Joakim , novi gazda........

kojen

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
175
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=08&dd=15&nav_id=207976

I gle sada, klasicnog razvoja situacije...........
Siptari , svi odreda aplaudiraju novom sefu misije, namazano mu laskaju, tepaju, slihtaju mu se, i pre nego je poceo da radi...........gledaju kako da ga odmah u startu pridobiju za svoje ciljeve.........

A glupi Marko Jaksic, odma opljuje coveka da je lopov , kriminalac, bandit.........da ce da radi za siptare................... :roll:

I posle nam djavo kriv, kada se ovi spetljaju sa siptarima, a Marko i slicni mamlazi ,koji ne da nisu za politiku, nego ni za ovce, mogu jos posle da prde po kafanama sledecih sto godina..

Mozda je ovaj nemac, ili sta je vec, stvarno lopina i djubre..........u svakom sllucaju, faca mu je odvratna...........ali , diplomate se ne ponasaju kao stocni nakupci..ako Jaksic, i ekipa sa Kosova, (kojima uopste nije lose )...ne znaju sta je diplomatija.......neka sade kupus, nemoj da se stalno nesto qurche..............
 
Архангел:
Ја стварно не видим где га је Јакшић назвао бандитом и слично...Јел' ти ово намерно подмећеш?

Иди лечи се...

Jel ti , osim sto gledas teletabise, i muzicki tobogan, pogledas nekada i vesti????
Kakva si ti , decko dileja :D

.......Član beogradskog pregovaračkog tima o budućem statusu pokrajine Marko Jakšić izjavio je da je loše dosadašnje iskustvo Srba sa Rikerom i da je on 'kreator pljačkaške politike u pokrajini u kojoj je uzimano od Srba i prodavano Albancima'...........

Kreator pljackaske politike.......je, po tebi, violinista, a ne razbojnik???? :confused:

http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?vid=3040


p.s.

Idi, nauci da citas, pa onda na lecenje.........
 
kojen:
Jel ti , osim sto gledas teletabise, i muzicki tobogan, pogledas nekada i vesti????
Kakva si ti , decko dileja :D

.......Član beogradskog pregovaračkog tima o budućem statusu pokrajine Marko Jakšić izjavio je da je loše dosadašnje iskustvo Srba sa Rikerom i da je on 'kreator pljačkaške politike u pokrajini u kojoj je uzimano od Srba i prodavano Albancima'...........

Kreator pljackaske politike.......je, po tebi, violinista, a ne razbojnik???? :confused:

http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?vid=3040


p.s.

Idi, nauci da citas, pa onda na lecenje.........

На чему си ти, човече, стално ти се привиђа нешто што није написано - ово што си болдовао ЈЕ ПОТПУНО ТАЧНО И ТО СВИ ЗНАЈУ, па иШваба, у тим већим белосветским лоповлуцима НЕМА тајни... 8-)

п.с. ЈОАКИМ је чивутско име.
 
bajadiskosyg8.jpg
 
kojen:
...Siptari , svi odreda aplaudiraju novom sefu misije, namazano mu laskaju, tepaju, slihtaju mu se, i pre nego je poceo da radi...........gledaju kako da ga odmah u startu pridobiju za svoje ciljeve...
Знамо да он не представља неки битан фактор,већ је искључиво политичка фигура.Други вуку конце...
Шиптари немају шта њему да се шлихтају...он је ту постављен да одради добијене задатке.Значи,шлихтали се шиптари или не он ће свакако да ради онако како му је наређено...његов рад не зависи од било чијег шлихтања...
Пошто се зна какву је улогу имао и у ранијем периоду(криминалну), не очекујеш ваљда да га Срби дочекају раширених руку у фазону:"...па, `де си легендо,једва смо чекали да поново организујеш пљачке и отмице наше имовине... "?
 
Пошто се зна какву је улогу имао и у ранијем периоду(криминалну), не очекујеш ваљда да га Срби дочекају раширених руку у фазону:"...па, `де си легендо,једва смо чекали да поново организујеш пљачке и отмице наше имовине... "?

Najvise volim ove fraze.........."posto je opste poznato"......."posto svi znamo...".....posto se vrlo dobro zna"...

Evo, ja veruj mi , ne znam..........prvi put u zivotu cujem za ovog Joakima...........

Molim te, objasni meni , a i drugima, sta je konkretno on, to, opljackao i oteo.........???
kako , gde , kada, na koji nacin......stvarno me interesuje..........

Bilo bi lepo,". posto se zna"......da to ne bude neka copy paste, varijanta, vec da nam ti, koji znas, to pojasnis lepo , srpski da ceo svet razume.................
 
Novi stavovi Unmika i Beograda na sednici u NJujorku
Riker preti novim 17. martom
Đurđević: Riker upozorio na eventualnu destabilizaciju na Kosovu ukoliko se do rešenja ne dođe do kraja godine, a Sanda Rašković-Ivić prvi put pomenula dogovor između Srba i Albanaca u budućnosti

BEOGRAD - Na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija u NJujorku posvećenoj Kosovu mogla su se čuti dva nova stava od strane međunarodne zajednice, koja radikalnijim stavom upozorava na moguće tenzije na Kosovu i u izlaganju predsednice Koordinacionog centra Sanda Rašković-Ivić koja je apelovala na dogovor i saradnju između Srba i Albanaca u budućnosti, kaže Nenad Đurđević iz Foruma za etničke odnose i bivši savetnik za jug Srbije.
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/P06091403.shtml

Још једна потврда коме Рикер служи и чијим интересима.
 
Evo danas citam da UNMIK tj zapadnjacki banditi i fasisti planiraju da prodaju Trepcu za nekih 200 miliona eura.

Za vasu informaciju Kombinat Trepca je vlasnistvo drzave Srbije , a ja koliko znam na tom zapadu je imovina svetinja i nesto sto se ne moze nikada oduzeti silom. Na zapadu jke tako, al taj isti zapad ima druga pravila za nas Srbe.

Zapad je Srbima oteo vlasnistvo nad svim firmama i preduzecima na Kosovu i Metohiji i vlasnistvo prebacio na neku UNMIK-ovu agenciju , tj "narodnu vlast" koja sama odredjuje kome ce srpsku imovinu izdati na upravljanje ili prodati.

Sada nam prodaju Trepcu koju smo svi mi gradjani Srbije kroz svoje poreze gradili i izgradili. Ta trepca je 1998. godine bila najveci izvoznik u tadasnjoj Jugoslaviji i izvela je robe u vrednosti od preko 1 milijarde dolara a sada je UNMIK banditi i zapadnjacki fasisti prodaju sami sebi za 1/5 onoga sto je ta kompanija ostvarila u 1998. godini.

Pa ako ovo nije najcrnji fasizam, terorizam i najgora moguca pljacka ja ne znam sta je.
 
kojen:
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=08&dd=15&nav_id=207976

I gle sada, klasicnog razvoja situacije...........
Siptari , svi odreda aplaudiraju novom sefu misije, namazano mu laskaju, tepaju, slihtaju mu se, i pre nego je poceo da radi...........gledaju kako da ga odmah u startu pridobiju za svoje ciljeve.........

A glupi Marko Jaksic, odma opljuje coveka da je lopov , kriminalac, bandit.........da ce da radi za siptare................... :roll:

I posle nam djavo kriv, kada se ovi spetljaju sa siptarima, a Marko i slicni mamlazi ,koji ne da nisu za politiku, nego ni za ovce, mogu jos posle da prde po kafanama sledecih sto godina..

Mozda je ovaj nemac, ili sta je vec, stvarno lopina i djubre..........u svakom sllucaju, faca mu je odvratna...........ali , diplomate se ne ponasaju kao stocni nakupci..ako Jaksic, i ekipa sa Kosova, (kojima uopste nije lose )...ne znaju sta je diplomatija.......neka sade kupus, nemoj da se stalno nesto qurche..............

Ne preteruj Kojen. Seti se "diplomatskih" poteza Richarda Holbruka kada je bio u poseti KiM 1998. ili pretnji Madlen Olbrajt generalnom sekretaru UN, da bi morao da zna ko ga plaća. Pa zatim izjava diplomate Oli Rena kako nije EU kriva Srbiji za poraz na fudbalskom terenu...
Pa onda izjava Martija Ahtisarija o tome kako su Srbi kao narod krivi i treba da ispaštaju.
Pa zatim izjava u na zasedanju skupštine EU kada je Berluskoni svoga nemačkog kolegu nazvao da je "kapo" aludirajući na nemačke logore iz WW2...
Pa najnovije izjave "velikih diplomata" kako Srbija zvecka oružjem zbog naših diplomatskih izjava i stavljanja KiM u ustav Srbije, a njihovu ćutnju pored izjave kosovskih lidera kako će dići ustanak i kako će biti još većih nereda ako KiM ne dobije nezavisnost... http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3022008&postcount=1
Ima toga još, ali me mrzi da sve nabrajam, nemoj tako jednostrano, pa nismo ni mi najgori.
I, molim te, nemoj opet onu frazu kako je njima sve dozvoljeno, a nama nije... ;)
 
Jerry Ropero:
Evo danas citam da UNMIK tj zapadnjacki banditi i fasisti planiraju da prodaju Trepcu za nekih 200 miliona eura.

Za vasu informaciju Kombinat Trepca je vlasnistvo drzave Srbije , a ja koliko znam na tom zapadu je imovina svetinja i nesto sto se ne moze nikada oduzeti silom. Na zapadu jke tako, al taj isti zapad ima druga pravila za nas Srbe.

Naravno, samo njihova imovina im je svetinja.
Kada su oduzimali Indijancima zemlju imovina nije bila svetinja. Kada Izrael unisti celokupnu infrastrukturu Libana opet imovina nije svetinja.
 

Back
Top