Osveta,najbolje resenje?

Coka89

Obećava
Poruka
96
Decko koga neizmerno volis,pravi budalu od tebe,siri lazi,pravi ti probleme...Ti,ili nemas herca da ga ostavis u pocetku,a jednom ti ti preko glave dodje svo to ponizenje i ostavis ga,ali ga volis...Posle odredjenog vremena nadjes decka kome je stalo do tebe,ali te bivsi i dalje "proganja",zove te da se vidite,itd,a u javnosti te ignorise.Da li se treba osvetiti takvom decku?Ili je bolje ostaviti ga iza sebe?Gde je takvim tipovima slaba tacka i da li je uopste poseduju?
Svaki savet je dobrodosao...Pozz :D
 
hmmm u mojim godinama osoba koja se tako ponasa bi bila proglasena za mentalno labilnu,moguce i s poremecajem..mada ni kao mladja nisam imala posla s takvima
da li si ti njemu jasna da ne zelis nista vise s njim kad te zivka i smara?jesi li ostra,hladna ili mu dajes nadu?jesi li rekla roditeljima da te uznemirava?
 
hanibaI77:
hmmm u mojim godinama osoba koja se tako ponasa bi bila proglasena za mentalno labilnu,moguce i s poremecajem..mada ni kao mladja nisam imala posla s takvima
da li si ti njemu jasna da ne zelis nista vise s njim kad te zivka i smara?jesi li ostra,hladna ili mu dajes nadu?jesi li rekla roditeljima da te uznemirava?[/QUIgnorisem ga,ali on kao da ni sam ne zna sta ce od sebe...Nece me,a ne da me nikom???? :?:
 
Coka89:
Decko koga neizmerno volis,pravi budalu od tebe,siri lazi,pravi ti probleme...Ti,ili nemas herca da ga ostavis u pocetku,a jednom ti ti preko glave dodje svo to ponizenje i ostavis ga,ali ga volis...Posle odredjenog vremena nadjes decka kome je stalo do tebe,ali te bivsi i dalje "proganja",zove te da se vidite,itd,a u javnosti te ignorise.Da li se treba osvetiti takvom decku?Ili je bolje ostaviti ga iza sebe?Gde je takvim tipovima slaba tacka i da li je uopste poseduju?
Svaki savet je dobrodosao...Pozz :D
Nama "tipovima" je slaba tacka medjunozije, te ako zaista zelis da ga povredis u duhovnom (o da...) i/ili fizickom smislu ciljaj tamo... mada...
 
Coka89:
Decko koga neizmerno volis,pravi budalu od tebe,siri lazi,pravi ti probleme...Ti,ili nemas herca da ga ostavis u pocetku,a jednom ti ti preko glave dodje svo to ponizenje i ostavis ga,ali ga volis...Posle odredjenog vremena nadjes decka kome je stalo do tebe,ali te bivsi i dalje "proganja",zove te da se vidite,itd,a u javnosti te ignorise.Da li se treba osvetiti takvom decku?Ili je bolje ostaviti ga iza sebe?Gde je takvim tipovima slaba tacka i da li je uopste poseduju?
Svaki savet je dobrodosao...Pozz :D

Ha ha ha ha ha, :D ha ha ha, pravi budalu od tebe? Nemash herca da ga ostavish?????? Dodje ti preko glave i ostavish ga ali ga volish? Pozz!!!!!!!!!!!! Ukrala sam ti shifrovani znak hocesh li da mi se osvetish zbog toga? Od tvog odgovora zavisi da li treba da se osvetish dechku. :-D
 

Back
Top