Sa konja na magarca...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Zenske!

Kako podnosite kada vam se desi da imate neko strasnog frajera koji je Xtra yebach, i ono rasturate se bolje nego ikada u zivotu, i onda raskinete....

I posle nekog vremena naidje neki novi tip i smuvate se ali nije ni blizu dobar kao onaj prosli.....


I shvatite da verovatno tesko da ce naici neki onako dobar....


Kako to dozivljavate??


Sreo sam skoro bivsu devojku pa mi je to palo na pamet... Jer sam cuo da sada ima tipa.
 
shta da ti kazem, nisam te dozivela, pa ne znam...ti si najbolji..ti jedini imash penis od svih mushkaraca ovde, a i shire i samo ti znash shta znachi rasturanje i teshko da ce se roditi neko tako dobar..alo bre..choveche..ima tipa i ne fali joj nishta, shvati..**** ko ****..to shto si ti umislio je druga pricha...to shto mislish sada na nju je isto druga pricha..
 
OK ali recimo da nije...

To se jako lako moze desiti.


I znas ima nesto vise da bi bio dobar yebac od toga da samoi imas penis.

Mozda je tebi svaka kita ista, ali vidis neki ljudi ipak yebu bolje od drugih. Zalim te ako je tebi svejedno sa kim se tandaris....
 
Aleksej_BASO:
Zenske!
Kako podnosite kada vam se desi da imate neko strasnog frajera koji je Xtra yebach, i ono rasturate se bolje nego ikada u zivotu, i onda raskinete....

I posle nekog vremena naidje neki novi tip i smuvate se ali nije ni blizu dobar kao onaj prosli.....
I shvatite da verovatno tesko da ce naici neki onako dobar....
Kako to dozivljavate??
Sreo sam skoro bivsu devojku pa mi je to palo na pamet... Jer sam cuo da sada ima tipa.

Aleklseje, Alekseje, josh pre nekoliko dana uverila sam se u manjak iskustva kod tebe.Ti mislish da su takve greshke iskusne? Nema greshke kad se gazi po minskom polju, kod nas u mafiji.
 
Ali nije ***** nego je razvaljivač, pa se brineš kako će bivša da preživi....


Pa da ti kažem , kosti se rašire u kukovima, koža ogrubi na bradi i oko usana, a **** ko ****, rastegljiva i sočna dok je podgrejana.....

Ah ti beše duhovnik, znači pitanje je duhovno kako će da prežive....
Pa misliće na tvoj lik, pa će ili joj se pričiniti da je ovaj novi bolji *****
..............................................ili će tvom liku pripisati loš seks i biti sretna što više nije sa tobom....

Dobro bez šale sad....
Tamo gde si bio prvi ***** (a ne seks), nekako uvek imaš rezervisano mesto, koje možeš uz malo prljave igre uvek iskoristiti, ali nije korisno ni za tebe ni za nju.

U stvari šta ja znam , kad sam muško...mene neke pitaju na svakih 6 meseci neka čudna pitanja i sa čudnom nijansom u glasu i pogledu......nemam pojma šta znači.....svaka ima svog dečka, jedino ako me sažaljevaju ili iz dubine duše još žele(vole) , to ima smisla, ili ..... ali eto ja izabrah da nema smisla u tom njihovom gestu......lakše i njima i meni .......
 
Ruski rulet

Da nosim povez preko ociju
spreman sam da se karte otkriju
na scenu dolaze svi porazi
kroz glavu ceo zivot mi prolazi

Na zidu senke dok smo zajedno
kriju nam mesto gde je opasno
ali kad jutro glavu podigne
ljubav na drugu stranu pobegne

Ref.
Ruski rulet ti i ja
jedna je greska dovoljna
ko je u pravu
ko je kriv
ko nema ljubav nije ziv

Ruski rulet ti i ja
jedna je greska dovoljna
ko je u pravu
ko je kriv
ako odes nisam ziv

U srce teske reci pucaju
vreme i mesto nam ne biraju
ko ima odgovor na pitanje
bojim se, bojim
jer blizi se svitanje

Na zidu senke dok smo zajedno
kriju nam mesto gde je opasno
ali kad jutro glavu podigne
ljubav na drugu stranu pobegne
 
Aleksej_BASO:
OK ali recimo da nije...

To se jako lako moze desiti.


I znas ima nesto vise da bi bio dobar yebac od toga da samoi imas penis.

Mozda je tebi svaka kita ista, ali vidis neki ljudi ipak yebu bolje od drugih. Zalim te ako je tebi svejedno sa kim se tandaris....
bukvalisto...svaka je posebna na svoj nachin, svi se razlikuju, ali **** nije pich ka, kapish? totalno nebitna stvar u celoj prichi, ne 'vataj se za rech...
btw. ja se ne 'tandarim'..ne sexam se s kitom, vec sa osobom, koja pre svega treba da bude na istoj talasnoj duzini i da poshtuje zene, a o ostalim stvarima da ne govorim, ti to ne razumesh..
 
Tuzni_patak:
Dobro bez šale sad....
Tamo gde si bio prvi ***** (a ne seks), nekako uvek imaš rezervisano mesto, koje možeš uz malo prljave igre uvek iskoristiti, ali nije korisno ni za tebe ni za nju.

U stvari šta ja znam , kad sam muško...mene neke pitaju na svakih 6 meseci neka čudna pitanja i sa čudnom nijansom u glasu i pogledu......nemam pojma šta znači.....svaka ima svog dečka, jedino ako me sažaljevaju ili iz dubine duše još žele(vole) , to ima smisla, ili ..... ali eto ja izabrah da nema smisla u tom njihovom gestu......lakše i njima i meni .......


MA radi se ne o razvaljivanji velicinom, nego jednostavno UMECEM!!!

Ali zene nesto ne komentarisu....
 
Devilishgirl:
bukvalisto...svaka je posebna na svoj nachin, svi se razlikuju, ali **** nije pich ka, kapish? totalno nebitna stvar u celoj prichi, ne 'vataj se za rech...
btw. ja se ne 'tandarim'..ne sexam se s kitom, vec sa osobom, koja pre svega treba da bude na istoj talasnoj duzini i da poshtuje zene, a o ostalim stvarima da ne govorim, ti to ne razumesh..


PA TI si rekla da je svejdno.

"shvati..**** ko ****"

TAko si rekla. Znacu u fazonu svako moze da odradi posao.
 
A joj ala ste se svi uhvatili.........

Uopste nije stvar u tome malo sam avs pecnuo a vi se predomisljate.

Ni najmanje mi ne nedostaje, JA sam heto da raskinemo jos pre 2 godine, mislim da je to dovoljno da sve prodje , opusteno.


ALi recimo, sta ribe urade ako se desi to sta sam ja opisao???


Mislim mozete da zayebavate, ne pogadja me ni najamanje, ali bih voleo da cujem devojke, a i tipove sta misle o tome.
 
Aleksej_BASO:
OK ali recimo da nije...

To se jako lako moze desiti.


I znas ima nesto vise da bi bio dobar yebac od toga da samoi imas penis.

Mozda je tebi svaka kita ista, ali vidis neki ljudi ipak yebu bolje od drugih. Zalim te ako je tebi svejedno sa kim se tandaris....

Ma cenim da to nema veze da li neko yebe bolje ili gore... Prosto se sa nekim kapiras ili ne... Kao sa ljubljenjem, mozda se skapirate odmah i ne zatvarate usta, mozda se skapirate posle nekog vremena, a mozda i nikad.....
 

Back
Top