Podznak????
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Podznak????

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile Podznak????

[FONT=Georgia]Cao svima.
    Ovo je prvi put da sam na bilo kom forumu i za
    pocetak bih volela da mi neko pomogne da saznam
    svoj podznak.
    Rodjena sam 08.05.1980. u Beogradu, u 02:00

Unapred hvala
    [/FONT]

Obećava Kissable (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Podznak????

Riba si u podznaku... sa mesecom u vodoliji ...

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kissable
    Riba si u podznaku... sa mesecom u vodoliji ...
    Hvaaaaaala na brzom odgovoru. Za podznak mi je jasno, ali ovo za mesec ne razumem.
    Ako te ne mrzi, ajde mi objasni sta to znaci kada je mesec u nekom znaku....
    Pozdrav

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    175
    Reputaciona moć
    243

Mesec u Vodoliji, pa josh u 12 kuci
    Misticarko jedna, ti prosto uzivas u otkrivanju misterija... Vladalac 5. u 12 .. a posto je u pitanju Vodolija (pronalazenje, inovacija, istrazivanje), eto ti odgovora sta to znaci.
    Krijes emocije od drugih..
    Skoro svi ovde na forumu imaju interesantnu 12. kucu i interesantan Mesec, kome god da sam pogledala natalnu, kao po dogovoru )).

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Valeria
    Mesec u Vodoliji, pa josh u 12 kuci
    Misticarko jedna, ti prosto uzivas u otkrivanju misterija... Vladalac 5. u 12 .. a posto je u pitanju Vodolija (pronalazenje, inovacija, istrazivanje), eto ti odgovora sta to znaci.
    Krijes emocije od drugih..
    Skoro svi ovde na forumu imaju interesantnu 12. kucu i interesantan Mesec, kome god da sam pogledala natalnu, kao po dogovoru )).
    [FONT=Comic Sans MS]A sta mislis o kombinaciji bik-devica. Dragi mi je devica. Rodjen je 18.09.1974., ali ne znam u koje vreme. [/FONT]

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    175
    Reputaciona moć
    243

I Bik i Devica su zemljani znakovi, tako da je to u sustini ok, jedino sto je to mozda malo previse 'zemlje'. Npr. Bik je praktican, stabilan, senzualan, dok su Device takodje prakticne, ali uz tu prakticnost ide i velika analiticnost, perfekcionizam i sl - tako da ako ste skloni 'saradnji' to je super, al ne bi trebalo da potencirate takmicarski duh izmedju vas. I s druge strane, mnogo zavisi od podznaka, pa kako je aspektovan vladar podznaka i od mnogo toga ... zato pitaj dragog za tacno vreme jer ovo gore napisano ne znaci nista ukoliko se ne sagleda podznak.

Osim toga, ljudi grese kad astrologiju dozivljavaju apsolutno egzaktno; natalna karta su potencijali energija kakvi su nam dati po rodjenju, ali mi slobodnom voljom i pojacavanjem pozitivnih aspekata mozemo uticati na tok karme! Npr nekom kazu, jao slabo ti je Sunce, to je sukob sa ocem, sa autoritetima, ugorzen Ego i sta sve ne .. a zaborave da napomenu da se to moze ispraviti pojacavanjem energije Sunca, oblacenjem u tople, zute boje, meditiranjem na srcanu chakru, itd itd, metoda je mnogo, te moze svako naci ono sto mu odgovara. Npr u Indiji se losi aspekti ispravljaju mantrama. Eto, ja se raspisah van okvira teme, ali ovo je bitno.
    Tako da, nemojte dobre i lose aspekte shvatati apsolutno

Veoma poznat bufla (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    178

Aj da ja cujem nesto o svojim kucama, mada zivim u stanu
    Rodjen sam 14.9.1987, BG 23:30 devica-rak jer treba jos nesto?

Učlanjen
    06.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Valeria,a sta je mesec u strelcu(4 kuca)?
    i sta uopste znaci onaj True Node i Chiron?
    hvala...

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    106

I Bik i Devica su zemljani znakovi, tako da je to u sustini ok, jedino sto je to mozda malo previse 'zemlje'. Npr. Bik je praktican, stabilan, senzualan, dok su Device takodje prakticne, ali uz tu prakticnost ide i velika analiticnost, perfekcionizam i sl - tako da ako ste skloni 'saradnji' to je super, al ne bi trebalo da potencirate takmicarski duh izmedju vas. I s druge strane, mnogo zavisi od podznaka, pa kako je aspektovan vladar podznaka i od mnogo toga ... zato pitaj dragog za tacno vreme jer ovo gore napisano ne znaci nista ukoliko se ne sagleda podznak.

Osim toga, ljudi grese kad astrologiju dozivljavaju apsolutno egzaktno; natalna karta su potencijali energija kakvi su nam dati po rodjenju, ali mi slobodnom voljom i pojacavanjem pozitivnih aspekata mozemo uticati na tok karme! Npr nekom kazu, jao slabo ti je Sunce, to je sukob sa ocem, sa autoritetima, ugorzen Ego i sta sve ne .. a zaborave da napomenu da se to moze ispraviti pojacavanjem energije Sunca, oblacenjem u tople, zute boje, meditiranjem na srcanu chakru, itd itd, metoda je mnogo, te moze svako naci ono sto mu odgovara. Npr u Indiji se losi aspekti ispravljaju mantrama. Eto, ja se raspisah van okvira teme, ali ovo je bitno.
    Dopada mi se tvoj pristup Valerija.Bravo!

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    175
    Reputaciona moć
    243

Citat Original postavio bufla
    Aj da ja cujem nesto o svojim kucama, mada zivim u stanu
    Rodjen sam 14.9.1987, BG 23:30 devica-rak jer treba jos nesto?
    Ne treba, vec sam ostavila topic gde ostavljaju podatke ko hoce kompletnu globalnu analizu, pa najbolje da se preselite tamo , nije fer da preskacem onolike ljude.

Elita Valeria (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    175
    Reputaciona moć
    243

Citat Original postavio Kissable
    Valeria,a sta je mesec u strelcu(4 kuca)?
    i sta uopste znaci onaj True Node i Chiron?
    hvala...
    Kako stoje stvari sa Mesecom bih mogla da vidim tek kad bih imala uvid u sve sto ga aspektuje, posto to moze dati jako razlicite slike! Od aspekata koje pravi Mesec zavisi i koliko si pod uplivom sudbine, a kolika ti je slobodna volja, zatim stanje tvoje podsvesti, odnos s Majkom, odnos sa javnoscu, stanje domacinstva, psihicke pojave.. A posto je u Strelcu, znaci da si u sustini (kad se ima i podsvest u vidu) optimisticna, entuzijasta, a taj opis se moze pripisati i tvojoj mami (osim ako drugi aspekti ne govore drugacije, zato je bitno videti celu natalnu). Moze oznacavati i vezanost majke za kucu..

True Node je u stvari Sverni Mesecev Cvor i njegov polozaj nam govori cemu treba da tezimo u ovom zivotu i gde nam se otvara mogucnost za ostvarenje, za razliku od Juznog Cvora koji pokazuje karmu prethodnih zivota i mesto gde mozemo gubiti.

Kiron je ,koliko znam, mesto koje opisuje gde smo osetljivi, gde je nasa slaba tacka, mada nisam se time nesto bavila, tako da ti ne mogu vise reci o tome.

Učlanjen
    06.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Kako stoje stvari sa Mesecom bih mogla da vidim tek kad bih imala uvid u sve sto ga aspektuje, posto to moze dati jako razlicite slike! Od aspekata koje pravi Mesec zavisi i koliko si pod uplivom sudbine, a kolika ti je slobodna volja, zatim stanje tvoje podsvesti, odnos s Majkom, odnos sa javnoscu, stanje domacinstva, psihicke pojave.. A posto je u Strelcu, znaci da si u sustini (kad se ima i podsvest u vidu) optimisticna, entuzijasta, a taj opis se moze pripisati i tvojoj mami (osim ako drugi aspekti ne govore drugacije, zato je bitno videti celu natalnu). Moze oznacavati i vezanost majke za kucu..

True Node je u stvari Sverni Mesecev Cvor i njegov polozaj nam govori cemu treba da tezimo u ovom zivotu i gde nam se otvara mogucnost za ostvarenje, za razliku od Juznog Cvora koji pokazuje karmu prethodnih zivota i mesto gde mozemo gubiti.

Kiron je ,koliko znam, mesto koje opisuje gde smo osetljivi, gde je nasa slaba tacka, mada nisam se time nesto bavila, tako da ti ne mogu vise reci o tome.
    ok Valeria,hvala...podatke sam ostavila na onoj drugoj temi,bicu strpljiva pa cu sacekati da mi tamo odgovoris...
    poz..

Početnik
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Valeria,
    hvala puno, ovo je stvarno fenomenalno i zanimljivo objasnjenje!!!!

Veliki pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.08.2006.
    Reputaciona moć
    43

ni ja nemam pojma koji sam podznak, a volela bih znati.pa ako neko moze da mi pomogne rodjena sam 4.10.1980 u banjaluci u 10h i 10 min.
    hvala

Zainteresovan član elan (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Jel moze meni neko da kaze koji mi je podznak nikako nemogu da potrefim pravi ... rodjena sam 29.08.1980 u 23:30 ... HVALA

Učlanjen
    06.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio nasmejana pahulica
    ni ja nemam pojma koji sam podznak, a volela bih znati.pa ako neko moze da mi pomogne rodjena sam 4.10.1980 u banjaluci u 10h i 10 min.
    hvala

podznak Shkorpija...
    mesec u Lavu...

Učlanjen
    06.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio elan
    Jel moze meni neko da kaze koji mi je podznak nikako nemogu da potrefim pravi ... rodjena sam 29.08.1980 u 23:30 ... HVALA
    nisi ostavila mesto rodjenja....

Početnik jedina... (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

draga valerija ili bilo ko drugi ko zna...

obzirom da nikako ne mogu da saznam koji mi je tacno podznak, jer na svakom ispadam nesto trece, molila bi te da mi odgovoris...
    08.07.1981, 23:40, beograd...

hvala ti puno...
    ja sam ja ...

Neproveren član maja79 (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hocu da i meni neko kaze jer do sada sam imala 3podznaka.i sta je tu tacno ko zna,21.05.1979.(1:05)

Početnik
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Volela bih znati koji sam podznak ako mi neko moze reci, rodjena sam 11.11.1987. u 21:20 u Bosanskoj Dubici. Unapred hvala

Obećava DAKA76 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio jedina...
    draga valerija ili bilo ko drugi ko zna...

obzirom da nikako ne mogu da saznam koji mi je tacno podznak, jer na svakom ispadam nesto trece, molila bi te da mi odgovoris...
    08.07.1981, 23:40, beograd...

hvala ti puno...
    U podznaku si BIK 1°43`
    Poslednji put ažurirao/la DAKA76 : 23.08.2006. u 20:01

Obećava DAKA76 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio maja79
    hocu da i meni neko kaze jer do sada sam imala 3podznaka.i sta je tu tacno ko zna,21.05.1979.(1:05)
    U podznakuku si RIBA 10°45`

Početnik jedina... (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

hvala puno daka76

pozdrav od mene...
    ja sam ja ...

Obećava DAKA76 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Saly
    Volela bih znati koji sam podznak ako mi neko moze reci, rodjena sam 11.11.1987. u 21:20 u Bosanskoj Dubici. Unapred hvala
    U podznaku si LAV 1°19`

Obećava DAKA76 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio jedina...
    hvala puno daka76

pozdrav od mene...
    Nema na cemu. Inspirirao me je tvoj post o Rakovima! :wink: