kikindska sramota

velika kikinda

Početnik
Poruka
1
da li znate da istorijiski događaj koji je čekan decenijama kod nas a to je da na stadionu čujemo našu himnu i vidimo našu zastavu i grb, uz koje smo odneli sigurnu pobedu, nije videlo više od pedeset posto građana zato što je lokalni provajder kablovske tv u kikindi iz ko zna kojih razloga isključio tv pink pre 20 h i nismo mogli da gledamo tv prenos. :shock:
 
E pa prijatelju sve ljude koje znam, a koji imaju kablovsku, imaju i antene koje nisu poskidali za nedaj Bože. Pa kad se nešto syebe, a oni boc antenu u TV i eto slike. Tako da ovo za vas u Kikindi koji nisu gledali utakmicu nije nikakvo opravdanje.
Mislim, ne mogu da verujem da vam je ovo opravdanje.
 
Nek se obrati Savi iz Kikinde. On zna kako da se obračuna sa raznim ******.ma(demonima), kur.vama, licimurima, jajarama i milijarderima
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@ Techa, to mi je bilo čega sam se setio kad sam prvi put postovao, ali sam bio u žurbi zbog nekog posla.
 
velika kikinda:
da li znate da istorijiski događaj koji je čekan decenijama kod nas a to je da na stadionu čujemo našu himnu i vidimo našu zastavu i grb, uz koje smo odneli sigurnu pobedu, nije videlo više od pedeset posto građana zato što je lokalni provajder kablovske tv u kikindi iz ko zna kojih razloga isključio tv pink pre 20 h i nismo mogli da gledamo tv prenos. :shock:
Brate,nista nemoj da mi pricas.
Meni nestane kablovska SBB u sred finala SPa Italija-Francuska. Sva sreca,pa sam malo hvatao neki kanal iz RS koji je prenosio,pa nekako odgledah finale. Inace UZAS!
I najgore je sto oni nemaju nikakve tehnichare u trecoj smeni da to odmah srede. Nego cekas do sutra dan ujutru,nekad i do podneva,da se njima digne **** da ti nameste.
Pa pre neko vece,nestada mi kablovska i TV i zajedno sa njom,narvno...Internet. Oko 23-00h...i brate sta da radim. Niti TVa,niti Interneta.
Da se ubijem kao siroce.
Ubacih DVD Gospodara prstenova da gledam dok nisma pobeleo.
:D:D
 
south:
@ples
a i ti zivis u kikindi? ;)
Ne brate. Evo Ilke ti je rekao. :D
Ja zivim u BGu trenutno. Kazem trenutno,jer sam prvih 6 meseci ove godine ziveo u Kini...nemoj da mi se smejes,znas! :D:D:D U Kini je bilo KEVA!!!
Samo sto sam bio dosao iz rasejanja :D:D i posle dan,dva gledam Finale i ispizdim jer mi nestane kablovske.
Sva sreca,pa sam se pokajao sto sam dosao par dana pre toga. Cim sam sleteo na aerodrom.Pa sam ovo iskulirao. :D:D
 

Back
Top