muskarac i ISTINA
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: muskarac i ISTINA

j_o_v_a_n_a
    Guest

Podrazumevano muskarac i ISTINA

sta mislite da li su muskarci kad osecaju da je devojka sa kojom su zena njihovog zivota,spremni da je:mnogo vole,paze,oprastaju,cekaju na sex ako znaju da je nevina...koliko dugo?......i imate li jos neku ideju?
    da li za pravu ljubav ,za koju kazu da su spremni da umru i daju 2 litra krvi,ZAISTA DAJU SEBE I SVOJ ZIVOT TOJ DEVOJCI CAK IAKO ZNAJU DA ONA OSECA TO ISTO???

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Hm.. Pitanje je prilicno glupo.. Al ok da ipak odgovorim.. Ne znam za druge ali znam za sebe, da bi devojku koju volim cekao i kad bi trebalo godinu dana i duze, ali samo da je to ona, spreman sam da ulozim u vezu, i cak sta vise devojci posvetim skoro svo moje vreme, batalim i druge obaveze samo da bi se njoj posvetio i vise vremena sa njom proveo.. Jer kad nekog volis, i uzvraca ti ljubav na nacin koji je dobije od tebe zasluzuje da se boris za tu ljubav, da mu se posvetis, i jednostavno da se borite oboje dok ne uspete.. Ne znam koliko sam pogodio temu odgovorom, ali eto nesto i od mene

j_o_v_a_n_a
    Guest

Podrazumevano bravo

bravo.to je ono sto me zanima.pogodio si temu.hvala ti.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Naravno da su spremni... Isto kao i zene...
    Dovoljno je pogledati sva ona divna umjetnicka djela, koja slave ljubav...

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Malo sam skeptican! Mislim, sve je to u redu, ali u takvim vezama to zna da zamori, a posebno ako su oni (par) malo preke naravi!

fleka
    Guest

Podrazumevano Re: muskarac i ISTINA

Citat Original postavio j_o_v_a_n_a
    sta mislite da li su muskarci kad osecaju da je devojka sa kojom su zena njihovog zivota,spremni da je:mnogo vole,paze,oprastaju,cekaju na sex ako znaju da je nevina...koliko dugo?......i imate li jos neku ideju?
    da li za pravu ljubav ,za koju kazu da su spremni da umru i daju 2 litra krvi,ZAISTA DAJU SEBE I SVOJ ZIVOT TOJ DEVOJCI CAK IAKO ZNAJU DA ONA OSECA TO ISTO???
    malo je takvih muskaraca,ja prvi nisam takav mada kada upoznajem neku devojku onda pricam sve najbolje o meni,hocu da kazem da su svi isti i treba ih se paziti.

frajer_
    Guest

Podrazumevano

esperar? toda la vida si hace falta.......

f
    Guest

Podrazumevano

tato ti je to mala.

Slične teme

1. Istina da ili ne
    Autor IQ-PLUS u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.03.2006., 17:40
  2. Zauzet muškarac = dobar muškarac (?)
    Autor Milojko Vasic u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 23:09
  3. ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA!!!!!!!!!!!
    Autor Elishabeth u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 04:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •