JOJ STO JE DOBRO!!!!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Joj sada sam se setio necega o cemu sam davno hteo da napisem temu.....

Prica mi drugar, priveo ribu, neku, a ne svidja mu se bas... I krenu oni da se skidaju i on vidi kako one nema neko bas telo, i skenja se... A nije bas ni da je lepa... Ono jos mu se manje svidjala... I tako on u tom losem tripu i sve je "odradjuje" preko volje, razmislja o nekim desetim stvarima, a ona vice:

"JOJ STO JE DOBROOO"

A on u sebi "cuti k...vo, probudices mi matorce!!!!!"


Jel znate jos neku ovako tragi-komicnu situaciju.......


Ne znam kako vama ali ja sam se bas smejao kada mi je pricao...!!!:D:D:D
 
To je bilo kad sam se uselila u novi stan i bilo mi je prvih 10 dana zaista dosadno, dok nisam pochela da trazim gde da se slikam, i da radim, kao manekenka i kao anketar i kao promoterka i tih dana su bili praznici, niko nije radio, i dosadjivala sam se i onda sam odluchila da se sa nekim ko me je vec dugo cimao da se dogovorim za susret, mada sam znala da su to neki seljaci koji nemaju pojma o sastancima i onda sam se lepo proshetala, a ja nocne shetnje jako volim, a oni su bili puni srece shto su me ispalili.
 
Hahahaha pa zar sumnjas u mene?

Osim toga ja vec posle prvog "sastanka" zovem kod mene na gajbu, pa.... Nije da moram mnogo da znam o "sastancima".

Ali i to znam, zacudila bi se, i iznenadila... Prijatno ;)
 
Aleksej_BASO:
Hahahaha pa zar sumnjas u mene?

Osim toga ja vec posle prvog "sastanka" zovem kod mene na gajbu, pa.... Nije da moram mnogo da znam o "sastancima".

Ali i to znam, zacudila bi se, i iznenadila... Prijatno ;)

Super bi to bilo.Ja obozavam sastanke daleko od moje kuce, za mene je to pravi dozivljaj da se ja spremim i da otputujem, pa onda tamo shta bude - bude.
 
Ljudi previshe gledaju shta drugi rade a nemaju ni dva rastanka domacinska u zivotu, ne puste ni suzu nad nekim nazovi raskidima, kresanje im je ispod pokrivacha i sve u tom fazonu.Ali zato vrlo dobro znaju s kim se kreshu zvezde i shta sam ja doruchkovala jutros.
 
Livija, kako imaš duše da maltretiraš onu Topi - mopi i da je vodaš k'o omađijanu, kroz celu galaksiju, pa zar ne vidiš da su joj i od Meseca pregoreli osigurači u glavi, a ti : Sunce, pa Sunce, a da se tu našao neko onako RUSTIKALAN, rek'o bi ti onako Srpski nešto o Suncu, pa bi ćutala i duvala jedno duže vreme !!! :-)
 

Back
Top