad brine sta ce drugi reci. Ja sam se u 20 tetovirala , obavestila roditelje , saslusala komentare..i otisla. AL sam ipak napravila mudar potez , istetovirala se biljnim bojama , koje blede vremenom , tako da sad nemam nista na tom mestu..
Dakle, pitanje je samo , jesi li ti skroz sigurna da to zelis, jer ako jesi, sta te briga sta ce da kaze okolina ili mi dokone forumasice...
 
sidarta:
Planiram da ,stavim, malu minjđušicu u nos ali se pribojavam reakcije okoline pa mi je
hitno potrebna ,moralna, podrška.Zato Pomozite.
Izvini ako je pitanje licno, ali da li imas jos neki razlog osim estetskog da stavis mindjusu, eventualno dogovor sa nekim da to uradite ili sl.

Cini mi se kad vidim ovog tugaljivog ljubicastog smajlija da ti i ne bi bas...
 
A kako bi tek bila zenstvena i cakana s tom alkicom...Komadi kad zabace udicu imat ce i za cega da je zakace i odmah privedu.Prakticno,a mogu i kljucevi da se okace da se ne izgube....
 
Ma nije u pitanju alkica nego minđuša koja ide u nozdrvu,a u crveno neću da se farbam jer sam riđokosa tako da u krajnjem slučaju mogu da budem samo koker španijel.
 
pa stavi ako ti se svidja,to moze izgledati sasvim lepo,ipak ako zelis da radis neki "fin" posao poslodavci ne gotive previse,rizikujes da te ne shvataju ozbiljno to su neke predrasude koje postoje i ne mozes ljudima promeniti misljenje
takodje pazi sta stavljas u nos,ja sam imala medicinku i sve je bilo ok dok nisam odlucila da stavim diskretniju,zlatnu tackicu...i tad otkrijem da sam alergicna na zlato,izraste mi neko cudo na nosu i odem tamo kod pirsera da vidimo sta cemo,ona rece da moram da vadim i ako hocu da zadrzim pirsing da dmah vratim medicinku medjutim to je toliko zagnojilo i bolelo da nije bilo sanse da vratim nazad u rupicu i tako sam odustala i ne kajem se.ono cudo sto je izraslo je u medjuvremenu splaslo
soooo...pazi se
 
Ma skroz opusteno! Ne znam odakle si, ali u BG-u pirs u nosu je tako cest da to vise slabo ko i primecuje. Narocito ako je u pitanju diskretan nakit. Ako se to tebi svidja i zelis to da uradis - samo napred! A ako se pokajes - za 2 sekunde izvadis i to je to! ;)
 
samo napred ;) ... ukrasi su ukrasi i svi su promenljivi i uklonjivi, čak i tetovaža :D
Ljudi danas putuju na Mesec, mislim......jedna mala minđušica, šta fali...
 
ako to stwarno hocesh da uradish .....
onda samo napred...
ako to radish zbog sebe , a ne zbog drugih onda ti mishljenja ljudi oko sebe i nisu bitna....

ja sam probushila jezik, nekima se to swidja nekima ne ...
 
sidarta:
Planiram da ,stavim, malu minjđušicu u nos ali se pribojavam reakcije okoline pa mi je
hitno potrebna ,moralna, podrška.Zato Pomozite.
Sidarta, ako ti to stvarno zelis..sto bi te brinula reakcija okoline...
Okolina uvek reaguje :D
Nema tu naš "pro & contra" nekog smisla..
 
Ma ja mislim da ona trazi da joj neko probusi nos... tu vrstu pomoci.
Sto se mene tice, mogu ja. A i ne smeta mi... Zaposlio bih nekoga s probusenim nosom, zabavljao se s nekom s probusenim nosom... Sta je tu lose?
 
ništa, Iva ima probušen jezik... i šta da joj radim? Da se divim ili grozim i udovoljim njenoj želji da privuče pažnju. Dobro ima probušen jezik, ne bi ni znala da mi nije pokazala a kad mi je pokazala samo sam se nasmejala.
 

Back
Top