KAFANA "TRICA"

opijum

Iskusan
Poruka
6.043
Dragi moji , 19-og avgusta pocinje SP u kosarci, u dalekom Japanu, gde sunce izlazi :D
Povodom toga, otvorena je ova kafana, da se tu malo skupljamo, popijemo, prezalogajimo nesto,ali bogamo i NAVIJAMO za nase kosarkase. Zasluzili su valjda toliko od nas. Koliko su nas samo puta obradovali, koliko medalja doneli, vratili osmeh na lice, radovali se njihovim pobedama. Pre 4 godine su postali Svetski prvaci usred Amerike, secate se sigurno, kako smo se veselili :D
Ko voli kosarku i sport,nasu reprezentaciju, izvolite, dodjite, da zajedno, bodrimo nase, da prodiskutujemo svaku utakmicu, i sto je najvaznije , da budemo uz njih , i sad kad bas nasa kosarka nije dala neke rezultate poslednjih godina.
NAPRED nasi kosarkasi, MI SMO UZ VAS !!!!!!!!! :D
 
Basketball-1.gif
Basketball-1.gif
Basketball-1.gif

Oma dajem glas za kosarku,za razliku od fudbala,obozavam je,bravo Opjum!!!
 
... ja se izvinjavam sto pojma nemam kad su koje i gde olimpijade i svetska prvenstva u fudbalu i kosarci,...
strele i lukovi su me nacisto zaludeli jos pre petnaest godina i u mom kalendaru sporta obelezene su samo tri nedelje sezone lova na patke ( kraj februaru i pocetak marta ) i velikim slovima pise:
,,... neni skida divlje patke u letu,... domace ,,guske,, i ,,curke,, suzdrzite se,... posle je cela godina vasa,,

... ...
 
nebo_ch:
... ja se izvinjavam sto pojma nemam kad su koje i gde olimpijade i svetska prvenstva u fudbalu i kosarci,...
strele i lukovi su me nacisto zaludeli jos pre petnaest godina i u mom kalendaru sporta obelezene su samo tri nedelje sezone lova na patke ( kraj februaru i pocetak marta ) i velikim slovima pise:
,,... neni skida divlje patke u letu,... domace ,,guske,, i ,,curke,, suzdrzite se,... posle je cela godina vasa,,

... ...

Ma, sta se izvinjavas :D ,samo ti lovi tu zivinu :roll: ,a mi cemo da navijamo, :D a, ti ako te put nanese,svrati na pice, moz' ti se dopadne i kosarka :D
 
Jugoslovenka:
Evo i mene da navijam..
Tu su kokice, hladan sokic, udobna fotelja i naravno dobro drustvo...
Dobro dosla :D
Do subote cu napisati raspored utakmica kad nasi igraju, cini mi se da s Gaucosima igramo rano ujutru u 6 sati, ali ce da gledam i navijamo :D
E, da samo znaju nasi KOSARKASI, kave navijacice imaju :D , i navijace naravno ;) , leteli bi po parketu, ka' tice :lol:
Dakle, drustvo, spremamo se za zestoko navijanje :D , uz dobro pice i ice, bice :D suupeeeerrrr :D
 
Beli Luk:
A di ti je bwe pivo?Kako je to navijanje brez pomenutu tekutjinu!?Oma da nabavis gajbu...dve...za svaki slucaj i da me pozoves,oma......

Luki, si se ti zabunil :confused: malcice, ne treba niko da donosi nista, sve je vec u kafanu,spremljeno :D eno ti tamo..vis' u onaj spaij'z, gajbi i gajbi :lol: uzmi kolko oces :lol: ajd ziveli ;)
 
Ha!!!Vid sad ovo :-D:-D:-D sam uspel izgleda.....ima da pewa...cek sad da se nasmejem:grin: eee taaakooo....bwe.......a di nam je Sneza bwe....sam pozeleo bajadewe:-(.....uh........
 
Beli Luk:
Ha!!!Vid sad ovo :-D:-D:-D sam uspel izgleda.....ima da pewa...cek sad da se nasmejem:grin: eee taaakooo....bwe.......a di nam je Sneza bwe....sam pozeleo bajadewe:-(.....uh........

BRAVO Luki, vis' da moze...........samo se ti smej :lol: :lol: :lol: , a i pevacemo......smej se, uvek se smeeeeeeeeeejjjjjjj :lol: :lol: :lol:
Stvarno nema nam ni Sneze, ni Mahe :( , a veceras bogami nikog, svi negde zbrisali :roll:
 
Beli Luk:
Aaa....vec sam se uplasil....ova Yugo umal da me ....uh........ma za kaznu ce da peva bowbene pesme iz AVNOJ-A

Dragi. oprosti sto sam te uplasila.. :shock: .nije bilo namerno..pa naravno da ima piva...
Ja sam spremila repertoar sa pesmicama pa kad god zazelis....recitovacu...pevacu, ako treba samo tebi na uvce.. :lol: :lol: :lol: .
 
Baba???:
Šta je ovo bWee??

Kakav neposluh!!!

Kako sta je :shock: ...pa zakucavanje "trica" :lol: ...ovaj, sam se malo :confused: ,znas Baba, ovo ti je novootvorena kafana 'trica", povodom SP u kosarci, eto :D
E, ima i piva ...ladnog, bice vruce, kad pocnu utakmice i navijanje, pa da se razladimo :lol:
Pa, navrati na pivo i zakucavanje, moz' da vedzbas, imamo i kos :lol: ;)
 

Back
Top