Pitanje za ženski deo foruma!

spaceBoy89:
Da li postoje dani u mesecu, vezano za ceo menstrualni ciklus, kada ste napaljene više nego inače, tj kada imate veću želju i potrebu za sexom i kada teže obuzdvate svoje porive :oops:
Mi covjece kad imamo menstruaciju smo tako nervozne da mozemo ubiti covjeka,jos nam se pojave nepotrebne bubuljice,onda jedemo slatko ma jedemo sve,stomak nam je napuhan-osjecamo se fuj.....................kakva zelja za sexsom kad imas menstruaciju,tada ne mozes sebe da smislis a ne sexs,curi "kecap" na sve strane covjece!!!!!!!!
 
Taheebo chaj je dobar za olakshavanje menstrualnih tegoba...ali ima neki poseban princip neshto kao kuva se ne znam kolko pa treba da odstoji valjda...il sam ja neshto pomeshao....ishao sam cak do kuhinje da vidim kako se zove da bi sa vama podelio tu informaciju.....a mozda je to neshto za klimax....
A pre su bile neke ko crne pilule od neke gline mumijo..tako neshto....
Mi damice moramo da budemo u toku stalno.
 
Enfroz2891.:
Taheebo chaj je dobar za olakshavanje menstrualnih tegoba...ali ima neki poseban princip neshto kao kuva se ne znam kolko pa treba da odstoji valjda...il sam ja neshto pomeshao....ishao sam cak do kuhinje da vidim kako se zove da bi sa vama podelio tu informaciju.....a mozda je to neshto za klimax....
A pre su bile neke ko crne pilule od neke gline mumijo..tako neshto....
Mi damice moramo da budemo u toku stalno.
Samo da nije caj za olaksavanje gastro puteva pa da nema sex zelja jos dodatnih par dana :oops:
 
Nedodirljiva88:
Mi covjece kad imamo menstruaciju smo tako nervozne da mozemo ubiti covjeka,jos nam se pojave nepotrebne bubuljice,onda jedemo slatko ma jedemo sve,stomak nam je napuhan-osjecamo se fuj.....................kakva zelja za sexsom kad imas menstruaciju,tada ne mozes sebe da smislis a ne sexs,curi "kecap" na sve strane covjece!!!!!!!!


NETACNO opet!!!

Moras ti na kratak kurs kod mene...

Zene cesto umeju da budu napaljene cak i za vreme dok curi.... I onda naravno bude i sexa.
 
spaceBoy89:
Da li postoje dani u mesecu, vezano za ceo menstrualni ciklus, kada ste napaljene više nego inače, tj kada imate veću želju i potrebu za sexom i kada teže obuzdvate svoje porive :oops:

Da doformulise, da li imate vecu potrebu izmedju ovulacije i mestruacije?



To ti je decko moj tako relativno.Od zene do zene.
Moraces sam to da istrazujes,sa svakom ponaosob.
Meni je,konkretno, zelja povecana posle ciklusa.
Mi smo ti zene mnogo zeznuta sorta.HA.
 
Nedodirljiva88:
Mi covjece kad imamo menstruaciju smo tako nervozne da mozemo ubiti covjeka,jos nam se pojave nepotrebne bubuljice,onda jedemo slatko ma jedemo sve,stomak nam je napuhan-osjecamo se fuj.....................kakva zelja za sexsom kad imas menstruaciju,tada ne mozes sebe da smislis a ne sexs,curi "kecap" na sve strane covjece!!!!!!!!
MI, opet, kad imamO menstruaciju, napaljenI SMO vise nego inace i mnogo NAM je zao sto se ne hebemO non stop... :lol:
 

Back
Top