Da li ste pozelele bar jednom da vodite ljubav sa curom?!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 75

Tema: Da li ste pozelele bar jednom da vodite ljubav sa curom?!!

viktorija
    Guest

Podrazumevano Da li ste pozelele bar jednom da vodite ljubav sa curom?!!

Nikad od kad znam za sebe do pre jedno par meseci nisu me privlacile cure,ali od pre neko vreme i nekog filma volela bih da probam. Neznam sta da radim. Imam stalnu i dugu vezu i u sex nam je super ali zelja je jos uvek jaka? ops: :?

levina
    Guest

Podrazumevano

nađi neku dobru i napred, nek ti gurne plastični, možeš i ti njoj.

viktorija
    Guest

Podrazumevano ima li nekoga

Ako ima nekoga neka mi pomogne i odgovori. Iskreno sta mislite?

viktorija
    Guest

Podrazumevano

jesi li probala, ima li neko ko jeste. Nije nista strasno zar ne?

levina
    Guest

Podrazumevano

ne boj se ništa, nabavi plastični i deri, najiskrenije.

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jel imas neku u planu ili samo mastas napamet?

viktorija
    Guest

Podrazumevano

iskreno imam, ali neznam kako da joj se priblizim. Mislim da je jednom jos u srednjoj skoli na ekskurziji ona nesto u sali pokusala, ali sve se svelo na zezanje neko.

viktorija
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio serpiko
    Jel imas neku u planu ili samo mastas napamet?
    Iskreno ima jedna ali neznam kako da joj se priblizim. Jos u srednjoj skoli na ekskurziji je kao nesto se zezala na taj racun ali samo sam tad shvatila kao salu.

levina
    Guest

Podrazumevano

samo ti njoj predloži i ne boj se, ljubi joj sise da prevrće očima, dobro je izljubi po pički i da vidiš radosti.

Guest

Podrazumevano

opusti se, sledi svoje instikte i budi svoja ostavi zaglusivace i bukace, znam nekoliko devojka koje mastaju o tome da budu u trojcu a nikada nisu probale pa sta treba da ih overim kao ***** svasta... zivi i zivi umetnost zivljenja
    pozdrav

Sexy ja
    Guest

Podrazumevano

Ja sam probala i ne svidja mi se nikako. Bar ne s tom curom. Bila je jedna sa kojom sam se samo ljubila i malcice mazila, dalje nismo otisle, ali taj osecaj necu nikad zaboraviti. Mada, odustala sam od slicnih pokusaja, ipak je musko musko. Kakvi vibratori i ostale gluposti. MESO!!!!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio levina
    samo ti njoj predloži i ne boj se, ljubi joj sise da prevrće očima, dobro je izljubi po * i da vidiš radosti.
    jesl iz iskustva. Cisto pitam da bih i ja znala kako da pocnem ako je to pocetak.

viktoriasiktret
    Guest

Podrazumevano da da da da

ja sa dva puta bila sa jednom devojkom i mogu ti reci da je glupo.Bolje je sa muskarcima,jedino sto je zenama meksi jezik

krešo
    Guest

Podrazumevano

ako ti je sa ženom do diranja, diraj, ne boj se, ja sam muško i volim žene, nisam ***** prije bih se otrovo nego guzio nekog bradonju ali kad vidim dvije žene da se maze uopće mi to ne smeta, čak je uzbudljivo, zato ne boj se izvataj je po sisama, i jubi je među noge, nek ona tebi vrati i biti će super.

Nia
    Guest

Podrazumevano

ja sam u pijanom stanju, u nameri da nadjem decka, zavrsila sa drugaricom i veruj mi lepo je. Definitivno devojke imaju meksi jezik! I, normalno, lepse se ljube.

krešo
    Guest

Podrazumevano

eto vidiš nia, ništa strašno, samo ipak žena nema luleka a od ljubljenja nema svršavanja.

Nia
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio krešo
    eto vidiš nia, ništa strašno, samo ipak žena nema luleka a od ljubljenja nema svršavanja.
    tu jesi u pravu, zato postoje muskarci, ne ljube se nesto narocito, ali imaju luleka

euripida
    Guest

Podrazumevano

svaka cura je vjerojatno to zamišljala samo to mnoge ne žele priznati jer su prestidljive i boje se tuđeg mišljenja.ja recimo nisam probala i velik je korak od jednog ka drugog.mnogo sam puta htjela ali cure s kojima jesam nisu izgleda lezbijskih sklonosti već sve obožavaju k... pa nek izvole.ali možsa su to moje samo sanjarije inaće bi došlo do tog.

jadnica
    Guest

Podrazumevano

ženske su upake kučke jedna prema drugoj,ali mislim da su u krevetu nježne.iako nemam iskustva takvog.

jadnica
    Guest

Podrazumevano

ja te razumijem jer je to svako zamišljao,ali velika je razlika između zamišljanja i da to zbilja učiniš i nemoj se upuštat bezveze u to ako misliš da to nije za tebe.ja sam to nmogo puta zamišljala ali mislim da nisam za takvu vezu.

krešo
    Guest

Podrazumevano

jadnice ima nas svakakvih, stvarno mi se gadi kad vidim da se vda muškarca žvale i vataju a vidio sam samo na filmu, ali kad se dvije žene miluju to mi je O.K. neka proba ako želi.

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako mastas, to se skoro svima desava nista strasno, ako te optercuje i okupira te svakim danom sve vise i vise, onda bi trebalo da to realizujes.

fantazije treba ispunjavati!

e sad da li ce ti se svideti ili ne, odgovor na to pitanje ces znati posle svega.
    otkrivaj svoju sexsualnost i pusti je da ispliva na povrsinu, nije sve u sexu ali je on dosta vazan za licnost osobe.

toliko od mene

3d
    Guest

Podrazumevano Re: Da li ste pozelele bar jednom da vodite ljubav sa curom?

Citat Original postavio viktorija
    Nikad od kad znam za sebe do pre jedno par meseci nisu me privlacile cure,ali od pre neko vreme i nekog filma volela bih da probam. Neznam sta da radim. Imam stalnu i dugu vezu i u sex nam je super ali zelja je jos uvek jaka? ops: :?
    Naravno da je normalno!
    Imam slichan "problem" vec duze vreme...
    Znam da cu sa devojkom probati kad-tad...
    Pitanje je vremena...
    8)

Guest

Podrazumevano

evo i ja sam se to zapitala,i ja bi to da uradim ali isto tako ne znam kako da prepoznam neku jos koja bih,a previse sam stidljiva da bih ja pitala jer osecam da bi ispala glupo
    ni ja ne znam sta da radim ako ti je lakse

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano ok

Hm, pa ako toliko zelis mastaj, ne preporucujem ti da probas, jedino ako zelis da budes biseksualka, a u najgorem slucaju lezbejka.

Slične teme

1. Pokusajte da ne vodite ljubav van braka
    Autor Marin55 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 12.01.2009., 23:54
  2. Da li ste pozelele bar jedamput da vodite ljubav se devojkom
    Autor viktoija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 21.11.2004., 17:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor