Stan -Beograd

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Dakle....
potreban mi je stan....na cuvanje ili da je kirija prihvatljiva...?
Znam da ce sada biti ono " i tata bi sine...ali na meni je da probam....I izvinjavam se unapred sto ovo postavljam ovde,ali sam pomislila da je ok. Promena sredine bi mi jako dobro dosla. Takodje mi i ovo pade na pamet.....mozda bi u obzir dosla i zamena stana na par meseci ili pola godine,kako se to u svetu vec radi.....Znaci ,evo...dajem Kotor za BG.....6 meseci....
Ovo je za sada samo moja luda zelja ....ali ako naidjem na nesto interesantno pakujem kofere .....
Ovo takodje vazi za bilo koji drugi grad u Evropi.....eto....menjam !!!
 
Stan na čuvenje, zato što si ti čuvena, pa da narod kaže kad se odseliš: ovde je stanovala ĐuraMornar. Ih, Kotor zimi, pa da završe u ludari kotorskoj. Ne znam šta će narod reći na tvoj predlog, podržavam tvoju želju sa promenom sredine, puna jedra i svako dobro...Džuro, ćao ..
 
Hvala.....:)Ali Kotor i zimi zivi....to je ustvari jedini grad na Crnogorskom primorju cija sezona ne traje dva meseca. Pa zar zaboravljas Novembarske "pasticade" ,pa karneval pa cuvene maskinbale....sve je u tih par meseci zimi.....ali to nije vazno,naravno da niko nece doci ako ga neko tera...vec ako zeli malo okusiti zivot na moru van leta.....Eto,cisto avanture radi....zato i ja zelim da se otisnem negde ,sasvim mi je sve jedno gde.....Beograd,Bukurest,Budimpsta, Brac, Bolognia...ma sve jedno...samo da se ide.....
Predlog je vrlo ozbiljan.
 
btw...ja imam gde da odem u BGD npr...ne radi se o tome,svi moji prijatelji su tamo....sva rodbina....ali ja ne zelim upravo to sto si rekao ...da se nekom "uvaljujem".Osim toga ne dolazim na 10 dana ....Znas kako kazu "svakog gosta 3 dana dosta" ;)
 
Ма ја бих ти дао своју, само да котор није у црној гори.. да је нпр. на месецу...
crazy-1.gif
 

Back
Top