Piercing

@siz resicu;) znaci ono najstandardnije...a sto se tice tatoo-a...najobicnija slika...crna...bez ikakvih sencenja...vrlo prosta, stvarno...moja slika je u pitanju i dimenzije su recimo 5,5...na ramenu npr ...
e tako
poz;)
 
ne slazem se sa onima sto kazu: to je tvoja stvar sta te briga sta drugi misle. Jer upravo ideja pirsinga je da se ostavi utisak na druge, to je poruka o sebi upucena drugima, znaci to se radi zbog drugih a ne zbog sebe, i nuzno ukljucuje druge... Razmisli kakvu poruku zelis time da uputis drugima, sta to zelis postici u njihovim ocima...

Inace, trazila si podrsku, ali od mene ona nece stici. Volim da je devojka sto prirodnija, znaci bez aditiva... Kada vidim neku sa tim sranjem na nosu pomislim sto je ovo odvratno, sto je ovo ruzno, kakva trendi-fensi antipamet
 
ja to isto mislim za shminku...
kakwu poruku shalje dewojka sa prewishe naglashenom shminkom,ili dewojka koja kada chuchne ispadnu joj gace/tange...
ili kakwu poruku shalje mushkarac u roze majci ili neko ko mashe kljuchewima od kola???
swe shto mi radimo itiche na druge narawno....
ali se ne slazem sa tobom...
 
I mene zanima zašto želiš to da uradiš, ne osuđujem to, ali ja nikad ne bih uradila i ne dopada mi se kad vidim devojku sa pirsingom....zato bih volela da znam zašto to rade....
Ako baš, baš želiš - samo napred!
 
Betty:
šta je sad pa ta "mentalna čistoća" :lol: I kakve to veze ima sa plemesnkim shvatanjem ukrašavanja tela? :P
To je u stvari to, minđuše i tet - danas je tu ulogu preuzela odeća (boje i teksture) i ZATO nam se ovo čini izlišno....
meni je recimo body art sjajna stvar! Rado bih bila model :)

Ja sam imala tet kanom, i baš mi je bilo lepo dok sam ga nosila - kineskog zmaja, opakog :P Ali - ne bih trajnu nikad uradila. Pirsing - što da ne. Možda. Ali sad me brine "mentalna čistoća" :lol:
ne znam sta sam tada tacno mislila pod tim terminom... "mentalna cistoca" jer je bilo davno napisano... verovatno sam mislila na nedostatak uticaja medija, trendova i primitivnih kultura

ako je tebi to sjajna stvar, pusti da meni nije... mene to smara, uvek se pitam sta to ljudi skrivaju sa tim detaljima, od cega beze i sta ih plasi... smaraju me sa svim tim dekoracijama
Posto ljudima ne zabranjujem da rade sa sobom sta hoce ne vidim zasto je moje misljenje problem.... anyway, ja ne bih nikad bila sa nekim ko ima tetovazu ili pirsing
 

Back
Top