LJUBOMORA!!!!!!!!

Jesam ponekad. Kad osetim da se njemu dopada neka druga. Mislim, to je normalno da nam se dopadaju malo i drugi ljudi kad smo u vezi. I ja bih se odrekla tog svog prava samo kad se i njemu nikad ne bi dopala neka druga. :smajlikojinestosilnozeliisvestanjedatraziprevise:
 
Sharlote:
Jedna od najgorih stvari koju muskarac moze zeni da uradi je da ne pokazuje ni malo ljubomore zbog nje. :D

Ох, Божеееее.....:-?


Ако смо у вези, и осећамо да смо окренути једно другоме, зашто би ико показивао љубомору? Чему она служи? И ко може да буде срећан ако му је партнер љубоморан? Шта је лепо у томе?

Правите везе на накарадним вредностима!
 
Hellen:
Ох, Божеееее.....:-?


Ако смо у вези, и осећамо да смо окренути једно другоме, зашто би ико показивао љубомору? Чему она служи? И ко може да буде срећан ако му је партнер љубоморан? Шта је лепо у томе?

Правите везе на накарадним вредностима!
e025.gif
 
Hellen:
Ох, Божеееее.....:-?


Ако смо у вези, и осећамо да смо окренути једно другоме, зашто би ико показивао љубомору? Чему она служи? И ко може да буде срећан ако му је партнер љубоморан? Шта је лепо у томе?

Правите везе на накарадним вредностима!

Pa dobro ne uvek. Ali ponekad se podsetis da te neko zeli ako je malkice ljubomoran bas zbog tebe. :)
 
boga mi
ja kada dovatim neku koja ga gleda, ili mu kaže dobar dan...a znam da se ne poznaju...
ja odmah rasčistim stvari, tu na licu mesta.
njemu lupim šamar, a njoj kažem šta hoćeš od njega....
tako je dobio sms juče ujutru..oko 7...ma šta ima da mu piše?
naplavila sam ga!
jes da je sms bio od parking servisa, o isteku parkinga...
ali...moram uvek biti oprezna.
i držim ga na oku.muškarci su prevrtljici.
jel da?
 
Ljubomora - u malim količinama je začin veze, bez nje jelo, ovaj veza :lol: nema ukusa iako ima sve druge sastojke prema receptu, međutim dešava se da ljudi previše zabibere i posole jelo i onda ode mas' u propast :lol: ma odoh ja na kulinarstvo.
 
pajamaca:
boga mi
ja kada dovatim neku koja ga gleda, ili mu kaže dobar dan...a znam da se ne poznaju...
ja odmah rasčistim stvari, tu na licu mesta.
njemu lupim šamar, a njoj kažem šta hoćeš od njega....
tako je dobio sms juče ujutru..oko 7...ma šta ima da mu piše?
naplavila sam ga!
jes da je sms bio od parking servisa, o isteku parkinga...
ali...moram uvek biti oprezna.
i držim ga na oku.muškarci su prevrtljici.
jel da?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tako treba
 
MAGDALENICA:
Pa dobro na tom sajtu pise da postoji i opravdana i realna ljubomora.

Ma da ali i potvrdjuje ono sto sam vec i rekla... ;-)
"Jedan je od najčešćih motiva neurotične ljubomore osjećaj nesigurnosti, nepovjerenja u samoga sebe. Neurotična ljubomora nije neka posebna pojava u duševnom životu, nego je samo jedna komponenta neurotične ličnosti. Čovjek nesiguran u sebe često ne vjeruje da će mu poći za rukom da svog partnera trajno veže uza se, da će mu se uvijek sviđati, da će zadržati njegovu ljubav..."
 
još će da mi kaže i da sam nesigurna.
jel mi ti spuštaš slušalicu?


e,žene. ima mnogo toga.
pogotovu u cilju ispitivanja (granice živaca) ljubavi partnera.
i to sam sretala kod visoko obrazovanih šmizli;)
 
Ja sam iscasena - ljubomorna sam na bivse , tj na njihove sadasnje. Ti moji bivsi bi valjda trebalo da vecno pate zamnom , da bi bila secna. Al nece bezobraznici nego zive dalje. I imaju nove ribe... Koji bezobrazluk...

A muz .. na njega nisam ljubomorna, bas me briga dal ga smekaju...i dal on smeka...ako nadje bolju , ma nek ide... Ko zna mozda i meni naidje nesto bolje tad... :evil: :lol:
 

Back
Top