da li ste zažalili što ste u braku?

da li ste zažalili što ste u braku

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

plesac

Zainteresovan član
Poruka
116
Da li se dana sbrakovi sklapaju zbog fore vreme vam je ili "dokle ce te tako da se vucarate" ili zato sto se ljudi stvarno vole?Šta je bitno za brak,ljubav,razumevanje,tolerancija,pare.....Ima lineko podatak koliko se ljudi razvede u ovoj nasoj zemlji u poslednje vreme
 
LJUBAV. Sve istice iz nje (razumevanje, tolerancija, trpljenje, zrtva). Ljubav koja nije zaljubljenost!!! Moj brak (kao i mnogi) nije najsrecnija prica ali ga volim, borim se da bude jedno ,,lepo putovanje,, maksimalno se trudim da zena bude zadovoljna (da bi bio i ja). Ako supruznici ne pozure da sazru i priblize se jedno drugome sto pre, mnoge stvari zardjaju i razvode se pod stare dane a da i ne znaju pravi razlog. A razvoda ima mnogo bas zato sto se nisu na vreme usaglasili i prevarili se kako ce im brak biti kao kad su se zabavljali. Greska!
 
Brak je jedno veliko g..v..no sa slagom:lol:
cim slaga nestane.......:p
salim se, mada tako stariji ljudi pricaju

Ovo je moja interpretacija:
Brak je krhka biljcica.
Dokle god je zalivas i negujes cvetace, u suprotnom se osusi i uvene8)
Kada osoba stupi u brak mora da shvati da otvara novo poglavlje u zivotu. Da pocinje novi zivot pun odricanja i kompromisa.Ne kazem da nema lepih stvari, ali da bi paru bilo lepo moraju prvo da se usklade, da veruju jedno drugom, da se medjusobno postuju i da budu prijatelji. Ko to ne uspe, biva nezadovoljan, neispunjen i pravi gluposti.Kormilo zivota je u nasim rukama. Kako ce brod da plovi zavisi samo od nas;)
 
esperanca137:
Brak je jedno veliko g..v..no sa slagom:lol:
cim slaga nestane.......:p
salim se, mada tako stariji ljudi pricaju

Ovo je moja interpretacija:
Brak je krhka biljcica.
Dokle god je zalivas i negujes cvetace, u suprotnom se osusi i uvene8)
Kada osoba stupi u brak mora da shvati da otvara novo poglavlje u zivotu. Da pocinje novi zivot pun odricanja i kompromisa.Ne kazem da nema lepih stvari, ali da bi paru bilo lepo moraju prvo da se usklade, da veruju jedno drugom, da se medjusobno postuju i da budu prijatelji. Ko to ne uspe, biva nezadovoljan, neispunjen i pravi gluposti.Kormilo zivota je u nasim rukama. Kako ce brod da plovi zavisi samo od nas;)
Kako poetichno Bozhe....pa naravno da ima i odricanja. Odricanja ima i kad dobijesh novi posao.
Brak je kao i svaka druga veza VEZA. Koja je na papiru potpisana.
Ne kajem se. Volim to shto sam u braku, nismo se venchali zbog "duzhine" veze, vec zatoshto smo tako odluchili, to nam se svidjalo...potpis je bio neminovan zbog administracije, a nebitan zbog samih nas.
Moja pravilna odluka u zhivotu...volim shto ga pravim sretnim, a i on mene...
 
Ja sam bila zazalila sto sam u braku pa sam iz njega izasla i mislim da mi takva "avantura" vise nece pasti na pamet.Zakljucila sam da to jednostavno nije za mene i tacka,Mene to gusi i predstavlja veliki napor.Naucila sam da zivim sama i to mi se jako svidja.Decu imam,majstore platim,idem kud hocu i radim sta hocu i kad hocu.Ljubavi sam u zivotu imala dovoljno i da mi se vise ni jedna ne desi ja sam ostvarena i zadovoljna.A i moje misljenje je da nema te ljubavi na svetu koju brak ne moze da upropasti.Nekako ispada da ja volim sve sto vole muskarci osim fudbala i zena a kao takva nisam nesto podobna. :wink:
 
Jedan moj prijatelj "mudri starac" :D ima izreku koju često citiram:
"Ne kvari vino vodom ni ljubav brakom"... može biti da tu ima istine....
Ljudi više nisu tolerantni, nemaju vremena da obrate pažnju na potrebe onog drugog....
Nadam se da postoje srećni brakovi, nadam se da će jednog lepog dana i moj biti takav, ako ga bude.

Mada, čitajući vaše postove, unapred sam zažalila:D
 
malochas kao odem na pivo s nekim drugarom...laki je vetj 7god u ns mashinstvo ovo ono...aj netjemo ovako...

lakija znam iz osnovne...sjajan momak uvek bio...on me upoznao s tom waitsom i slichno...lakijeva prva cura je bila moja simpatija pre njegova cura...i laki je bio s njom recimo 4tu godinu i prve dve faxa...i reaskinu oni...u vishe navrata smo prichali o svemu tome to ga je bash pogodilo...zimus u nekom kafitju vidit tu curu...btw tu je radila pre 7god...i kao eee zdravo i to je to...vidim s nekim shmokljanom...posle chujem to joj muzh...otishla da bere pomorandze u grxhq i udade se...i laki je vetj 3god s nekom drugom...od chega 2 zhive zajedno u nsu...mi se vidimo 2-3x godishnje...deshavalo se i redje...i sad zavrshava fax i kao tu je u gradu...malochas mi kazhe da se verio pre 10dana...i eto ga...prvi chovek iz mog drushtva koji se verio...chudno...i sad slusham mu planove ovo ono...i mislim se majko mila kako je sve to daleko od mene...kako ja ne mogu sebe da zamislim u toj nekoj ulozi...ok kao verili se al planiraju i da se uzmu i sve...super se slazhu i nema ono tipa ti cedish tubu odozdo a ja sa sredine i slichne gluposti...aaaal opet choveche come oooon...a gledam devojke relativno mlade u dvorishtu chuvaju decu i gledaju ko prolazi...seo sam jednom kao da poprichamo...i one tu prichaju o nekima koji su se doselili tu u ulaz pored...ma nosite se...ovi svi za par dana odoshe natrag na nauq...opet ko pre...aaaaa uzhas uzhas uuuuzhaaas...vedrije teme vedrije teme...
 

Back
Top