Brazilska depilacija

divlja:
Mene ne boli, al' se zeznem povremeno, pa stavim vreo vosak, onda hocu da umrem. :lol:


kako te ne boli?!?!
shta radish... dash sebi bocu lidokaina u tu regiju ili shta?
kako bre ne boli....
c010.gif
 
meni je bol najmanji problem kod brazilke, mnogo veci problem mi je shto svaki put napravim sve vece sranje po stanu, proshli put sam zapalila kuhinju, sinoc opet zamalo, od tog proshlog puta je vosak i dalje po zidovima, a od sinoc na plochicama u kuhinji, zidu frizdera i u sudoperi + preko svega shto je bilo u sudoperi u vreme kad mi je ovo ispalo iz ruke, a isprskane chashe da ne pominjem :lol:
postajem kao gustav, samo shto ja necu sve ofarbati nego su ceo stan zastati voskom :lol:
 
Sivonjo, uzmi manju kolicinu voska, prvo zagrej ringlu, pa je iskljuci. Posle minut stavi vosak da se greje, nemoj da ga ostavljas samog i sve vreme ga mesaj. Mozes eventualno da ukljucis ringlu na najmanju temperaturu i ne moras sav vosak da istopis da bude tecan do kraja, od onog istopljenog dela, istopice se i ostatak. :-P
 
Sve ste rekli o boli a nijedna nije napomenula salon gde se to radi :). Ja bih to sama, kako sam i do pre nekoliko meseci radila, ali za par dana bicu u 8 mesecu trudnoce i nije bash zabavno praviti neke nerazumne pokrete sa stomakom do zuba :D
Inache, bol traje 10 sekundi i nishta vishe...ne znam koji je tu problem :-? Shto se tiche te boli, smanjuje se (okej, relativno) ako izdahnete vazduh pre (ili za vreme) vadjenja same trake, opustajuci mishice...
Inache, pitam u kojim salonima zatoshto sam do sada bila u dva, i svi kazhu da rade te depilacije, ali ne skidaju sve kako zhelim. Nije me briga shto ce mi gledati ***** iskreno, valjda joj ne bi bila prva ni zadnja koju gleda i depilira :) (jedna mi je prijateljica rekla da naplacuju skuplje zatoshto te "moraju" gledati...maaa daj molim te). Hocu reci, nije bitno sada koliko se naplacuje (nisam ovde zhivela do pre X meseci pa ne znam gde tachno da se obratim, ovako sa foruma mora neka cura da zna predpostavljam) nego dali skida bash sve kako treba (ajd da budem slikovitija, i regiju pored usana-valjda se ovako kazhe?!).
Eto, nadam se da cete mi reci gde da se javim...
 
:lol: haha pa to i jeste fora na ovom forumu,svi jedva docekaju da kazu sta imaju,da ispricaju o sebi neko iskustvo da ima bar jednu dodirnu tacku s temom iako nije odgovor na istu
yebe se njima sto ti pustas dlake i cekas neku adresu,vazno da su nasli mesto gde ce da se olaksaju:D
ja ne znam da ti kazem nijedno mesto jer ne zivim u srbiji :|
 
Brazilska depilacija (Brazilaukas Depilaukas; Blazilskoye Nacupanye; Do Brazilo Zupanje)
se vrsi samo i iskljucivo samo u dzunglama Brazila na mestu oznacenom na mapi (koje je selo sa nazivom Sezyo do Brazil Zunzla) zbog optimalne uddaljenosti od sunca, meseca, civilizacije, doktora i advokata te telefona.
brasileb5.gif

Kad stignes tamo, Prvo ces odsesti u Bolnici "Hospitalizao do Sezlo Dezilatore" koje je moderna gradjevina sa svetskim ekspertima i strucnjacima koji se danonocno usavrsavaju.
house.jpg

Strucnjaci:
_1194.jpg

another-ugly-facial-expression-eb3.jpg


Kad se smestite dohtori ce da izvrse ispitivanja na vama te ce da u veoma kratkom roku pocnu depilaciju. Na slici je doktor koji se sprema da pregleda pacijente:
jack%20with%20axe%207-11-04.jpg


Posle toga depilaciju vrse lokalne zivotinje: Kzwakoan Mazmuz Lizat koje grizu dlake i jedu ih... Moram da napomenem da se oni moraju strogo kontrolisati, jer ponekad znaju da pojedu SVE dlake sa tela...
Evo i zivotinjica... bas su slatki!
15.jpg

eu_sm.jpg


Do tamo se najbrze stize SVAZBDBD kompanijom koja ima letove sa aerodroma "Nikola Tesla" svaki dan u 24.00 h.

Evo jednog primerka iz njihove flote:
gator%20airplane%203.jpg


Pa, srecno i posaljite slike da preporucite Brazilsku depilaciju svima onima koji jos nisu culi za nju!
 
Hopkirk:
Sve ste rekli o boli a nijedna nije napomenula salon gde se to radi :). Ja bih to sama, kako sam i do pre nekoliko meseci radila, ali za par dana bicu u 8 mesecu trudnoce i nije bash zabavno praviti neke nerazumne pokrete sa stomakom do zuba :D
Inache, bol traje 10 sekundi i nishta vishe...ne znam koji je tu problem :-? Shto se tiche te boli, smanjuje se (okej, relativno) ako izdahnete vazduh pre (ili za vreme) vadjenja same trake, opustajuci mishice...
Inache, pitam u kojim salonima zatoshto sam do sada bila u dva, i svi kazhu da rade te depilacije, ali ne skidaju sve kako zhelim. Nije me briga shto ce mi gledati ***** iskreno, valjda joj ne bi bila prva ni zadnja koju gleda i depilira :) (jedna mi je prijateljica rekla da naplacuju skuplje zatoshto te "moraju" gledati...maaa daj molim te). Hocu reci, nije bitno sada koliko se naplacuje (nisam ovde zhivela do pre X meseci pa ne znam gde tachno da se obratim, ovako sa foruma mora neka cura da zna predpostavljam) nego dali skida bash sve kako treba (ajd da budem slikovitija, i regiju pored usana-valjda se ovako kazhe?!).
Eto, nadam se da cete mi reci gde da se javim...
buahahaha ne mogu da verujem, u bg-u svi rade, i naplacuje mi 230 din...
 
Zato se i chudim, smatram da je to normalno neshto i da nema neke potrebe od posebnih naplacivanja (za gledanje u pi*** ha!).
Bash zbog toga shto necu da me na porodjaju izbriju, zato i pitam ovo, iako ja to redovno u zhivotu radim. Ne znam shta je tu chudno shto sam trudna i i dalje zhelim da izgledam lepo i glatko :confused: Hvala onima koji su se potrudili da daju odgovor kakav sam trazhila, nadam se da ce tema biti zatvorena, zatoshto sam odgovor dobila.
 
Ja nikad ne bih imala hrabrosti da se sama tu depiliram. Jos bi nekako i namazala vosak, ali da povucem, nema sanse, cak mi i moja kozmeticarka prica kakve su muke kad se sam depiliras, ona sama sebe depilira, ali se nakanjuje sto godina da povuce traku
 
Svalerka, ja to sama i radim, kad nisam trudna ;)
Inache, za sve one koje su zainteresovane za kvalitetan rad, nashla sam KONACHNO salon u NS-u koji to radi i iskreno, sve shto mogu reci je da su odlichni! Da ne bi ispala reklama, ako je neka zainteresovana, neka mi pishe...od sveg srca cu da ih reklamiram, poshto rade odlichno! Sada je to tako lepo i glatko..
 
ih breeeeee al ga sad opali:)
nego meni je to licno bezveze:-|
kad smo bile klinke,jedva smo cekale da nam izrastu, a sad se neki pametnjakovic setio da opet treba da budemo cosave:roll:
a zene ko zene, cim je nesto moderno odmah ko ...... to su definitivno izmislili pedofili 8)
 

Back
Top