Klizanje

Klizanje je moja prva i ne prezaljena ljubav sto se prorta tice. Trenirala sam umetnicko u hali ali kad sam imala nekih 5 godina i jedno 3,4 godine i na kraju ga napustina iz finansiskih razloga . Sad treniram macevanje vec 13 godina...ali i dalje mislim da mi je klizanje pomoglo mnogo u sadasnjim rezultatima.
Sad klizam rekreativno i to uglavnom vikendom ono od 20:30 ..
Ma klizanje je cudo ....ti treniras umetnicko?
kakvo je stanje tamo sad?
 
Ne treniram umetnicko ali bih jako volela da se upisem.Inace ovde kod nas to nema... Na spensu se nalazi klizaliste gde se samio uci klizati. Ali ja hocu umetnicko jer odlicno znam da se klizem.Jel znas mozda gde ima da se upise?
 
Super !!!!! Ja sam u Spensu trenirala klizanje i idem povremeno(kad imam vremena),a volela bih da nastavim sa umetnichkim ili tako nekim vidom klizanja... :lol: !!!
Javite mi gde ima umetnichko,i kada ste vi u Spensu!!
Mozda se i vidimo...?? :lol:

Axe !!!
 
Ja zivim u Beogradu i treniram :heart:KLIZANJE:heart:, za koje mislim da je najlepsi sport na svetuuu!!!
Tako da, ako li nekome treba neka pomoc za ovaj divan sport, samo neka kaze...;)

ODGOVOR ZA NIKITU:

Zao mi je, ali moram da ti kazem da u Podgorici, tj. u celoj Crnoj Gori nema ni jednog klizalista, tako da.............:roll:

pozz za sve!
 
Da li moze neko da mi kaze koja sve mesta u beogradu postoje za treniranje umetnickog klizanja???? ja sam prosle godine trenirala u pioniru 3 meseca i opste nisam napredovala svaki mesec je bilo isto!!! :)))
 

Back
Top