belgrade beer fest

cene piva na beer fest-u

  • preskupo

    glasova: 9 47,4%
  • prihvatljivo

    glasova: 5 26,3%
  • cene su ok

    glasova: 5 26,3%

  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .

bracus

Početnik
Poruka
10
dobro zezanje u gradu,ponovo.....
organizacija kvalitetna,ali cene???????
sve je bilo ok,izvodjaci su ok,ali koje su to popularne cene?
pivo,nejeftinije 70 dinara sa obilatim dodatkom pene....
pa zar i ovde majka mu stara???
ovde ste nasli da otimate cistu lovu,nema fiskalnih racuna,poreza i ostalih zavrzlama...
ne kazem da pivo treba da bude dzabe,ali ako je ovo festival piva,putite nas da bar isto i probamo!!!
bruka i sramota od domacih(pogotovo) proizvodjacha
vredi-cemu???
kako odoleti-vrlo lako za te pare!!!
sve samo ne svetsko
i nikako lavovsko
dodjite sebi!!!!
 
a063.gif
 
Ne kapiram što se bunite za cenu, pa od prvog festivala oni imaju "promotivne" cene piva... :roll: Ranije je barem bio neki muzički program, ali od one oluje pre dve godine kad su Piteri trebali da sviraju (pa su ih onda inteligentno premestili na Akademiju) festival je propao i u muzičkom pogledu. Samo gledaju kako da ukradu što više para... Ove godine ću festival da iskoristim da bih odvela klinca da vidi neki bend uživo. Idemo sutra na Irish Stew... Nadam se da nije nešto promenjeno i da će svirati sutra uveče.
 
milentisha:
Ne kapiram što se bunite za cenu, pa od prvog festivala oni imaju "promotivne" cene piva... :roll: Ranije je barem bio neki muzički program, ali od one oluje pre dve godine kad su Piteri trebali da sviraju (pa su ih onda inteligentno premestili na Akademiju) festival je propao i u muzičkom pogledu. Samo gledaju kako da ukradu što više para... Ove godine ću festival da iskoristim da bih odvela klinca da vidi neki bend uživo. Idemo sutra na Irish Stew... Nadam se da nije nešto promenjeno i da će svirati sutra uveče.
Ae vodite i mene. I ja sam klinac. Ja vala idem i danas i sutra i mozda cak i prekosutra. El. orgazam ne propustam.
 

Back
Top