serija

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
hanibaI77:
ma zeza hebe draga mirka napisao mesec velikim slovom kao zemljin satelit;)
Ma skapirala sam nego sam htela malo da ga nasmejem al mi puko pokusaj. Nasmejala sam sebe, bilo bi divno da togu jednom mesecno u prodavnicu pa da se stvarno gojim do sledeceg prvog.Al ne daju dusmani...
 
vreme : 30. decembar ,
situacija : treba da putujem preko okeana na docek ( presedam u becu )

posto mi do aerodroma treba nekih 3 sata voznje, krenuli smo nocu
na pola puta zaustavi nas patrola , a vozach u tom momentu skonta da je zaboravio isprave ( sto mu se NIKAD do tad nije desilo )................

izlazim iz kola sa stvarima, jedva nadjem taxi do aerodroma i platim extra kintu :roll:...............

stignem u poslednjoj sekundi na aerodrom i saznam da jbn jatov avion kasni u startu 2 sata ..................:shock:

stignem u bec sa dva sata zakasnjenja ( gde je trebalo da hvatam drugi avion za toronto ) medjutim, kasno......................................ovde sam vec poludela :(..........................

zakasnila ja, avion odleteo :-? :roll:

morala sam da provedem 24 h u cekaonici aerodroma ( ko tom henx u 'terminalu' ) posto imam pasos SCG

posle 24 h sednem u pravi avion, i stignem na odrediste 31.decembra uvece i naravno prespavam docek
 
E zato ja nigde ne idem za Novu Godinu. !!!!! Uvek ali uvek se nesto neplanirano desi. :mad:
Odustala sam trajno od doceka , a i sto da se raduje novoj godini kad sam sa njom godinu dana starija? Bas glup povod za radost , zar ne ? :wink:
 
Hellen:
Мени једино серијски цркавају уређају по кући. Ако цркне бојлер, сигурно ће и усисивач или фрижидер.....то је некако магично повезано....:lol:
vise puta dokazan malerozni marfi!
i sve ide u trojcu.
 
Jedan od najgorih malera kog se i dan-danas secam, a daaaavno je bilo.
Spremam se na matursko vece, oblacim predivu haljinu zbog koje sam prevalila puno kilometara da bi je kupila. Sminka, frizura sve gotovo, krecem i stavljam parfem........ joj i sad se najezim. I prsnem parfem slucajno malo nize od vrata i ostane ogrooooomna masnjikava fleka!!!!!
Kasno za presvlacenje, pokusavam da spasim stvar na brzinu nekom vecom ogrlicom, ali neuspesno, fleka je tu i svi je vide. I propade mi celo vece!
 
e zlatna ribice dok sam citala tvoje dozivljaje od nove godine bilo mi nekako lakse zbog mog tusiranja benzinom:lol: pobednik si na temi:lol:
 
goldfish:
morala sam da provedem 24 h u cekaonici aerodroma ( ko tom henx u 'terminalu' ) posto imam pasos SCG

:lol: Ma, ovo je, u stvari, tužno..:|
A što se tiče dočeka NG, ja sam jednom, dok sam bio gimnazijalac dočekao NG u taksiju. Jbga Bože i smotani taksista i plavuša drugarica koja me vodi na žurku, ali obavezno da usput odemo na 5-6 mesta
 
Ahhhhh... Jedan rođendan.
Bila sam zaljubljena u njega kao luda - i dan danas ga gotivim.
U stvari to nije bio rođendan, to je bila žurka, valjda prva na koju sam otišla... šta smo bili, klinčići. I nisam imala pojma da se ta ,,žurka'' nešto razlikuje od rođendana.
I kupila sam mu jednog divnog plišanog zeku.
Meni se svideo.
Baš.
I upakovala sam ga u šareni papir i stavila mašnu.
On je voleo kad ja nosim punđicu, neobaveznu koju sam sama pravila da bih sklonila kosu sa sebe...
Međutim, ta punđa je morala da bude lepa, drugačija, zanimljivija za tu priliku.
Mama je rešila da je napravi.
Kad sam videla svoj odraz u ogledalu, rasplakala sam se - bukvalno.
Imala sam na glavi nešto što je ličilo na gomilu papilotni i to onih velikih.
Činilo mi se da sam viša barem pola metra - a tad sam od njega i ovako bila viša.
Onaj Intesa lak za kosu se toliko stegao da nisam mogla da je ispravim i skinem glupu punđu. Pola kose mi je ostalo u kupatilu.
Keva se naljutila i nije htela da ponovi punđu al' da to bude drugačije.
Ja sam se opet rasplakala...
I napravim ja tu sebi neku punđicu... Kakva, takva - rešila sam da mu se svidim.
Izabrala sam jednu divnu crnu haljinicu na bretelice, malo iznad kolena je bila i čizmice u fazonu martinki. Ubedili me da nema dobrog izgleda bez šljokica. Svuda sam imala hebene šljokice, po vratu, rukama, kosi... I onaj papir je sijao kao lud, podočnjaci su sevnuli od plakanja, parfem je bio tetkin, sačuvaj bože koliko jak... ma sva sam bila grozna i svesna toga da sam grozna i da je dan naopako krenuo, opet sam htela da idem.
Super... svi su nosili neka pića - kad me je video čovek dobro se nije srušio... nije mu čak bilo ni smešno.
I pojavila se tu mala Tea, ćerka Maje Odžaklijevske koja je bila hit večeri, i pojavila se neka grupica devojčica koje su za razliku od mene više ličile na devojke i naravno nisam ga videla celo veče, blejao je s nekom u svetlo plavoj kombinaciji.
Al zato me je jedan Deki ugušio.
Mislim da je to bio najveći retard na toj žurci - cimao me da igramo. I igrali smo. Reko ajd sad kad je sve već otišlo u ****, ne moram ni da mislim na njega. Bio je neki stiskavac a on je imao svilene pantalone. Digo mu se. Pozlilo mi. Mislila sam da me tek sad svi gledaju... možda i jesu, ne znam.
Moja Irena se napila, našla da joj baš tad bude prvi put u životu da napravi neko sranje.
Dušu je povratila ispred lokala.
Sva sam bila umazana - nerviralo me što se smeje kao debil, izgledalo je kao da mi dupe pomera od zayebavanja... U opšte nisam znala jel folira nesvestice i namerno širi noge u miniću al' opet se on pojavio da gleda u mene kao na ulazu. Ne znam šta da joj radim... i neće riba da skupi noge pa to ti je, seva joj dupe, sise joj ispale - a ja pojma nemam šta da joj radim i kako da je držim i gde da je vodim, srećom pa joj se dečko pojavio, al ja sam tad bila u svim mogućim nijansama sive haljine i smrdela sam kao tvor.
 
hanibaI77:
a setila sam se i ovoga:za novu godinu sam radila pre podne i bila srecna kao "jao bas sam imala srece taman da se spremim za docek" i u tom celom jurcanju ja sednem na pogresan voz,naidje kontrolor i tu saznam da je voz pogresan,naravno nemam kartu hteo da mi proda kazrtu ali kako imam master card to ne prolazi u vozu(samo vize) i napise mi kaznu,ja se ubila od plakanja od muke uz to sam bila u strajku protiv mobilnih pa nism mogla nikome da se javim,bio tu neki spanac sto je isao u austriju pa nije znao kako covek da me utesi nudi kolace,pokazuje slike od cerke a ja suza suzu stize na kraju izadjem na sledecoj stanici i tu kupim kartu do svog grada stigla kuci u 19h30 umazana u maskaru muz zabrinut sta mi se desilo da me nije neko pijan zgazio ili nesto
i ja onako uplakana zavrsim u krevetu,prespavala celu noc :(
btw danas se zavrsila serija sra nja tako sto sam videla da mi je neki konj polomio felnu!!!(namerno jer je nemoguce polomiti je u voznji na onaj nacin)

Odlichan recept: pustiss vodu (suzu, ali ne niz goozu) i njasra odu... : )
 

Back
Top