Generic Host Process for Win32 Services encountered a problem and need to close...

Ima sam slican problem ranije...
Resenje... nabavi neki AV koji u sebi ima opciju blokiranja nepozeljnih skriptova, tako ces resiti problem. Verovatno racunar pocinje sporije da ti radi dosta sporije... menis e desavalo da mi zakuca procesor na 100% i da ne mogu nista da radim.
Najgore od svega sto je proces koji se izvrsava po tim nazivom (u Task Manageru ga mozes naci pod nazivom svchost.exe) systemski izuzetno bitan i njegovo "ubijanje" dovodi do restarta...
 
Problem kod njega jeste taj sto ti je on zaduzen za, (nepostoji izraz za to). Primer: Kada pokrenes sistem u njemu ce se napuniti svi linkovi biblioteka unutar c:\Windows. Dakle puni listu svih *.dll, fajlova. E sada, recimo ja sam nailazio na probleme da kada uradim instalaciju Service Pack 2, jednostavno poludi, i na svakih 5 minuta pobrljavi. Ukoliko je instaliran Service Pack 2, bez obzira sto nemas viruse ili Spyware stetochine moze da ti pravi problem SP2, jer nije lepo uradio instalaciju i povezao sve linkove *.dll fajlova. Dakle moze da bude i ovo.

Microsoft je izbacio hotfix za taj problem. Probaj da ga instaliras i vidis kako ce se kasnije ponasati rachunar. Pod uslovom da nemas viruse i ostale nezeljene programe, bas kao sto su ti preporuchili. Ja sam tako resio problem.
 
xp sp2, kav 6.0.299, skenirao sa najvezijim definicijama i nista ne nadje, sa ad aware takodje skenirao nista, firefox 1.5.06 imam koji je podesen jos od ranije i radi OK . firewall nemam i iskljucen mi je onaj u XP -u . Greska se javlja(hm, nema pravila) kad sam na netu, posle recimo 5-10 min, a nekad sam i po sat vremena i vise i sve radi OK . skino sam fix koji se pomenuo sa MS sajta instalirao ali nije pomoglo, evo vec 10 min sam na netu i nista ne javlja,sve je OK .
 
Ne zelim , imao sam dosta problema sa vatrenim zidom od ranije i ne koristim ga odavno,nego evo iskljucio sam u ff 1.5.06. java script, i kav 6.0 stavio kod web setting na high i sve lepo pichi !!!!!!!

ps moja predhodna poruka samo dok sam je napisao izbacio mi sistem poruku ko naziv ove teme i uspeo sam da prekinem vezu.ali je mis bukvalno zablokirao i morao je ici fizicki reset i sve je proradilo!!!zanimljivo iz drugog puta kad sam na netu sve lepo radi,jer sam bio jos 1 sat i nista,inace sam skenirao ponovo sve i nista.no kazem sad sve radi znaci java script u off i kav 6.0 na high .
 
The Legolas:
Problem kod njega jeste taj sto ti je on zaduzen za, (nepostoji izraz za to). Primer: Kada pokrenes sistem u njemu ce se napuniti svi linkovi biblioteka unutar c:\Windows. Dakle puni listu svih *.dll, fajlova. E sada, recimo ja sam nailazio na probleme da kada uradim instalaciju Service Pack 2, jednostavno poludi, i na svakih 5 minuta pobrljavi. Ukoliko je instaliran Service Pack 2, bez obzira sto nemas viruse ili Spyware stetochine moze da ti pravi problem SP2, jer nije lepo uradio instalaciju i povezao sve linkove *.dll fajlova. Dakle moze da bude i ovo.

Microsoft je izbacio hotfix za taj problem. Probaj da ga instaliras i vidis kako ce se kasnije ponasati rachunar. Pod uslovom da nemas viruse i ostale nezeljene programe, bas kao sto su ti preporuchili. Ja sam tako resio problem.
Samo jedan komentar na sve ovo : NIKAD ali apsolutno NIKAD nemojte instalirati sp2 na windows koji ima antivirus , BILO KOJI ANTIVIRUS , prvo deinstalirajte antivirus pa tek zatim instalirajte sp2 , pa tek posle toga opet instalirajte antivirus. ako uradite instalaciju sp2 sa uključenim antivirusom 90% su šanse da sistem poludi.
 

Back
Top