Zene u kamionima-kombijima?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Pitanje za muskarce!!!

Sta mislite jel vas uzbudjuju zene koje voze neki kombi ili tako nesto, moze i kamion, ili Ladu (Niva, Riva)....


Idem ulicom, i vidim onaj neki kombi (mozda moze da se vozi i sa "B" ali nema veze) i izlazi nek plavisica ono guze Xtra!!! Faca slatka........


Uh!! :shock: :shock: :lol: 8-) :razz:


I onda kontam zasto me to uzbudjuje??

Mozda je to ono sto podsvesno vidim da je spretna sa velikim i glomaznim stvarima, pa ono.... 8-) :lol:

Ne znam ali mi je to bas sexy!! Naravno sve u slucaju da riba izgleda OK!!!!
 
Daltonista:
Ne biram po tome,idem po onoj narodnoj od biraca nema dobrog coveka :D
Imam neke druge fetise,kao recimo dugi nokti...


Sve je to OK dugi nokti (vestacki) platforme, mislim to svako voli, ali...

KAda vidim zensku da zna da barata velikm stvarima :lol: (vozilima) nekako, za nijansu me vise uzbudi, onda je to vec nesto malo vise od puke napale za dobrom ribom...
 
Aleksej_BASO:
Sve je to OK dugi nokti (vestacki) platforme, mislim to svako voli, ali...

KAda vidim zensku da zna da barata velikm stvarima :lol: (vozilima) nekako, za nijansu me vise uzbudi, onda je to vec nesto malo vise od puke napale za dobrom ribom...

Tebe sve uzbudi!!!!!!! :lol: Nema toga sto tebe ne moze da napali,samo neka je zensko i neka je lijepo!!!Da si vidio kako cura nosi kupus u kesi..............a da je zgodna,"rekao bi joj sto me napali kako je samo vrijedna"!!!!!!!!!! :lol:
 
Nedodirljiva88:
Tebe sve uzbudi!!!!!!! :lol: Nema toga sto tebe ne moze da napali,samo neka je zensko i neka je lijepo!!!Da si vidio kako cura nosi kupus u kesi..............a da je zgodna,"rekao bi joj sto me napali kako je samo vrijedna"!!!!!!!!!! :lol:


Znas ti si jedna od retkih koja me razume.

Pa kako da ne volim zene, koje nosi i kupus ako su simpa, samo sto su uglavnom kuje koje samo kesha traze.
 
U jeee, sad sam se setio nekog njesra filma koji sam gledao pre 4-5 godina, a radnja ide otprilike ovako: Naki ludi kamiondzija po nadimku Python vozi svoj kamion i namerno izaziva nesrece u kojima ubija masu ljudi... U svakom slucaju, mi neznamo ko i sta je Phyron do kraja filma kad saznajemo da je Python u stvari zensko...

Ja se vise ne lozim na devojke u kamionima (mada nisam ni pre)...
 

Back
Top