IZGUBLJENA EREKCIJA U TOKU SEXA

shashava

Obećava
Poruka
75
Ahm... Zdravo.. Evo malopre se mom decku dogodila jako nezgodna stvar koja je mene ostavila zbunjenu.. :? :confused: :shock:
Znachi, u toku sexa je izgubio erekciju :| i to, u stvari, nije prvi put... dogodilo se vec 3-4 puta ranije a zajedno smo godinu dana.
E sada, ja ne znam sta sve moze da bude razlog ovome...
Da li vam se tako nesto dogodilo i zasto? Najvaznije :arrow: da li ovo ima neke veze sa mnom iliti devojkom??

(molicu one koji mogu samo da nagadjaju i sl. da zaobidju)
 
Znam da moze da se desi na pocetku veze,jer nekim muskarcima je potrebno
da se naviknu na novu osobu.
Ali i to i ovo kod tvog decka je nesto do njega.
Moze da bude nesto i psiholoski.
Nekima na primer opadne kad stave kondom,a pre toga sve u redu.Strucnjaci kazu da je to psih.problem.
Ne znam da li sam ti pomogla.
 
pa ako seks potraje, normalno je da postoje oscilacije krvnog pritiska u penisu.Uzroci mogu biti mnogobrojni
-od preterane zelje da postuje tvoje potrebe, on se uzdrzava
-njegov organizam je istreniran da do orgazma dolazi u nekoliko minuta
-specificnosti ili sitne razlike u konstrukciji uro-genitalnog sistema pojedinca
-a moze biti razlog i nesto sto ga je naglo`spustilo` u uzbudjenosti-nehigijena, odn.neprijatni mirisi, poneki `bezobrazan` zahtev devojke koju je on, u svojoj zaljubljenosti idealizovao i sl.

onda nastaju psiholoske varijante
-blam, ukljucuje superego angazujuci ga u zelji da ne `razocara`.
-gubitak samopouzdanja i poverenja u svoju `opremu`
-strah unapred od sledeceg odnosa

bez sekiracije. vadis mlohavu bananu i onda prelazis na varijantu razmene pljuvacno-genitalnih sokova, obostrano, a nakon par minuta opet cepaj ! Kad se predje taj kanal, nastavak moze biti vrlo, vrlo dugacak.
a postoje i mali trikovi
-pre seksa isprazniti besiku, jer pritisak besike na prostatu blokira dovod krvi
-event.fizioloske probleme onemoguciti smanjenjem alkohola i cigareta
-sve okrenuti na zajebanciju i nastaviti sa mazenjem dok se bokser ne vrati iz kornera

u zivotu velikog broja muskaraca postoji faza kad se to javlja.Uglavnom negde oko 25.godine.Prodje i to.

dakle, moj zakljucak je da se radi o normalnoj pojavi.
bitno u tome je da ga ne tesis, jer ce to doziveti isto kao podsmeh.Skreni mu paznju da postoji jos ekstremiteta na njegovom telu, koji uspesno mogu obavljati funkciju penisa i neka nastavi.
 
shashava:
Znachi, u toku sexa je izgubio erekciju :|
a090.gif
 
shashava:
Ahm... Zdravo.. Evo malopre se mom decku dogodila jako nezgodna stvar koja je mene ostavila zbunjenu.. :? :confused: :shock:
Znachi, u toku sexa je izgubio erekciju :| i to, u stvari, nije prvi put... dogodilo se vec 3-4 puta ranije a zajedno smo godinu dana.
E sada, ja ne znam sta sve moze da bude razlog ovome...
Da li vam se tako nesto dogodilo i zasto? Najvaznije :arrow: da li ovo ima neke veze sa mnom iliti devojkom??

(molicu one koji mogu samo da nagadjaju i sl. da zaobidju)
A ti brze bolje na 4um da ga cinkaris. Pa evo mog misljenja.
Mozda mu je umm odlutao na neko drugo mesto. Mozda se nije dobro skoncentrisao i krenuo da misla na... lupam jagnjetinu i kaze mmm ala mi se jede jagnjetina i onda krene da misli o hrani i sledece sto znas je da skaces po jastuku a on u kuhinji nabacuje mast.
 
Dva moja druga su počela da imaju takve povremene probleme...
I doktori rekli nije to ništa, davali neke injekcije u penis....
Stanje se popravljalo i tako oscilovalo.
A onda došao stručnjak i našao neku urološku boljku , neke sitne dal beše trihomonas....nešto što su u gradskom zavodu opisali , ma to nije ništa strašno i kultura je čista...
Nešto što izjeda sluzokožu...ali naravno neprimetno...

E sada , em što je opasno jer ulazi i u kanale, pa smanjuje kasnije plodnost, em što izaziva neprimetno osećaj štapića u penisu, i glans postaje slabije osetljiv...

U ova dva zadnja nadjoše uzrok za povremene impotencije, i smanjenje ejakulata...
I neka unakrsna terapija i kod obojice nestadoše problemi .
Sad je interesantno to što se oni ne znaju, i što ako ovoga ima još po Beogradu, onda loše pažljivi lekari mogu dar mar da naprave....
 
mshone:
pa ako seks potraje, normalno je da postoje oscilacije krvnog pritiska u penisu.Uzroci mogu biti mnogobrojni
-od preterane zelje da postuje tvoje potrebe, on se uzdrzava
-njegov organizam je istreniran da do orgazma dolazi u nekoliko minuta
-specificnosti ili sitne razlike u konstrukciji uro-genitalnog sistema pojedinca
-a moze biti razlog i nesto sto ga je naglo`spustilo` u uzbudjenosti-nehigijena, odn.neprijatni mirisi, poneki `bezobrazan` zahtev devojke koju je on, u svojoj zaljubljenosti idealizovao i sl.

onda nastaju psiholoske varijante
-blam, ukljucuje superego angazujuci ga u zelji da ne `razocara`.
-gubitak samopouzdanja i poverenja u svoju `opremu`
-strah unapred od sledeceg odnosa

bez sekiracije. vadis mlohavu bananu i onda prelazis na varijantu razmene pljuvacno-genitalnih sokova, obostrano, a nakon par minuta opet cepaj ! Kad se predje taj kanal, nastavak moze biti vrlo, vrlo dugacak.
a postoje i mali trikovi
-pre seksa isprazniti besiku, jer pritisak besike na prostatu blokira dovod krvi
-event.fizioloske probleme onemoguciti smanjenjem alkohola i cigareta
-sve okrenuti na zajebanciju i nastaviti sa mazenjem dok se bokser ne vrati iz kornera

u zivotu velikog broja muskaraca postoji faza kad se to javlja.Uglavnom negde oko 25.godine.Prodje i to.

dakle, moj zakljucak je da se radi o normalnoj pojavi.
bitno u tome je da ga ne tesis, jer ce to doziveti isto kao podsmeh.Skreni mu paznju da postoji jos ekstremiteta na njegovom telu, koji uspesno mogu obavljati funkciju penisa i neka nastavi.


100% tačno! I sve ostalo što nije označeno je tačno!
 
bash lepo sto ste mi dali tako fine odgovore
a ja sam se inace malo zeznula povodom toga.... kada mu se to ranije dogadjalo, uvek sam reagovala normalno ali ne i ovoga puta... ovaj.. samo sam promrmljala da moram da spavam a onda sam ustala jer naravno nisam mogla da zaspim, a zatim naravno ni on nije mogao da spava i onda se tusirao duze od sat vremena i sada je opasno ljut na mene. Eto. cist dokaz kako nizbogcega nastaju problemi.
 
shashava:
bash lepo sto ste mi dali tako fine odgovore
a ja sam se inace malo zeznula povodom toga.... kada mu se to ranije dogadjalo, uvek sam reagovala normalno ali ne i ovoga puta... ovaj.. samo sam promrmljala da moram da spavam a onda sam ustala jer naravno nisam mogla da zaspim, a zatim naravno ni on nije mogao da spava i onda se tusirao duze od sat vremena i sada je opasno ljut na mene. Eto. cist dokaz kako nizbogcega nastaju problemi.

Ej, stvarno, morate da smislite nešto novo, bez zezanja. Prvo, ako stvarno dugo traje seks, hoće da splasne pevac, to je tačno. Probajte narednih nekoliko puta da završite nabrzaka, ali baš na bombaka. Zatim, ako neko od vas dvoje ponavlja isti scenario iznova i iznova, a drugo se suzdržava - eto problema. Najgora varijanta je da ne prevaziđete tu barijeru, jer je u tom slučaju razlaz neminovan, ali ne dolazi odmah nego se cedi, cedi, traje gnjavaža, sve ostalo se kvari, čak i stvari koje su najbolje funkcionisale (odlazak na boks meč lokalnog tima :lol: )...
Menjaj nešto!
A čekaj, što je ljut na tebe? Nije ljut, barem ja ne bih bio ako sam zaljubljen u neku, pre bih bio zabrinut, a izgledao bih kao ljut. Razgovarajte.
 
uf, uzas!

ni ja nisam znala kako da se ponasam kada mi se to desavalo, a trajalo je nekoliko meseci!!!

samo sam govorila da nema veze, da se desava, da ce biti bolje sledeci put, jer na pitanja nije znao da odgovara! ni o cemu razmislja ni da li je do mene i sl.

i dok sam ja bila strpljiva, drugovi su mu priznali da se to dogodilo svakome, cak i po vise puta, i da ako mi je stalo necu naci drugog i necu ga ostaviti i tako je i bilo!

on je bukvalno prolazio kroz pakao...

a sad, toliko nam je dobro, da sam na to i zaboravila :)
 

Back
Top