koncert TOTO

ma domudili su vishe sa tim penzos come back bendovima
nek dovedu bre nekog ko je snimio album,pa barem u ovom veku,da ne kazem ove godine
ono...peperse 8)
umrece neko na stejdzu jbt,moracemo da platimo sa'ranu

btw divlja jesi to htela da napises laptop? :mrgreen:
 
i bre...
pa ovaj album je iz ove godine, mislim da je izašao u januaru!
ja sam bila na koncertu:p
jesu metuzalemi...ali su doktori;)
sine, pročešljaj malo...videćeš da su dobri,ljubi te majka.
baš je bio dobar koncerat.
sutra ću da turim neku fotku.
(i neku pesmu)
sad mi se spava
 
MASTERMIND:
da nije k'o u lepoti poroka,onaj fazon pogacha na glavu i drveni malj :lol:

Moze malj, redje kamenje ili sekira. A to sa pogacom je fora da se kaze "Ne ubijamo te mi, nego ovaj hleb". Starci su vec bili oni od 50 godina. A slicno su radili Japanci, oni ih ostave u sumi. Stanovnici Sardinije iskopaju grob, dovedu starca i onda ga mlate cepanicom dok sam ne upadne u grob. Praksu obavljala deca. Al' je fora da "kao" nisu osecali strah, vec su se nadali boljem zivotu na onom svetu.

Stigo mi novi hard 320 giga! :razz:
 
ToTo? To je onaj kex? :lol:
5 maso ljudi je bilo, a Taš prima 15.000, tri puta više, a onoliku su dreku digli..
A šta ima taj Toto, Rosanu, onda Afriku i treći sam hit zaboravio..to više ni na radiju ne puštaju..
Mislim, možda su ovi zaspali u 80. mislili da dolazi Toto Cotugno, on je imao onaj superšit la šate mi KANTAre, a možda su mislili i da je stigao TITO himself..
 
HeBePoBaTaH_:
ToTo? To je onaj kex?
p.toto.pakovanje.jpg

keks je bolji :)
 
Ма дувајте ми......... у свећу!!!
МаТорци!!!
А пеперси су ваљда клинци!? Па да, сви су испод 36- е
$#$&(/)(/)()=!!!!!!
 
divlja:
Moze malj, redje kamenje ili sekira. A to sa pogacom je fora da se kaze "Ne ubijamo te mi, nego ovaj hleb". Starci su vec bili oni od 50 godina. A slicno su radili Japanci, oni ih ostave u sumi. Stanovnici Sardinije iskopaju grob, dovedu starca i onda ga mlate cepanicom dok sam ne upadne u grob. Praksu obavljala deca. Al' je fora da "kao" nisu osecali strah, vec su se nadali boljem zivotu na onom svetu.

Stigo mi novi hard 320 giga! :razz:
МицооООООоо!!! Дај мало!! Што си так'а?!
 
Guru 42:
Ма дувајте ми......... у свећу!!!
МаТорци!!!
А пеперси су ваљда клинци!? Па да, сви су испод 36- е
$#$&(/)(/)()=!!!!!!
:)
ali pepersi su (pored toga sto su nevidjeni muzichari) i najatraktivniji bend na svetu
na njih idu i oni koji ih ne slushaju 8)
ono..snimaju albume,prze po belom svetu,likovi skachu sa stejdza,ribe vrishte i skidaju bruseve.. 8)

beavisnbutthead.gif




"by the way" 8) ko sledeci dolazi,Dire Straits? :mrgreen:

ili su vec bili? :)
 

Back
Top