night shift

bas sad uporedjujem bubnjarsku dionicu s pocetka one njihove obrade missing,i bubnjarsku dionicu sa pocetka pjesme sepulnation od sepulture,i uvidjam da je u pitanju velika kradja
 
Meni nije jasno kako neki bend koji ima priliku da snimi album dobre produkcije snimi obrade.....Kao da su na nivou sviranja po okolnim kaficima....Objektivno,glas pevacha nije losh,nadam se da ce tim novim albumom da osvetle obraz...Dajem im josh jednu shansu..... :)
 
Imaju,svirali su na festivalu na kom sam bila...i one su chist shit...
ne znam,ali mene mnogo nervira shto ne umeju uzivo da nastupe.Uopshte,mrzim sve koji dobro zvuche samo na radiju,remixovani i doradjivani.
 
Bili su na Nisomniji i bili su uzasni. Kao i inace. A taj pokusaj od Chop Suey je katastrofa. I onaj ne ume i ne moze da peva. I ne deliju mi kao da im tata u PGP-u nego kao da je mnogo mocniji, neki privatnik. MA ne, mafijas. A keva ih razmazila i rasfemkala pa slusaju Ricky Martina. Ova tvrda muzika im samo sistem odbrane, strucno REAKCIONA FORMACIJA. Da, to je dijagnoza. Pravac psihijatar. U stvari kuci pa neka rade sta hoce sa sobom dok god to nije muzika.
Uzasno su me iznerviralii na Nisomniji. Poceli su svirku tako sto je ped. glas izjavio da su njihov taj jebenijedanjedini (JJJ) album i The DVD najprodavanija isranja PGP-a POSLEDNJIH DVADESET GODINA!!! Zamislite! Onda su nesto u fazonu Korn-a sa odvratnim basom obradili "Sav moj bol" jednako ruzno kao i "U ljubav v(j)ere nemam" i nekoliko puta su ispali i svirali su duze nego bilo koji bend jer se 357 nije pojavio. Imali bad 357 sa kombijem. A mi bad night shit.
 
/I/I@Ī@:
vidim nema ni jedna tema o njima ,pa da otvorim ovu .

slusali neko night shift ovde ?sta mislite o njima ?
kad ce novi album al sa pesmama koje su sami napisali .
pozz
btw sviraju veceras u negotinu .


Nasminkani pederasi kojima su mame i tate kupile instrumente, ocesljali ih i poslali da dosadjuju postenom svetu.
To su homosi...
 
Mislim da su momci jako dobri, i da imaju stila, obradili su par pesama (stranih) na svoj nachin. Jako su dobri muzichari, nemam rechi za njih, svaka im chast. Ko zeli da preslusa neke od njihovih pesama, moze naci na ovome sajtu. NightShift
Sve u svemu momci su jako jako talentovani, i jako su dobri u svome poslu, sto se tiche ovakve vrste muzike.
 

Back
Top