Ignore...

Sada nikog.
Povremeno sam imala neke likove na ignore listi,
uglavnom zbog PP-ova koje su mi slali.

Sto mi je bzvz - ne citam. Ako mogu. 8-)
 
Kad nekoga stavite na ignore, necete videti samo sadrzaj njegovog posta, ali ce te videti njego nick da je tu nesto ostavio. Takodje ce te videti neki njegov post u tudjem, ako ga neko quote-uje... jbga.
I da, moderatori se ne mogu staviti na ignore uopste :evil:

Tako da ignore i nema nekog smisla u sushtini.
 
Kad_LupimLupim:
Tako da ignore i nema nekog smisla u sushtini.
Ima jednu korisnu stranu - ne mozes dobiti PP od te osobe.

Mene vise zanima sta znaci kad nekoga stavis na listu prijatelja? mislim, kakve konkretne efekte to ima - posto ih ne videh... Pa, ako neko zna, neka napise. Hvala.
 
Lista prijatelja... vidi ovako, imash gore u meniju onom, gde ti je Korisnicki profil, Cesto postavljana pitanja, Lista korisnika... itd. Imas onaj meni Precice i tu opciju Pregledajte listu prijatelja. Kad kliknes tu, izadje ti mali pop-up prozor sa tom listom i pored svakog imena online statusom. S tim da, ako je korisnik sakrio svoj online status, nece ti ni tu biti prikazan... to je to. Ja drugo svrhu na nadjoh.

Btw, nisam znao da ne mozes dobiti PP od korisnika koji je na ignore... mada moram da priznam da je skroz logichno jel... i da je to verovatno i primarna svrhe ignore-a. To objasnjava i zasto moderatori ne mogu biti na ignore listi... ebem ti :evil:
 
Sta je to ignore
c018.gif
 

Back
Top