A KADA ZAŽMURIM I PONOVO OTVORIM OČI ...

krvolok:
... da vas više ne vidim OVDE !!! :evil:
... prekrasno veče, vreme idealno, svi lepi i mladi ( sklon sam verovati ONO što pišete o SEBI ! ), a vi sedite za ovim skalamerijama, dok život prolazi i NE VRAĆA SE NIKADA VIŠE !!! :evil:


MA mi da imamo kesha ne bi smo bili ovde a i svi smo neki cudaci od kojih beze ljudi tako da ovde kao mozemo da glumimo neke face... ;)
 
Aleksej_BASO:
Zoves na vopi?? Mislim kada se seta onda se i ozedni. A Fala Bogu radnje rade...
ZOVEM !!! A povedi i onog Nenosa ( ne trebaju mi ni gaće, ni majica ! :lol: ), ali mi treba savet jer sam baš u sred' prodaje nekog P IV, a ne znam pravu cenu !!!
Ovo OZBILJNO, mis' : zovem vas na cugu SADA, negde gde još radi, a nije Bogu iza nogu !!!
Konsultuj debelog, pa javi, a za lakkki kesh ne brini, znaš da sam k'o Amerika !!! :-)
 
krvolok:
ZOVEM !!! A povedi i onog Nenosa ( ne trebaju mi ni gaće, ni majica ! :lol: ), ali mi treba savet jer sam baš u sred' prodaje nekog P IV, a ne znam pravu cenu !!!
Ovo OZBILJNO, mis' : zovem vas na cugu SADA, negde gde još radi, a nije Bogu iza nogu !!!
Konsultuj debelog, pa javi, a za lakkki kesh ne brini, znaš da sam k'o Amerika !!! :-)


MA debeli ti nece doci nema sanse... A i meni se sklapaju oci.......

Znac mora biti brzo da padne odluka gde, ne zaspem....

Gde bi mogli? Ja sam skroz na kraju pa mi je sve Bogu iza nogu..
 

Back
Top